Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ostopovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Střelice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Osvobození 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:38616:670Střelice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Šimon
Dvořák Ladislav
 
 
Zátrapa Petr
Bukáček Ivo
 
 
-68-8-6 1301
2.Zelený Michal
Chvátal Petr
 
 
Horký Lukáš
Fišer Vojtěch
 
 
8-796 3111
3.Veselý ŠimonZátrapa Petr-78-5-4 1312
4.Chvátal PetrBukáček Ivo-54-33-32313
5.Zelený MichalHorký Lukáš5-6-210-152314
6.Dvořák LadislavFišer Vojtěch869  3024
7.Chvátal PetrZátrapa Petr-9585 3134
8.Zelený MichalBukáček Ivo11-7-8-5 1335
9.Dvořák LadislavHorký Lukáš85-710 3145
10.Veselý ŠimonFišer Vojtěch-6-99-7 1346
11.Zelený MichalZátrapa Petr68-9-8-102347
12.Dvořák LadislavBukáček Ivo10-357 3157
13.Veselý ŠimonHorký Lukáš13-9-107-92358
14.Chvátal PetrFišer Vojtěch-6-4-8  0359
15.Dvořák LadislavZátrapa Petr1036  3069
16.Veselý ŠimonBukáček Ivo-8-28-6 13610
17.Chvátal PetrHorký Lukáš3-567 31710
18.Zelený MichalFišer VojtěchWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Šimon04Zátrapa Petr22
Chvátal Petr22Bukáček Ivo31
Zelený Michal03Horký Lukáš22
Dvořák Ladislav40Fišer Vojtěch21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Mokrá "C"Vrchní
rozhodčí:
Vojtěch Miloslav
HOSTUJÍCÍ:RadosticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:20583:489Mokrá "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěch Miloslav
Kvasnica Vítězslav
 
 
Kouřil Pavel
Kratochvíl Michal
 
 
7-9-9763210
2.Paták Bohuslav
Harašta Ludislav
 
 
Kratochvíl David
Novotný Jan
 
 
412  3020
3.Kvasnica VítězslavNovotný Jan598  3030
4.Vojtěch MiloslavKratochvíl Michal1074  3040
5.Paták BohuslavKratochvíl David-6-73-9 1341
6.Harašta LudislavKouřil Pavel-76-8-5 1342
7.Vojtěch MiloslavNovotný Jan464  3052
8.Paták BohuslavKratochvíl Michal-11949 3162
9.Harašta LudislavKratochvíl David1057  3072
10.Kvasnica VítězslavKouřil Pavel797  3082
11.Paták BohuslavNovotný Jan655  3092
12.Harašta LudislavKratochvíl Michal-79103 31102
13.Kvasnica VítězslavKratochvíl David776  30112
14.Vojtěch MiloslavKouřil Pavel-598-9-623113
15.Harašta LudislavNovotný Jan634  30123
16.Kvasnica VítězslavKratochvíl Michal6-958 31133
17.Vojtěch MiloslavKratochvíl DavidWO    03134
18.Paták BohuslavKouřil PavelWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kvasnica Vítězslav40Novotný Jan04
Vojtěch Miloslav21Kratochvíl Michal04
Paták Bohuslav21Kratochvíl David12
Harašta Ludislav31Kouřil Pavel21
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tišnov "C"Vrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:Ostrovačice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Smíškova 840, Tišnov 666 01, Tělocvična, vchod vedle školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:21677:513Tišnov "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dospíšil Pavel
Kurdiovský Matěj
 
 
Krška Rostislav
Česnek Pavel
 
 
5-846 3110
2.Svoboda Milan
Krištof Lukáš
 
 
Pokorný Jan
Pokorný Marek
 
 
6-699 3120
3.Svoboda MilanPokorný Jan-12-573113230
4.Krištof LukášPokorný Marek976  3040
5.Kurdiovský MatějKrška Rostislav119-9-6-82341
6.Dospíšil PavelČesnek Pavel321  3051
7.Krištof LukášPokorný Jan483  3061
8.Kurdiovský MatějPokorný Marek-98-712113271
9.Dospíšil PavelKrška Rostislav1-1167 3181
10.Svoboda MilanČesnek Pavel321  3091
11.Kurdiovský MatějPokorný Jan-8-8-6  0392
12.Dospíšil PavelPokorný Marek463  30102
13.Svoboda MilanKrška Rostislav-8-78-7 13103
14.Bahenský TomášČesnek Pavel466  30113
15.Dospíšil PavelPokorný Jan2612  30123
16.Svoboda MilanPokorný Marek-710-108832133
17.Bahenský TomášKrška Rostislav-8-12-7  03134
18.Kurdiovský MatějČesnek Pavel754  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Milan31Pokorný Jan13
Krištof Lukáš20Pokorný Marek04
Kurdiovský Matěj22Krška Rostislav31
Dospíšil Pavel40Česnek Pavel04
Bahenský Tomáš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rebešovice "D"Vrchní
rozhodčí:
Němec Stanislav
HOSTUJÍCÍ:Tvarožná "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 113, Rebešovice, 66461, sportovní areál TJ Sokol RebešoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:21695:561Rebešovice "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němec Stanislav
Vašulka Pavel
 
 
Krček Štěpán
Lindovský Adam
 
 
7-684 3110
2.Šenkýř Jan
Klíma Jiří
 
 
Procházka Jiří
Malý Václav
 
 
3-676 3120
3.Vašulka PavelKrček Štěpán1167  3030
4.Němec StanislavLindovský Adam574  3040
5.Šenkýř JanProcházka Jiří-9975 3150
6.Klíma JiříMalý Václav4-5138 3160
7.Němec StanislavKrček Štěpán53-57 3170
8.Šenkýř JanLindovský Adam5-9-6-11 1371
9.Klíma JiříProcházka Jiří-7-13-2  0372
10.Vašulka PavelMalý Václav759  3082
11.Šenkýř JanKrček Štěpán-57-101443292
12.Klíma JiříLindovský Adam910-8-6632102
13.Vašulka PavelProcházka Jiří748  30112
14.Němec StanislavMalý Václav319  30122
15.Klíma JiříKrček Štěpán84-97 31132
16.Vašulka PavelLindovský Adam917  30142
17.Černý LiborProcházka Jiří-9-913-11 13143
18.Šenkýř JanMalý Václav9-47-12932153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vašulka Pavel40Krček Štěpán04
Němec Stanislav30Lindovský Adam13
Šenkýř Jan31Procházka Jiří22
Klíma Jiří31Malý Václav04
Černý Libor01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lažánky "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:D.H. Loučky "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lažánky č. 14, 664 71, Vchod přes Obecní úřadRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:26661:597Lažánky "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Steinhauser Petr
Urbánek Pavel
 
 
Pololáník Jan
Wünsch Vlastimil
 
 
868  3010
2.Steinhauser Filip
Steinhauser Jan
 
 
Smejkal Jan
Bednář Miroslav st.
 
 
8-79-973220
3.Steinhauser PetrWünsch Vlastimil-51108 3130
4.Steinhauser FilipSmejkal Jan764  3040
5.Urbánek PavelBednář Miroslav st.7-6-106-92341
6.Steinhauser JanPololáník Jan-10665 3151
7.Steinhauser FilipWünsch Vlastimil610-4-11-62352
8.Urbánek PavelSmejkal Jan455  3062
9.Steinhauser JanBednář Miroslav st.-4-111-5 1363
10.Steinhauser PetrPololáník Jan4-999 3173
11.Urbánek PavelWünsch Vlastimil-5877 3183
12.Steinhauser JanSmejkal Jan1078  3093
13.Steinhauser PetrBednář Miroslav st.913-9-4-102394
14.Perka JiříPololáník Jan10-5107 31104
15.Steinhauser JanWünsch Vlastimil-96110 31114
16.Steinhauser PetrSmejkal Jan164  30124
17.Perka JiříBednář Miroslav st.6-9-8-10 13125
18.Urbánek PavelPololáník JanWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Steinhauser Petr31Wünsch Vlastimil13
Steinhauser Filip11Smejkal Jan04
Urbánek Pavel21Bednář Miroslav st.40
Steinhauser Jan31Pololáník Jan03
Perka Jiří11   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Řeznovice "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lomnička "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:41548:636Lomnička "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Jaroslav
Pavliš Josef
 
 
Horna Ivo
Koumar Radek
 
 
-14-59-6 1301
2.Uhliar Libor
Staněk Milan
 
 
Cvrkal Rudolf ml.
Kytner Matěj
 
 
999  3011
3.Staněk MilanKoumar Radek695  3021
4.Pavliš JosefHorna Ivo-9-9-5  0322
5.Uhliar LiborCvrkal Rudolf ml.6-98-923232
6.Tichý JaroslavKytner Matěj2-7-7-4 1333
7.Pavliš JosefKoumar Radek-4-7-3  0334
8.Uhliar LiborHorna Ivo-5-4913-92335
9.Tichý JaroslavCvrkal Rudolf ml.6-4-513-62336
10.Staněk MilanKytner Matěj-66-2-6 1337
11.Uhliar LiborKoumar Radek956  3047
12.Tichý JaroslavHorna Ivo-3-5-4  0348
13.Staněk MilanCvrkal Rudolf ml.3-99-6-82349
14.Pavliš JosefKytner Matěj-7-4-9  03410
15.Tichý JaroslavKoumar Radek9-47-9-723411
16.Staněk MilanHorna IvoWO    30511
17.Pavliš JosefCvrkal Rudolf ml.-911-6-6 13512
18.Uhliar LiborKytner MatějWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Staněk Milan12Koumar Radek22
Pavliš Josef04Horna Ivo30
Uhliar Libor21Cvrkal Rudolf ml.31
Tichý Jaroslav04Kytner Matěj30
WO11WO11

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy