Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Střelice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Řeznovice "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ant. Smutného 490/73 Střelice 664 47Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1038:40704:722Řeznovice "F"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zátrapa Petr
Bukáček Ivo
 
 
Uhliar Libor
Staněk Milan
 
 
9-6-1010103210
2.Fišer Vojtěch
Horký Lukáš
 
 
Kuchařík Pavel
Pavliš Josef
 
 
658  3020
3.Zátrapa PetrStaněk Milan-8-44-8 1321
4.Bukáček IvoPavliš Josef46-510 3131
5.Fišer VojtěchKuchařík Pavel778  3041
6.Horký LukášUhliar Libor-4-467-42342
7.Bukáček IvoStaněk Milan-811-1110-72343
8.Fišer VojtěchPavliš Josef6-8136 3153
9.Horký LukášKuchařík Pavel-117-3-4 1354
10.Zátrapa PetrUhliar Libor-1-10-3  0355
11.Fišer VojtěchStaněk Milan-13-1110783265
12.Horký LukášPavliš Josef-97-16103275
13.Zátrapa PetrKuchařík Pavel4-3-82-52376
14.Bukáček IvoUhliar Libor-9-8-9  0377
15.Horký LukášStaněk Milan10-11-88-72378
16.Zátrapa PetrPavliš Josef3-81-853288
17.Bukáček IvoKuchařík Pavel8-92-2-32389
18.Fišer VojtěchUhliar Libor7-5-68-1123810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zátrapa Petr13Staněk Milan31
Bukáček Ivo13Pavliš Josef04
Fišer Vojtěch31Kuchařík Pavel31
Horký Lukáš13Uhliar Libor40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lomnička "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lažánky "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ing. Ilja Krejčí, Lomnička 99, ZOKO Lomnička, areál firmyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:18 Lomnička "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horna Ivo
Koumar Radek
 
 
Steinhauser Jan
Perka Jiří
 
 
     3010
2.Pásek Zdeněk
Siegel Filip
 
 
Steinhauser Petr
Urbánek Pavel
 
 
     3120
3.Siegel FilipSteinhauser Jan     3230
4.Horna IvoPerka Jiří     3140
5.Koumar RadimSteinhauser Petr     2341
6.Koumar RadekUrbánek Pavel     3251
7.Horna IvoSteinhauser Jan     3061
8.Koumar RadimPerka Jiří     3271
9.Koumar RadekSteinhauser Petr     0372
10.Siegel FilipUrbánek Pavel     3082
11.Koumar RadimSteinhauser Jan     3092
12.Koumar RadekPerka Jiří     31102
13.Siegel FilipSteinhauser Petr     13103
14.Horna IvoUrbánek PavelWO    30113
15.Koumar RadekSteinhauser Jan     30123
16.Siegel FilipPerka JiříWO    30133
17.Horna IvoSteinhauser PetrWO    30143
18.Koumar RadimUrbánek PavelWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Siegel Filip21Steinhauser Jan04
Horna Ivo20Perka Jiří03
Koumar Radim21Steinhauser Petr30
Koumar Radek31Urbánek Pavel02
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:D.H. Loučky "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Rebešovice "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dolní Loučky 141, pod kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:27636:582D.H. Loučky "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Martin
Bednář Miroslav st.
 
 
Šenkýř Jan
Klíma Jiří
 
 
7-9-9793210
2.Pololáník Jan
Wünsch Vlastimil
 
 
Němec Stanislav
Vašulka Pavel
 
 
-9-7-5  0311
3.Wünsch VlastimilNěmec Stanislav-9-7-9  0312
4.Bednář Miroslav st.Vašulka Pavel-6-5-8  0313
5.Mašek MartinŠenkýř Jan7-358 3123
6.Pololáník JanKlíma Jiří999  3033
7.Bednář Miroslav st.Němec Stanislav64-10-6-82334
8.Mašek MartinVašulka Pavel10119  3044
9.Pololáník JanŠenkýř Jan8-555 3154
10.Wünsch VlastimilKlíma Jiří647  3064
11.Mašek MartinNěmec Stanislav-4-9115-152365
12.Pololáník JanVašulka Pavel-1077-4-92366
13.Wünsch VlastimilŠenkýř Jan461  3076
14.Bednář Miroslav st.Klíma Jiří799  3086
15.Pololáník JanNěmec Stanislav-7-4-5  0387
16.Wünsch VlastimilVašulka Pavel87-74 3197
17.Bednář Miroslav st.Šenkýř Jan5610  30107
18.Mašek MartinKlíma Jiří9-9125 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wünsch Vlastimil31Němec Stanislav40
Bednář Miroslav st.22Vašulka Pavel22
Mašek Martin31Šenkýř Jan04
Pololáník Jan22Klíma Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tvarožná "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tišnov "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tvarožná 206Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1810:54396:668Tišnov "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lindovský Adam
Procházka Jiří
 
 
Dospíšil Pavel
Kurdiovský Matěj
 
 
5-3-10-6 1301
2.Forman Tomáš
Hylmar Miroslav
 
 
Krištof Lukáš
Svoboda Milan
 
 
-6-7-5  0302
3.Lindovský AdamDospíšil Pavel-3-2-1  0303
4.Forman TomášKrištof Lukáš-6-2-5  0304
5.Hylmar MiroslavSvoboda Milan-4-2-2  0305
6.Procházka JiříKurdiovský Matěj-9-89-10 1306
7.Forman TomášDospíšil Pavel-3-2-3  0307
8.Hylmar MiroslavKrištof Lukáš-1-5-3  0308
9.Procházka JiříSvoboda Milan-55-7-11 1309
10.Lindovský AdamKurdiovský Matěj-55-4-9 13010
11.Hylmar MiroslavDospíšil Pavel-4-6-6  03011
12.Procházka JiříKrištof Lukáš-87-13-5 13012
13.Lindovský AdamSvoboda Milan7-67-7-1023013
14.Forman TomášKurdiovský Matěj-7-11-3  03014
15.Procházka JiříDospíšil Pavel5-4-4-7 13015
16.Lindovský AdamKrištof Lukáš9-23-4-923016
17.Forman TomášSvoboda Milan-10-6-5  03017
18.Hylmar MiroslavKurdiovský MatějWO    03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lindovský Adam04Dospíšil Pavel40
Forman Tomáš04Krištof Lukáš40
Hylmar Miroslav03Svoboda Milan40
Procházka Jiří04Kurdiovský Matěj30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ostrovačice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Mokrá "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OstrovačiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:37580:574Mokrá "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Jan
Pokorný Marek
 
 
Paták Bohuslav
Harašta Ludislav
 
 
987  3010
2.Krška Rostislav
Bartoš Jan
 
 
Kvasnica Vítězslav
Vojtěch Miloslav
 
 
-8-6106-72311
3.Pokorný JanKvasnica Vítězslav9-8-7-7 1312
4.Bartoš JanVojtěch Miloslav-7-7-6  0313
5.Krška RostislavHarašta Ludislav-5-6-1  0314
6.Pokorný MarekPaták Bohuslav9610  3024
7.Bartoš JanKvasnica Vítězslav-49-6-9 1325
8.Krška RostislavVojtěch Miloslav-7-98-9 1326
9.Pokorný MarekHarašta Ludislav81010  3036
10.Pokorný JanPaták Bohuslav8-10-9-8 1337
11.Krška RostislavKvasnica Vítězslav3-9-6-8 1338
12.Pokorný MarekVojtěch Miloslav-987-7-92339
13.Pokorný JanHarašta Ludislav13-77 3149
14.Bartoš JanPaták Bohuslav-7-9-6  03410
15.Pokorný MarekKvasnica Vítězslav-8-109-5 13411
16.Pokorný JanVojtěch MiloslavWO    30511
17.Bartoš JanHarašta Ludislav-9-6-7  03512
18.Krška RostislavPaták BohuslavWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pokorný Jan12Kvasnica Vítězslav40
Bartoš Jan04Vojtěch Miloslav30
Krška Rostislav03Harašta Ludislav22
Pokorný Marek22Paták Bohuslav21
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:RadosticeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Ostopovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:43591:662Ostopovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl David
Novotný Jan
 
 
Sekanina Lubomír
Veselý Šimon
 
 
-8-10-8  0301
2.Kratochvíl Michal
Kouřil Pavel
 
 
Chvátal Petr
Zelený Michal
 
 
-88-85-82302
3.Kratochvíl DavidChvátal Petr96-85 3112
4.Kratochvíl MichalZelený Michal-12-68-4 1313
5.Novotný JanSekanina Lubomír-9-3-8  0314
6.Kouřil PavelVeselý Šimon8106  3024
7.Kratochvíl MichalChvátal Petr10-76-10113234
8.Novotný JanZelený Michal-5-13-5  0335
9.Kouřil PavelSekanina Lubomír8-114-8-42336
10.Kratochvíl DavidVeselý Šimon46-97 3146
11.Novotný JanChvátal Petr-1-7-4  0347
12.Kouřil PavelZelený Michal-8-9-8  0348
13.Kratochvíl DavidSekanina Lubomír-6-10-11  0349
14.Kratochvíl MichalVeselý Šimon6-1077 3159
15.Kouřil PavelChvátal Petr-2-9-9  03510
16.Kratochvíl DavidZelený Michal-1-710-6 13511
17.Kratochvíl MichalSekanina Lubomír9-9-99532611
18.Novotný JanVeselý Šimon-9-6-9  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kratochvíl David22Chvátal Petr22
Kratochvíl Michal31Zelený Michal40
Novotný Jan04Sekanina Lubomír31
Kouřil Pavel13Veselý Šimon13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy