Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: Okresní prebor 3. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lažánky "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Řeznovice 154, 664 91 Ivančice, za JednotouRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:31653:619MK Řeznovice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroutil Vladimír
Hájek Marek
 
 
Nečas Robert
Hloska Martin
 
 
77-6-853210
2.Missbach Tomáš
Aubrecht Pavel
 
 
Baier Radek
Chylková Urbánková Jitka
 
 
97-69 3120
3.Missbach TomášNečas Robert-1-868-62321
4.Aubrecht PavelHloska Martin-9-10-10  0322
5.Hájek MarekBaier Radek3-2-9673232
6.Kroutil VladimírChylková Urbánková Jitka11-4-6-10 1333
7.Aubrecht PavelNečas Robert7-7-7-5 1334
8.Hájek MarekHloska Martin765  3044
9.Kroutil VladimírBaier Radek-6-75933254
10.Missbach TomášChylková Urbánková Jitka96-8-363264
11.Hájek MarekNečas Robert995  3074
12.Kroutil VladimírHloska Martin9410  3084
13.Missbach TomášBaier Radek467  3094
14.Aubrecht PavelChylková Urbánková Jitka-8-910-8 1395
15.Kroutil VladimírNečas Robert-11-6-5  0396
16.Missbach TomášHloska Martin795  30106
17.Aubrecht PavelBaier Radek-5-12-19  03107
18.Hájek MarekChylková Urbánková Jitka610-92 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Missbach Tomáš31Nečas Robert31
Aubrecht Pavel04Hloska Martin13
Hájek Marek40Baier Radek13
Kroutil Vladimír22Chylková Urbánková Jitka22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 3. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KratochvilkaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Řeznovice "G"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kratochvilka 7Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:34Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:25695:618Kratochvilka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křivánková Dana
Vaverka Josef
 
 
Pop Daniel
Radkovský Adam
 
 
8-8-8883210
2.Vaverka Vojtěch
Duda Robert
 
 
Záviška Josef ml.
Petržilka Karel
 
 
7-8-7983220
3.Vaverka VojtěchZáviška Josef ml.669  3030
4.Duda RobertPetržilka Karel9-10-11-7 1331
5.Vaverka JosefPop Daniel689  3041
6.Křivánková DanaRadkovský Adam-7-10-7  0342
7.Duda RobertZáviška Josef ml.911-7-883252
8.Vaverka JosefPetržilka Karel106-82 3162
9.Křivánková DanaPop Daniel-7977 3172
10.Vaverka VojtěchRadkovský Adam-7957 3182
11.Vaverka JosefZáviška Josef ml.889  3092
12.Křivánková DanaPetržilka Karel6-13-9-5 1393
13.Vaverka VojtěchPop Daniel793  30103
14.Duda RobertRadkovský Adam-9-6-5  03104
15.Křivánková DanaZáviška Josef ml.9-1169 31114
16.Vaverka VojtěchPetržilka Karel9-1169 31124
17.Duda RobertPop Daniel854  30134
18.Vaverka JosefRadkovský Adam511-6-11732144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaverka Vojtěch40Záviška Josef ml.04
Duda Robert22Petržilka Karel22
Vaverka Josef40Pop Daniel04
Křivánková Dana22Radkovský Adam22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 3. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Nosislav "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Říčany "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol NosislavRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:34708:726Nosislav "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smetana Vladimír
Broskva Alois
 
 
Vudia Robert
Eftimiadis Thomas
 
 
8-7-69123210
2.Tvarůžek Petr
Pospíšil Josef
 
 
Tureček Roman
Marek Josef
 
 
910-68 3120
3.Smetana VladimírVudia Robert9-10-128-102321
4.Broskva AloisEftimiadis Thomas8-65-9-92322
5.Tvarůžek PetrTureček Roman9-10-111293232
6.Pospíšil JosefMarek Josef89-109 3142
7.Broskva AloisVudia Robert-7-6910-82343
8.Tvarůžek PetrEftimiadis Thomas679  3053
9.Pospíšil JosefTureček Roman-9108-7113263
10.Smetana VladimírMarek Josef-9-10-9  0364
11.Tvarůžek PetrVudia Robert9105  3074
12.Pospíšil JosefEftimiadis Thomas91011  3084
13.Smetana VladimírTureček Roman-7-6-9  0385
14.Broskva AloisMarek Josef-8-7-6  0386
15.Pospíšil JosefVudia Robert91011  3096
16.Smetana VladimírEftimiadis Thomas910-8-6-112397
17.Broskva AloisTureček Roman-8-7-6  0398
18.Tvarůžek PetrMarek Josef-679-5932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smetana Vladimír04Vudia Robert22
Broskva Alois04Eftimiadis Thomas22
Tvarůžek Petr40Tureček Roman22
Pospíšil Josef40Marek Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 3. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:S. Kuřim "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Prace "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KuřimRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:27653:568S. Kuřim "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krebs Pavel
Meluzín Tomáš
 
 
Lattenberg Richard
Mráček Jan
 
 
9412  3010
2.Štefl Vladimír
Hýsek Jaroslav
 
 
Cimbálník Radek
Boleslav Josef
 
 
76-7-6-92311
3.Krebs PavelLattenberg Richard-4-7-3  0312
4.Meluzín TomášMráček Jan186  3022
5.Štefl VladimírCimbálník Radek-411-10-8 1323
6.Hýsek JaroslavBoleslav Josef6-87-9-92324
7.Meluzín TomášLattenberg Richard6-8-72-92325
8.Štefl VladimírMráček Jan3-627 3135
9.Hýsek JaroslavCimbálník Radek-10858 3145
10.Krebs PavelBoleslav Josef464  3055
11.Štefl VladimírLattenberg Richard-3-16-9 1356
12.Hýsek JaroslavMráček Jan1085  3066
13.Krebs PavelCimbálník Radek-8-642-92367
14.Meluzín TomášBoleslav Josef46-108 3177
15.Hýsek JaroslavLattenberg Richard-59-38-42378
16.Krebs PavelMráček Jan856  3088
17.Meluzín TomášCimbálník Radek7910  3098
18.Štefl VladimírBoleslav Josef4116  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krebs Pavel22Lattenberg Richard40
Meluzín Tomáš31Mráček Jan04
Štefl Vladimír22Cimbálník Radek22
Hýsek Jaroslav22Boleslav Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 3. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:N. Bránice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Ořechov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Nové Bránice 150Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:29 N. Bránice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Eleder Jan
Indra Zdeněk
 
 
Smejkal Jaromír
Němec Petr
 
 
     3010
2.Svoboda Ondřej
Zerzáň Jaroslav
 
 
Kafrda Ladislav
Šmíd Bronislav
 
 
     3120
3.Svoboda OndřejSmejkal Jaromír     3030
4.Zerzáň JaroslavKafrda Ladislav     3140
5.Indra ZdeněkŠmíd Bronislav     3150
6.Eleder JanNěmec Petr     2351
7.Zerzáň JaroslavSmejkal Jaromír     3261
8.Indra ZdeněkKafrda Ladislav     3071
9.Eleder JanŠmíd Bronislav     3281
10.Čermák VitězslavNěmec Petr     1382
11.Indra ZdeněkSmejkal Jaromír     3092
12.Eleder JanKafrda Ladislav     30102
13.Čermák VitězslavŠmíd Bronislav     31112
14.Zerzáň JaroslavNěmec Petr     13113
15.Eleder JanSmejkal JaromírWO    03114
16.Čermák VitězslavKafrda Ladislav     13115
17.Zerzáň JaroslavŠmíd Bronislav     13116
18.Indra ZdeněkNěmec PetrWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Ondřej10Smejkal Jaromír03
Zerzáň Jaroslav22Kafrda Ladislav13
Indra Zdeněk30Šmíd Bronislav13
Eleder Jan21Němec Petr30
Čermák Vitězslav12   
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 3. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KaniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:D.H. Loučky "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kanice, 135, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:31710:673Kanice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolínek Josef
Fojtl Radoslav
 
 
Halouzka Zdeněk
Smejkal Jan
 
 
-127-107-72301
2.Vystrčil Aleš
Kejla Tomáš
 
 
Kotlín Vladimír
Pololáník Karel
 
 
-11-567-82302
3.Kolínek JosefSmejkal Jan65-5-8123212
4.Kejla TomášPololáník Karel7-10-7993222
5.Fojtl RadoslavHalouzka Zdeněk8-13-9353232
6.Vystrčil AlešKotlín Vladimír4-965 3142
7.Kejla TomášSmejkal Jan-4-11-13  0343
8.Fojtl RadoslavPololáník Karel6-1020-9-82344
9.Vystrčil AlešHalouzka Zdeněk1115  3054
10.Kolínek JosefKotlín Vladimír998  3064
11.Fojtl RadoslavSmejkal Jan79-5-6103274
12.Vystrčil AlešPololáník Karel2-9127 3184
13.Kolínek JosefHalouzka Zdeněk965  3094
14.Kejla TomášKotlín Vladimír69-108 31104
15.Vystrčil AlešSmejkal Jan87-98 31114
16.Kolínek JosefPololáník Karel14-265 31124
17.Kejla TomášHalouzka Zdeněk-5-7-1  03125
18.Fojtl RadoslavKotlín VladimírWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kolínek Josef40Smejkal Jan13
Kejla Tomáš22Pololáník Karel13
Fojtl Radoslav21Halouzka Zdeněk13
Vystrčil Aleš40Kotlín Vladimír03
WO01WO10

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy