Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Oslavany "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Hrušovany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu v Oslavanech, Sportovní 13Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36625:655nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koudelný Vojtěch
Faltýnek Josef
 
 
Hodec Pavel
Havlík Jan
 
 
-47-7-3 1301
2.Vaňková Petra
Němec Martin
 
 
Karban Aleš
Přidal Jiří
 
 
4-4-7-9 1302
3.Koudelný VojtěchKarban Aleš-97-5-2 1303
4.Němec MartinHodec Pavel6-7-58103213
5.Faltýnek JosefPřidal Jiří-8-99-6 1314
6.Vaňková PetraHavlík Jan-13-9-5  0315
7.Němec MartinKarban Aleš78-94 3125
8.Faltýnek JosefHodec Pavel-711-3-6 1326
9.Vaňková PetraPřidal Jiří10-974 3136
10.Koudelný VojtěchHavlík Jan878  3046
11.Faltýnek JosefKarban Aleš-8-9-5  0347
12.Vaňková PetraHodec Pavel-6-3-11  0348
13.Koudelný VojtěchPřidal Jiří879  3058
14.Němec MartinHavlík Jan7-657 3168
15.Vaňková PetraKarban Aleš129-55 3178
16.Koudelný VojtěchHodec Pavel-6510-963288
17.Němec MartinPřidal Jiří-85411 3198
18.Faltýnek JosefHavlík Jan-9-6108-32399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koudelný Vojtěch31Karban Aleš22
Němec Martin40Hodec Pavel22
Faltýnek Josef04Přidal Jiří13
Vaňková Petra22Havlík Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lomnička "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Ostrovačice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnička 27,, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:44 Ostrovačice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Radomír
Kitner Stanislav
 
 
Bartoš Jan
Minařík Jaroslav
 
 
     0301
2.Horna Jan
Hrabec Pavel
 
 
Krška Bohumil
Rousek Miloslav
 
 
     1302
3.Kitner StanislavSerhij Kis     0303
4.Horna JanBartoš Jan     1304
5.Hrabec PavelMinařík Jaroslav     0305
6.Karkulín JaroslavRousek Miloslav     0306
7.Horna JanSerhij Kis     3116
8.Hrabec PavelBartoš Jan     3226
9.Karkulín JaroslavMinařík Jaroslav     0327
10.Kitner StanislavRousek Miloslav     0328
11.Hrabec PavelSerhij Kis     3038
12.Karkulín JaroslavBartoš Jan     0339
13.Kitner StanislavMinařík Jaroslav     03310
14.Horna JanRousek Miloslav     13311
15.Karkulín JaroslavSerhij Kis     32411
16.Kitner StanislavBartoš JanWO    30511
17.Horna JanMinařík Jaroslav     03512
18.Hrabec PavelRousek Miloslav     23513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kitner Stanislav03Serhij Kis13
Horna Jan13Bartoš Jan21
Hrabec Pavel22Minařík Jaroslav40
Karkulín Jaroslav13Rousek Miloslav40
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Mokrá "D"Vrchní
rozhodčí:
Vojtěch Martin
HOSTUJÍCÍ:Tvarožná "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:8610:378Mokrá "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rotrekl Zdeněk
Gruška Pavel
 
 
Daněk Vojta
Pokorný Adam
 
 
367  3010
2.Kubičík Michal
Blažek Libor
 
 
Vetyšková Michaela
Pohanka Antonín
 
 
686  3020
3.Blažek LiborDaněk Vojta8-887 3130
4.Gruška PavelPokorný Adam164  3040
5.Rotrekl ZdeněkVetyšková Michaela786  3050
6.Kubičík MichalPohanka Antonín4-1246 3160
7.Gruška PavelDaněk Vojta578  3070
8.Rotrekl ZdeněkPokorný Adam557  3080
9.Kubičík MichalVetyšková Michaela138  3090
10.Blažek LiborPohanka Antonín653  30100
11.Rotrekl ZdeněkDaněk Vojta889  30110
12.Kubičík MichalPokorný Adam-134-95832120
13.Blažek LiborVetyšková Michaela657  30130
14.Gruška PavelPohanka Antonín681  30140
15.Kubičík MichalDaněk Vojta-7635 31150
16.Blažek LiborPokorný Adam857  30160
17.Gruška PavelVetyšková Michaela231  30170
18.Rotrekl ZdeněkPohanka AntonínWO    03171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blažek Libor40Daněk Vojta04
Gruška Pavel40Pokorný Adam04
Rotrekl Zdeněk30Vetyšková Michaela04
Kubičík Michal40Pohanka Antonín03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:M.Knínice "B"Vrchní
rozhodčí:
Špaček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Ivančice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Sokolovny 161, Moravské KníniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:44599:697Ivančice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleskač Miroslav
Špaček Zdeněk
 
 
Schlosser Jiří
Dedek Daniel
 
 
-1211710 3110
2.Adamíková Petra
Toldy Jozef
 
 
Ondráček Tomáš
Chytka Tomáš
 
 
-8-4-2  0311
3.Pleskač MiroslavSchlosser Jiří49-6-483221
4.Špaček ZdeněkDedek Daniel7-2-7973231
5.Toldy JozefOndráček Tomáš5-8-8763241
6.Adamíková PetraChytka Tomáš-3-6-4  0342
7.Špaček ZdeněkSchlosser Jiří6-598 3152
8.Toldy JozefDedek Daniel-7-9410-82353
9.Adamíková PetraOndráček Tomáš-9-46323263
10.Kachlík JanChytka Tomáš-2-2-2  0364
11.Toldy JozefSchlosser Jiří-98-69-82365
12.Adamíková PetraDedek Daniel-4-11-6  0366
13.Kachlík JanOndráček Tomáš77-6-7-42367
14.Špaček ZdeněkChytka Tomáš-6-86-9 1368
15.Adamíková PetraSchlosser Jiří11-3-8-5 1369
16.Kachlík JanDedek Daniel-8-10-8  03610
17.Špaček ZdeněkOndráček Tomáš4-11510 31710
18.Toldy JozefChytka Tomáš-4-7-3  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pleskač Miroslav10Schlosser Jiří22
Špaček Zdeněk31Dedek Daniel31
Toldy Jozef13Ondráček Tomáš13
Adamíková Petra13Chytka Tomáš40
Kachlík Jan03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:S. Kuřim "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Nosislav "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KuřimRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:24594:512S. Kuřim "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Meluzín Tomáš
Ptáček Tomáš
 
 
Rylich Bohuslav
Mušálek Pavel
 
 
786  3010
2.Vasas Miroslav
Valenta Ondřej
 
 
Pilát Libor
Bohunický Pavel
 
 
47-8-8-102311
3.Vasas MiroslavRylich Bohuslav966  3021
4.Meluzín TomášMušálek Pavel886  3031
5.Ptáček TomášPilát Libor-3-4-8  0332
6.Valenta OndřejBohunický Pavel6-7-59-102333
7.Meluzín TomášRylich Bohuslav556  3043
8.Ptáček TomášMušálek Pavel-8766 3153
9.Valenta OndřejPilát Libor3-492 3163
10.Vasas MiroslavBohunický Pavel-76-8-5 1364
11.Ptáček TomášRylich Bohuslav-45-68103274
12.Valenta OndřejMušálek Pavel44-93 3184
13.Vasas MiroslavPilát Libor877  3094
14.Meluzín TomášBohunický Pavel75-67 31104
15.Valenta OndřejRylich Bohuslav-9-7-6  03105
16.Vasas MiroslavMušálek Pavel226  30115
17.Meluzín TomášPilát Libor556  30125
18.Ptáček TomášBohunický PavelWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vasas Miroslav31Rylich Bohuslav13
Meluzín Tomáš40Mušálek Pavel04
Ptáček Tomáš21Pilát Libor13
Valenta Ondřej22Bohunický Pavel21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Říčany "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Březina "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Říčany, nám . Osvobození č. 340Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:40617:669Březina "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bernard Stanislav
Nivnický Václav
 
 
Drahovzal Miroslav
Medla Tomáš
 
 
999  3010
2.Mrázek Martin
Španihel Jaroslav
 
 
Kousalík Marek
Walsberger Jan
 
 
842  3020
3.Bernard StanislavMedla Tomáš-13-610673230
4.Mrázek MartinWalsberger Jan984  3040
5.Španihel JaroslavDrahovzal Miroslav-9-9-15  0341
6.Nivnický VáclavKousalík Marek9-8-8-7 1342
7.Mrázek MartinMedla Tomáš5-108-9-82343
8.Španihel JaroslavWalsberger Jan797  3053
9.Nivnický VáclavDrahovzal Miroslav-7-5-9  0354
10.Kepák LiborKousalík Marek-4-7-3  0355
11.Španihel JaroslavMedla Tomáš7-11-9-9 1356
12.Nivnický VáclavWalsberger Jan8-9-11-6 1357
13.Kepák LiborDrahovzal Miroslav-6-38-3 1358
14.Mrázek MartinKousalík Marek-13-610-9 1359
15.Nivnický VáclavMedla Tomáš-89-11-6 13510
16.Kepák LiborWalsberger Jan-8-115-8 13511
17.Mrázek MartinDrahovzal Miroslav11-6-912632611
18.Španihel JaroslavKousalík Marek-5-7-2  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bernard Stanislav10Medla Tomáš31
Mrázek Martin22Walsberger Jan22
Španihel Jaroslav13Drahovzal Miroslav31
Nivnický Václav04Kousalík Marek40
Kepák Libor03   
nejsou

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy