Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 4. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lomnička "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Hrušovany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnička 27,, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:35 Hrušovany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sova Jaromír
Horna Jan
 
 
Havlík Jan
Hodec Pavel
 
 
     1301
2.Černý Radomír
Karkulín Jaroslav
 
 
Karban Aleš
Přidal Jiří
 
 
     3011
3.Sova JaromírKarban Aleš     3221
4.Horna JanHodec Pavel     1322
5.Černý RadomírHavlík Jan     1323
6.Karkulín JaroslavPřidal Jiří     0324
7.Horna JanKarban Aleš     0325
8.Černý RadomírHodec Pavel     2326
9.Karkulín JaroslavHavlík Jan     2327
10.Sova JaromírPřidal Jiří     3037
11.Černý RadomírKarban Aleš     1338
12.Karkulín JaroslavHodec Pavel     1339
13.Sova JaromírHavlík Jan     3049
14.Horna JanKijac Zdeněk     3159
15.Karkulín JaroslavKarban Aleš     3169
16.Sova JaromírHodec Pavel     3079
17.Horna JanHavlík Jan     03710
18.Černý RadomírKijac Zdeněk     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sova Jaromír40Karban Aleš22
Horna Jan13Hodec Pavel31
Černý Radomír13Havlík Jan31
Karkulín Jaroslav13Přidal Jiří11
   Kijac Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 4. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Mokrá "D"Vrchní
rozhodčí:
Vojtěch Martin
HOSTUJÍCÍ:Oslavany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:26581:542Mokrá "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruška Milan
Gruška Pavel
 
 
Němec Martin
Vaňková Petra
 
 
101110  3010
2.Kubičík Michal
Vojtěchová Martina
 
 
Faltýnek Josef
Vaněk Jan
 
 
-5-4-9  0311
3.Gruška MilanVaňková Petra568  3021
4.Gruška PavelFaltýnek Josef753  3031
5.Kubičík MichalVaněk Jan7-10811 3141
6.Vojtěchová MartinaNěmec Martin-4-7-1  0342
7.Gruška PavelVaňková Petra76-86 3152
8.Kubičík MichalFaltýnek Josef417  3062
9.Vojtěchová MartinaVaněk Jan-5-7-8  0363
10.Gruška MilanNěmec Martin117-96 3173
11.Kubičík MichalVaňková Petra-5-117-9 1374
12.Vojtěchová MartinaFaltýnek Josef-7-5-2  0375
13.Gruška MilanVaněk Jan68-99 3185
14.Gruška PavelNěmec Martin8-789 3195
15.Vojtěchová MartinaVaňková Petra-5-2-7  0396
16.Gruška MilanFaltýnek Josef337  30106
17.Gruška PavelVaněk Jan43-86 31116
18.Kubičík MichalNěmec Martin88-2-10932126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gruška Milan40Vaňková Petra22
Gruška Pavel40Faltýnek Josef13
Kubičík Michal31Vaněk Jan13
Vojtěchová Martina04Němec Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 4. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:M.Knínice "B"Vrchní
rozhodčí:
Vojanec Libor
HOSTUJÍCÍ:Ostrovačice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Sokolovny 161, Moravské KníniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:48Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:45526:644Ostrovačice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamíková Petra
Toldy Jozef
 
 
Bartoš Jan
Minařík Jaroslav
 
 
-3-6-4  0301
2.Pleskač Miroslav
Vojanec Libor
 
 
Rousek Miloslav
Serhij Kis
 
 
693  3011
3.Vojanec LiborRousek Miloslav4-14106 3121
4.Toldy JozefBartoš Jan86-4-6-32322
5.Kahle MarekMinařík Jaroslav-3-6-1  0323
6.Adamíková PetraSerhij Kis11-99-873233
7.Toldy JozefRousek Miloslav-3-875-82334
8.Kahle MarekBartoš Jan-7-7-3  0335
9.Adamíková PetraMinařík Jaroslav-3-4-4  0336
10.Vojanec LiborSerhij Kis-6423 3146
11.Kahle MarekRousek Miloslav-35-44-82347
12.Adamíková PetraBartoš Jan-6-7-5  0348
13.Vojanec LiborMinařík Jaroslav-9-7-6  0349
14.Toldy JozefSerhij Kis-486-983259
15.Adamíková PetraRousek Miloslav64-5-6-423510
16.Vojanec LiborBartoš Jan-12-7-4  03511
17.Toldy JozefMinařík Jaroslav-6-5-9  03512
18.Kahle MarekSerhij Kis-7-9-8  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vojanec Libor22Rousek Miloslav31
Toldy Jozef13Bartoš Jan40
Kahle Marek04Minařík Jaroslav40
Adamíková Petra13Serhij Kis13
Nebyly



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 4. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:S. Kuřim "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tvarožná "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KuřimRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:13595:422S. Kuřim "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krebs Pavel
Ptáček Tomáš
 
 
Lindovský Adam
Forman Tomáš
 
 
-614-753210
2.Vasas Miroslav
Valenta Ondřej
 
 
Pokorný Adam
Daněk Vojta
 
 
776  3020
3.Valenta OndřejPokorný Adam445  3030
4.Vasas MiroslavDaněk Vojta745  3040
5.Krebs PavelForman Tomáš777  3050
6.Ptáček TomášLindovský Adam-9-7-7  0351
7.Vasas MiroslavPokorný Adam446  3061
8.Krebs PavelDaněk Vojta79-52 3171
9.Ptáček TomášForman Tomáš979  3081
10.Valenta OndřejLindovský Adam6610  3091
11.Krebs PavelPokorný Adam226  30101
12.Ptáček TomášDaněk Vojta775  30111
13.Valenta OndřejForman Tomáš93-73 31121
14.Vasas MiroslavLindovský Adam-7127-8-1123122
15.Ptáček TomášPokorný Adam667  30132
16.Valenta OndřejDaněk Vojta563  30142
17.Vasas MiroslavForman Tomáš958  30152
18.Krebs PavelLindovský AdamWO    03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Valenta Ondřej40Pokorný Adam04
Vasas Miroslav31Daněk Vojta04
Krebs Pavel30Forman Tomáš04
Ptáček Tomáš31Lindovský Adam21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 4. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Říčany "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Ivančice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Říčany, nám . Osvobození č. 340Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:19595:472Říčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bernard Stanislav
Nivnický Václav
 
 
Schlosser Jiří
Dedek Daniel
 
 
762  3010
2.Mrázek Martin
Španihel Jaroslav
 
 
Ondráček Tomáš
Absolín Karel st.
 
 
441  3020
3.Kepák LiborSchlosser Jiří-6-7-4  0321
4.Mrázek MartinDedek Daniel761  3031
5.Bernard StanislavOndráček Tomáš-74113 3141
6.Nivnický VáclavAbsolín Karel st.756  3051
7.Mrázek MartinSchlosser Jiří469  3061
8.Bernard StanislavDedek Daniel-99-6-8 1362
9.Nivnický VáclavOndráček Tomáš494  3072
10.Kepák LiborAbsolín Karel st.663  3082
11.Bernard StanislavSchlosser Jiří108-610 3192
12.Nivnický VáclavDedek Daniel-6-7-9  0393
13.Kepák LiborOndráček Tomáš10-756 31103
14.Mrázek MartinAbsolín Karel st.967  30113
15.Španihel JaroslavSchlosser Jiří-3-77-7 13114
16.Kepák LiborDedek Daniel-12-13-5  03115
17.Mrázek MartinOndráček Tomáš-10958 31125
18.Bernard StanislavAbsolín Karel st.768  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kepák Libor22Schlosser Jiří22
Mrázek Martin40Dedek Daniel31
Bernard Stanislav31Ondráček Tomáš04
Nivnický Václav21Absolín Karel st.04
Španihel Jaroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní prebor 4. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Březina "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Nosislav "B"Rozhodčí:Medla Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Březina 200 sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:17659:519Březina "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahovzal Miroslav
Kousalík Marek
 
 
Rylich Bohuslav
Pilát Libor
 
 
511-78 3110
2.Walsberger Jan
Medla Tomáš
 
 
Zbořil Miroslav
Ondrušíková Petra
 
 
-6-4-8  0311
3.Medla TomášRylich Bohuslav6127  3021
4.Kousalík MarekPilát Libor8109  3031
5.Drahovzal MiroslavOndrušíková Petra6-9-512103241
6.Walsberger JanZbořil Miroslav6-5-8-7 1342
7.Kousalík MarekRylich Bohuslav877  3052
8.Drahovzal MiroslavPilát Libor756  3062
9.Walsberger JanOndrušíková Petra-1036-853272
10.Medla TomášZbořil Miroslav28-1110 3182
11.Drahovzal MiroslavRylich Bohuslav1124  3092
12.Walsberger JanPilát Libor-9-148-8 1393
13.Medla TomášOndrušíková Petra9810  30103
14.Kousalík MarekZbořil Miroslav66-54 31113
15.Walsberger JanRylich Bohuslav98-29 31123
16.Medla TomášPilát Libor4811  30133
17.Kousalík MarekOndrušíková Petra869  30143
18.Drahovzal MiroslavZbořil MiroslavWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Medla Tomáš40Rylich Bohuslav04
Kousalík Marek40Pilát Libor13
Drahovzal Miroslav30Ondrušíková Petra04
Walsberger Jan22Zbořil Miroslav12
WO10WO01

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy