Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lažánky "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KaniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lažánky č. 14, 664 71, Vchod přes Obecní úřadRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35622:632Kanice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nečas Robert
Hloska Martin
 
 
Kolínek Josef
Fojtl Radoslav
 
 
86-6-13-92301
2.Chylková Urbánková Jitka
Burian Lubomír
 
 
Kopecký Zdeněk
Kejla Tomáš
 
 
987  3011
3.Nečas RobertKolínek Josef-12-210663221
4.Hloska MartinKejla Tomáš-8-10-6  0322
5.Chylková Urbánková JitkaFojtl Radoslav-87-810-92323
6.Burian LubomírVystrčil Aleš-7-76-13 1324
7.Hloska MartinKolínek Josef69-7-3-82325
8.Chylková Urbánková JitkaKejla Tomáš955  3035
9.Burian LubomírFojtl Radoslav-6-7-8  0336
10.Nečas RobertVystrčil Aleš8106  3046
11.Chylková Urbánková JitkaKolínek Josef-1258-1083256
12.Burian LubomírKejla Tomáš-79-2-7 1357
13.Nečas RobertFojtl Radoslav846  3067
14.Hloska MartinVystrčil Aleš-8-8-5  0368
15.Burian LubomírKolínek Josef-8-5-6  0369
16.Nečas RobertKejla Tomáš588  3079
17.Hloska MartinFojtl Radoslav-7-9-7  03710
18.Chylková Urbánková JitkaKopecký Zdeněk78-96 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nečas Robert40Kolínek Josef22
Hloska Martin04Kejla Tomáš22
Chylková Urbánková Jitka31Fojtl Radoslav31
Burian Lubomír04Vystrčil Aleš21
   Kopecký Zdeněk01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:D.H. Loučky "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:N. Bránice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dolní Loučky 141, pod kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:45576:651N. Bránice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pololáník Karel
Kotlín Vladimír
 
 
Procházka Petr
Indra Zdeněk
 
 
7-83-8-92301
2.Halouzka Zdeněk
Smejkal Jan
 
 
Zerzáň Jaroslav
Kašparovský Pavel
 
 
-99-5-7 1302
3.Kotlín VladimírIndra Zdeněk-5-9-8  0303
4.Halouzka ZdeněkZerzáň Jaroslav-5-10-4  0304
5.Pololáník KarelKašparovský Pavel-9-97-6 1305
6.Smejkal JanProcházka Petr8-5-10633215
7.Halouzka ZdeněkIndra Zdeněk10-8-7-6 1316
8.Pololáník KarelZerzáň Jaroslav-9-5-6  0317
9.Smejkal JanKašparovský Pavel8-8115 3127
10.Kotlín VladimírProcházka Petr-5-810-3 1328
11.Pololáník KarelIndra Zdeněk-8-13-7  0329
12.Smejkal JanZerzáň Jaroslav-12-1088-623210
13.Kotlín VladimírKašparovský Pavel-54-25732310
14.Halouzka ZdeněkProcházka Petr-2-6-6  03311
15.Smejkal JanIndra Zdeněk-9-4-8  03312
16.Kotlín VladimírZerzáň Jaroslav-5-10-8  03313
17.Halouzka ZdeněkKašparovský Pavel99-78 31413
18.Pololáník KarelProcházka PetrWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kotlín Vladimír13Indra Zdeněk40
Halouzka Zdeněk13Zerzáň Jaroslav40
Pololáník Karel03Kašparovský Pavel13
Smejkal Jan22Procházka Petr21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:S. Kuřim "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Ořechov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KuřimRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 17:45 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:24672:559S. Kuřim "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlezinger Aleš
Krebs Pavel
 
 
Šmíd Bronislav
Vaněček Jakub
 
 
653  3010
2.Štefl Vladimír
Hýsek Jaroslav
 
 
Němec Petr
Smejkal Jaromír
 
 
46-99 3120
3.Šlezinger AlešŠmíd Bronislav7-86-9103230
4.Krebs PavelNesrsta Zdeněk597  3040
5.Štefl VladimírSmejkal Jaromír2-109-963250
6.Hýsek JaroslavNěmec Petr-8-7-10  0351
7.Krebs PavelŠmíd Bronislav145-7-563261
8.Štefl VladimírNesrsta Zdeněk956  3071
9.Hýsek JaroslavSmejkal Jaromír577  3081
10.Šlezinger AlešNěmec Petr75-85 3191
11.Štefl VladimírŠmíd Bronislav-8-838-112392
12.Hýsek JaroslavNesrsta Zdeněk-98-97432102
13.Šlezinger AlešVaněček Jakub495  30112
14.Krebs PavelNěmec Petr-9-67-6 13113
15.Hýsek JaroslavŠmíd Bronislav93-6-7932123
16.Šlezinger AlešNesrsta Zdeněk7511  30133
17.Krebs PavelVaněček Jakub458  30143
18.Štefl VladimírNěmec PetrWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šlezinger Aleš40Šmíd Bronislav13
Krebs Pavel31Nesrsta Zdeněk04
Štefl Vladimír21Smejkal Jaromír02
Hýsek Jaroslav31Němec Petr21
   Vaněček Jakub02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Prace "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Nosislav "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Prace, Ponětovská 204Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:37585:606Nosislav "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lattenberg Richard
Kupčíková Michaela
 
 
Broskva Alois
Tvarůžek Petr
 
 
108-78 3110
2.Boleslav Josef
Cimbálník Radek
 
 
Smetana Vladimír
Zbořil Miroslav
 
 
-8-108-9 1311
3.Lattenberg RichardBroskva Alois839  3021
4.Boleslav JosefTvarůžek Petr-8-8-6  0322
5.Cimbálník RadekSmetana Vladimír5-77-8-62323
6.Kupčíková MichaelaZbořil Miroslav-444-11-42324
7.Boleslav JosefBroskva Alois-3-77-9 1325
8.Cimbálník RadekTvarůžek Petr-11-6-4  0326
9.Kupčíková MichaelaSmetana Vladimír-6-10-8  0327
10.Lattenberg RichardZbořil Miroslav869  3037
11.Gajdoštín TomášBroskva Alois-7-7-9  0338
12.Kupčíková MichaelaTvarůžek Petr-6-5-8  0339
13.Lattenberg RichardSmetana Vladimír4106  3049
14.Boleslav JosefZbořil Miroslav1097  3059
15.Kupčíková MichaelaBroskva Alois585  3069
16.Lattenberg RichardTvarůžek Petr-53-105-1123610
17.Boleslav JosefSmetana Vladimír9-75-8-923611
18.Gajdoštín TomášZbořil Miroslav-7-6-9  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lattenberg Richard31Broskva Alois22
Boleslav Josef13Tvarůžek Petr40
Cimbálník Radek02Smetana Vladimír31
Kupčíková Michaela13Zbořil Miroslav22
Gajdoštín Tomáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Říčany "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KratochvilkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Říčany, nám. Osvobození 340Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32638:655Říčany "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tureček Roman
Marek Josef
 
 
Vaverka Vojtěch
Duda Robert
 
 
885  3010
2.Vudia Robert
Mrázek Martin
 
 
Vaverka Josef
Křivánková Dana
 
 
-66-5-9 1311
3.Mrázek MartinVaverka Josef4-6-8963221
4.Marek JosefDuda Robert8-779 3131
5.Tureček RomanVaverka Vojtěch-7-1567103241
6.Vudia RobertKřivánková Dana-86511 3151
7.Marek JosefVaverka Josef-6-4-12  0352
8.Tureček RomanDuda Robert859  3062
9.Vudia RobertVaverka Vojtěch-10-698-32363
10.Mrázek MartinKřivánková Dana-6846 3173
11.Tureček RomanVaverka JosefWO    0374
12.Vudia RobertDuda Robert8-7-615-92375
13.Mrázek MartinVaverka Vojtěch-6-76-6 1376
14.Marek JosefKřivánková Dana-87108 3186
15.Vudia RobertVaverka Josef-9-8-8  0387
16.Mrázek MartinDuda Robert10811  3097
17.Marek JosefVaverka Vojtěch-6-514-8 1398
18.Tureček RomanKřivánková Dana4911  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mrázek Martin31Vaverka Josef21
Marek Josef22Duda Robert13
Tureček Roman30Vaverka Vojtěch31
Vudia Robert13Křivánková Dana04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Řeznovice "G"Vrchní
rozhodčí:
Záviška Josef ml.
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:47539:667MK Řeznovice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záviška Josef ml.
Pop Daniel
 
 
Makovický Tomáš
Missbach Tomáš
 
 
-8-8-7  0301
2.Petržilka Karel
Radkovský Adam
 
 
Kroutil Vladimír
Hájek Marek
 
 
9-7-6-2 1302
3.Záviška Josef ml.Makovický Tomáš11-9127 3112
4.Petržilka KarelMissbach Tomáš-8-6-7  0313
5.Pop DanielKroutil Vladimír-8-8-5  0314
6.Radkovský AdamHájek Marek-4-9-4  0315
7.Petržilka KarelMakovický Tomáš-96-67-72316
8.Pop DanielMissbach Tomáš-10-5-8  0317
9.Radkovský AdamKroutil Vladimír-3-7-3  0318
10.Záviška Josef ml.Hájek Marek8-4-7-4 1319
11.Pop DanielMakovický Tomáš-7-9-6  03110
12.Radkovský AdamMissbach Tomáš8-69-6932210
13.Záviška Josef ml.Kroutil Vladimír85-75 31310
14.Petržilka KarelHájek Marek-5-8-10  03311
15.Radkovský AdamMakovický Tomáš84-35 31411
16.Záviška Josef ml.Missbach Tomáš-6-836-923412
17.Petržilka KarelKroutil Vladimír7-9-17-7 13413
18.Pop DanielHájek Marek-12-7-4  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Záviška Josef ml.22Makovický Tomáš22
Petržilka Karel04Missbach Tomáš31
Pop Daniel04Kroutil Vladimír31
Radkovský Adam22Hájek Marek40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy