Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran Sedlčany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ChaloupkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova ul. 150, Sedlčany, 26401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:29625:590Tatran Sedlčany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poslední Pavel
Procházka Michal
 
 
Větrovský Petr
Nguyen Van Vui
 
 
10-12157 3110
2.Šíp Martin
Bárta Radek
 
 
Vacura Josef ml.
Lysý Tomáš
 
 
8-6-9-9 1311
3.Procházka MichalVacura Josef ml.-5-849-122312
4.Bárta RadekLysý Tomáš3-12410 3122
5.Šíp MartinNguyen Van Vui469  3032
6.Poslední PavelVětrovský Petr776  3042
7.Bárta RadekVacura Josef ml.812-4-9-62343
8.Šíp MartinLysý Tomáš-5-6-7  0344
9.Poslední PavelNguyen Van Vui11-85-8-82345
10.Procházka MichalVětrovský Petr8-6-8983255
11.Šíp MartinVacura Josef ml.-5-4-3  0356
12.Poslední PavelLysý Tomáš65-68 3166
13.Procházka MichalNguyen Van Vui10-982 3176
14.Bárta RadekVětrovský Petr-6475 3186
15.Poslední PavelVacura Josef ml.-8-2-8  0387
16.Procházka MichalLysý Tomáš-46410 3197
17.Bárta RadekNguyen Van Vui476  30107
18.Šíp MartinVětrovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Michal31Vacura Josef ml.40
Bárta Radek31Lysý Tomáš13
Šíp Martin12Nguyen Van Vui13
Poslední Pavel22Větrovský Petr03
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Voznice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Vestec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Lidická 384, 26301 DobříšRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:36542:615Viktoria Vestec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pilecký Jiří
Čížková Sylva
 
 
Sedláček Luděk
Přáda Jaroslav
 
 
-8-410-6 1301
2.Chmelař Miroslav
Selucký David
 
 
Novák Michal
Novák Ondřej
 
 
13-6-6393211
3.Pilecký JiříSedláček Luděk-7-88-2 1312
4.Čížková SylvaNovák Michal79-5-1193222
5.Chmelař MiroslavNovák Ondřej8-2-88-92323
6.Selucký DavidPřáda Jaroslav-14-911-8 1324
7.Čížková SylvaSedláček Luděk-1012-99-32325
8.Chmelař MiroslavNovák Michal-68-9-7 1326
9.Selucký DavidNovák Ondřej1324  3036
10.Pilecký JiříPřáda Jaroslav-48-7-9 1337
11.Chmelař MiroslavSedláček Luděk-9-9-6  0338
12.Selucký DavidNovák Michal799  3048
13.Pilecký JiříNovák Ondřej89-9-4133258
14.Šimek JosefPřáda Jaroslav-3-65-7 1359
15.Selucký DavidSedláček Luděk-8-8-3  03510
16.Pilecký JiříNovák Michal-37   11  
17.Šimek JosefNovák Ondřej         
18.Chmelař MiroslavPřáda Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pilecký Jiří12Sedláček Luděk40
Čížková Sylva11Novák Michal12
Chmelař Miroslav03Novák Ondřej12
Selucký David22Přáda Jaroslav30
Šimek Josef01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mníšek pod Brdy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Sokolovny Mníšek p.B., Dobříšská 52Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:28599:604Sokol Mníšek pod Brdy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Taller Filip
Kilian Vít
 
 
Bubeníček Ondřej
Michal Radek
 
 
7-9-10-10 1301
2.Horák Ondřej
Stacho Libor
 
 
Soused Milan
Petrovic Pavel
 
 
-6810-853211
3.Kilian VítPetrovic Pavel-38-28-62312
4.Horák OndřejSoused Milan-8-9-9  0313
5.Taller FilipMichal Radek10811  3023
6.Stacho LiborBubeníček Ondřej885  3033
7.Horák OndřejPetrovic Pavel1079  3043
8.Taller FilipSoused Milan954  3053
9.Stacho LiborMichal Radek73-77 3163
10.Kilian VítBubeníček Ondřej107-73 3173
11.Taller FilipPetrovic Pavel-10-88-9 1374
12.Stacho LiborSoused Milan8139  3084
13.Kilian VítMichal Radek10-148-6-82385
14.Horák OndřejBubeníček Ondřej7-58-693295
15.Stacho LiborPetrovic PavelWO    0396
16.Kilian VítSoused Milan-56-5-1 1397
17.Horák OndřejMichal Radek7-9810 31107
18.Taller FilipBubeníček Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kilian Vít13Petrovic Pavel21
Horák Ondřej31Soused Milan22
Taller Filip21Michal Radek13
Stacho Libor30Bubeníček Ondřej03
WO01WO10
Tz 18 Tk 19



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ŽebrákVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hořovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Žebrák, ul. Sokolská 189, 26753 ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:32378:466Sokol Hořovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Pavel
Kunc Petr
 
 
Drož Jan
Hnízdil Tomáš ml.
 
 
-10-6-7  0301
2.Roztočil Jiří
Drsek Václav
 
 
Jirouch Tomáš
Skalka Josef
 
 
987  3011
3.Macháček PavelHnízdil Tomáš ml.10-6-4-9 1312
4.Roztočil JiříJirouch Tomáš9-6-4-5 1313
5.Kunc PetrSkalka Josef10-8-83-72314
6.Drsek VáclavDrož Jan-5-6-9  0315
7.Roztočil JiříHnízdil Tomáš ml.9-96-7113225
8.Kunc PetrJirouch Tomáš-8-89-9 1326
9.Drsek VáclavSkalka Josef6-5-10-8 1327
10.Macháček PavelDrož Jan-7-6-9  0328
11.Kunc PetrHnízdil Tomáš ml.-168-8-6 1329
12.Drsek VáclavJirouch Tomáš-6-5-4  03210
13.Macháček PavelSkalka Josef         
14.Roztočil JiříDrož Jan         
15.Drsek VáclavHnízdil Tomáš ml.         
16.Macháček PavelJirouch Tomáš         
17.Roztočil JiříSkalka Josef         
18.Kunc PetrDrož Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macháček Pavel02Hnízdil Tomáš ml.21
Roztočil Jiří11Jirouch Tomáš30
Kunc Petr03Skalka Josef20
Drsek Václav03Drož Jan20
Tz - 20°C, Tk - 21°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Příbram BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SLAVOJ Obecnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
gen. Tesaříka 162, Příbram 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:35Konec
utkání
15:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24588:526Sokol Příbram B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňa Miroslav
Máša Jan
 
 
Lukeš Tomáš
Steiner Petr
 
 
-7-87-8 1301
2.Hlaváček Jaromír
Císař Jan
 
 
Petráň Zdeněk
Ječmen Jaroslav
 
 
975  3011
3.Váňa MiroslavLukeš Tomáš-7-8-14  0312
4.Máša JanSteiner Petr-1177-5-62313
5.Císař JanJečmen Jaroslav510-105 3123
6.Hlaváček JaromírPetráň Zdeněk6-998 3133
7.Máša JanLukeš Tomáš-5-99-8 1334
8.Císař JanSteiner Petr9-989 3144
9.Hlaváček JaromírJečmen Jaroslav1274  3054
10.Váňa MiroslavPetráň Zdeněk-109-10873264
11.Císař JanLukeš Tomáš-6386 3174
12.Hlaváček JaromírSteiner Petr287  3084
13.Váňa MiroslavJečmen Jaroslav59-6-873294
14.Máša JanPetráň Zdeněk-11-99-6 1395
15.Hlaváček JaromírLukeš Tomáš4-7114 31105
16.Váňa MiroslavSteiner Petr233  30  
17.Máša JanJečmen Jaroslav         
18.Císař JanPetráň Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Váňa Miroslav21Lukeš Tomáš22
Máša Jan03Steiner Petr12
Císař Jan30Ječmen Jaroslav03
Hlaváček Jaromír40Petráň Zdeněk12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy