Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MělčanyVrchní
rozhodčí:
Hron Jiří
HOSTUJÍCÍ:N. Bránice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mělčany 135, 664 64Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:46485:639N. Bránice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašek Pavel
Hron Petr
 
 
Bíla Michal
Munduch Bohumír
 
 
-9-5-9  0301
2.Haška Jiří
Matuška Roman
 
 
Čermák Vitězslav
Svoboda Ondřej
 
 
-8-7-8  0302
3.Haška JiříSvoboda Ondřej-4-8-5  0303
4.Matuška RomanBíla Michal-5814-1173213
5.Hron PetrMunduch Bohumír3106  3023
6.Vašek PavelČermák Vitězslav-58-8-8 1324
7.Matuška RomanSvoboda Ondřej-6-7-1  0325
8.Hron PetrBíla Michal-64-7-10 1326
9.Vašek PavelMunduch Bohumír7-786 3136
10.Haška JiříČermák Vitězslav-5-54-9 1337
11.Hron PetrSvoboda Ondřej-4-4-6  0338
12.Vašek PavelBíla Michal7-285 3148
13.Haška JiříKulíšek Jan-4-6-8  0349
14.ČECH MartinČermák Vitězslav-6-49-5 13410
15.Vašek PavelSvoboda Ondřej-3-5-5  03411
16.Haška JiříBíla Michal7-88-10-423412
17.ČECH MartinKulíšek Jan-6-5-5  03413
18.Hron PetrČermák Vitězslav-5-7-6  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Haška Jiří04Svoboda Ondřej40
Matuška Roman11Bíla Michal22
Hron Petr13Munduch Bohumír02
Vašek Pavel22Čermák Vitězslav40
ČECH Martin02Kulíšek Jan20
Střídání domací : Čech Martin za Matuška Roman Střídání hosté : Kulíšek Jan za Munduch Bohumír



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Syrovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Řeznovice "I"Rozhodčí:Spáčil Oldřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Syrovice 224, Syrovice 664 67Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:186:54399:649Řeznovice "I"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ostřížek Vít
Spáčil Oldřich
 
 
Pyrochta Lubomír
Makovický Tomáš
 
 
-7-3-8  0301
2.Hudec Tomáš
Prokeš Jan
 
 
Pyrochta David
Šimeček Radek
 
 
-10-9-5  0302
3.Ostřížek VítPyrochta Lubomír-7-53-5 1303
4.Spáčil OldřichPyrochta David9-210-3-82304
5.Hudec Tomᚊimeček Radek-3-7-4  0305
6.Prokeš JanMakovický Tomáš-8-6-7  0306
7.Hudec LukášPyrochta Lubomír-6-6-7  0307
8.Hudec TomášPyrochta David-2-7-6  0308
9.Prokeš JanŠimeček Radek-2-7-1  0309
10.Ostřížek VítMakovický Tomáš-7-4-10  03010
11.Hudec TomášPyrochta Lubomír-9-3-7  03011
12.Prokeš JanPyrochta David-6-6-3  03012
13.Ostřížek VítŠimeček Radek10-4-8-6 13013
14.Hudec LukášMakovický Tomáš-6-78-10 13014
15.Prokeš JanPyrochta Lubomír-3-7-6  03015
16.Ostřížek VítPyrochta David-8-4-9  03016
17.Spáčil OldřichŠimeček Radek-2-10-9  03017
18.Hudec TomášMakovický Tomáš9-6-10-10 13018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ostřížek Vít04Pyrochta Lubomír40
Spáčil Oldřich02Pyrochta David40
Hudec Tomáš04Šimeček Radek40
Prokeš Jan04Makovický Tomáš40
Hudec Lukáš02   
2 střídání:7. zápas - Lukáš Hudec střídá Oldřicha Spáčila, 17. zápas - Oldřich Spáčil střídá Lukáše Hudce



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lomnička "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Střelice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnička 27,, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:28 Lomnička "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabec Tomáš
Klouda Radim
 
 
Mazal Jiří
Toman Martin
 
 
     2301
2.Červinka Jakub
Beneš Miroslav
 
 
Kučera Petr
Tomšů Ladislav
 
 
     3011
3.Klouda RadimMazal Jiří     2312
4.Hrabec TomášTomšů Ladislav     3022
5.Horký VladislavToman Martin     0323
6.Červinka JakubKučera Petr     3033
7.Hrabec TomášMazal Jiří     3243
8.Horký VladislavTomšů Ladislav     0344
9.Červinka JakubToman Martin     3054
10.Klouda RadimKučera Petr     2355
11.Horký VladislavMazal Jiří     0356
12.Červinka JakubTomšů Ladislav     3066
13.Beneš MiroslavToman Martin     0367
14.Hrabec TomášPeška Petr     3077
15.Červinka JakubMazal Jiří     3187
16.Beneš MiroslavTomšů Ladislav     3197
17.Hrabec TomášToman Martin     30107
18.Horký VladislavPeška Petr     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klouda Radim02Mazal Jiří22
Hrabec Tomáš40Tomšů Ladislav13
Horký Vladislav04Toman Martin22
Červinka Jakub40Kučera Petr11
Beneš Miroslav11Peška Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Prace "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Ořechov "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Prace, Ponětovská 204Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:48469:664Ořechov "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gajdoštín Ivan
Ševčenko Igor
 
 
Nesrsta Zdeněk
Kačur Michal st.
 
 
-6-4-4  0301
2.Paulík Karel ml.
Paulík Karel st.
 
 
Ferdus Pavel
Kouba Tomáš
 
 
-5-8-3  0302
3.Gajdoštín IvanNesrsta Zdeněk-7-4-4  0303
4.Paulík Karel st.Kačur Michal st.9-41110 3113
5.Paulík Karel ml.Ferdus Pavel-4-3-1  0314
6.Ševčenko IgorKouba Tomáš911-108 3124
7.Paulík Karel st.Nesrsta Zdeněk-7-3-3  0325
8.Paulík Karel ml.Kačur Michal st.-98-8-9 1326
9.Ševčenko IgorFerdus Pavel-11-11-11  0327
10.Gajdoštín IvanKouba Tomáš-10-5-7  0328
11.Paulík Karel ml.Nesrsta Zdeněk-3-2-6  0329
12.Ševčenko IgorKačur Michal ml.1-955 3139
13.Gajdoštín IvanFerdus Pavel-4-6-4  03310
14.Paulík Karel st.Kouba Tomáš-7-3-6  03311
15.Ševčenko IgorNesrsta Zdeněk11-5-99-423312
16.Gajdoštín IvanKačur Michal ml.-956-8-823313
17.Paulík Karel st.Ferdus Pavel-3-3-5  03314
18.Paulík Karel ml.Kouba Tomáš-11810-8-123315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gajdoštín Ivan04Nesrsta Zdeněk40
Paulík Karel st.13Kačur Michal st.11
Paulík Karel ml.04Ferdus Pavel40
Ševčenko Igor22Kouba Tomáš31
   Kačur Michal ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Nosislav "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Rebešovice "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za MostemRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:38558:631Rebešovice "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Jindřich
Ondrášek Peter
 
 
Pavelec Šimon
Burda Lukáš
 
 
37-87 3110
2.Chumela Ondřej
Lang Adam
 
 
Klíma Jiří
Hrdý Petr st.
 
 
8-211-4-22311
3.Kříž JindřichPavelec Šimon7-896 3121
4.Ondrášek PeterKlíma Jiří-512-11-7 1322
5.Chumela OndřejHrdý Petr st.9-7-8-8 1323
6.Lang AdamBurda Lukáš11-3-7-5 1324
7.Ondrášek PeterPavelec Šimon-75-7653234
8.Chumela OndřejKlíma Jiří-8-4-5  0335
9.Lang AdamHrdý Petr st.-5-9-4  0336
10.Kříž JindřichBurda Lukáš1063  3046
11.Chumela OndřejPavelec Šimon885  3056
12.Lang AdamKlíma Jiří-4-8-2  0357
13.Kříž JindřichHrdý Petr st.8-5-4-5 1358
14.Ondrášek PeterBurda Lukáš758  3068
15.Lang AdamPavelec Šimon-8-8-8  0369
16.Kříž JindřichKlíma Jiří-76-7-2 13610
17.Ondrášek PeterHrdý Petr st.-510-9-6 13611
18.Chumela OndřejBurda Lukáš-78310 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kříž Jindřich22Pavelec Šimon13
Ondrášek Peter22Klíma Jiří40
Chumela Ondřej22Hrdý Petr st.40
Lang Adam04Burda Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Ostopovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:32507:523Ostopovice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Raus Jan
Sehnal Richard
 
 
Veselý Šimon
Ruber Pavel
 
 
6-4-10-4 1301
2.Doležal Jiří
Kagohara Yoshiki
 
 
Zelený Michal
Kubiš Matěj
 
 
983  3011
3.Raus JanVeselý Šimon-4-611-4 1312
4.Sehnal RichardRuber Pavel-9-7-5  0313
5.Kagohara YoshikiKubiš Matěj357  3023
6.Doležal JiříZelený Michal-3-7-2  0324
7.Sehnal RichardVeselý Šimon-8-811-8 1325
8.Kagohara YoshikiRuber Pavel649  3035
9.Doležal JiříKubiš Matěj443  3045
10.Raus JanZelený Michal-9-7-3  0346
11.Kagohara YoshikiVeselý Šimon8-7113 3156
12.Doležal JiříRuber Pavel633  3066
13.Raus JanKubiš Matěj-10689 3176
14.Sehnal RichardZelený Michal-3-1-3  0377
15.Doležal JiříVeselý Šimon653  3087
16.Raus JanRuber Pavel-8-75-8 1388
17.Sehnal RichardKubiš Matěj-6-8-8  0389
18.Kagohara YoshikiZelený Michal-8-5-3  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Raus Jan13Veselý Šimon22
Sehnal Richard04Ruber Pavel22
Kagohara Yoshiki31Kubiš Matěj13
Doležal Jiří31Zelený Michal40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hrušovany "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Syrovice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jízdárenská 698Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:44501:655Syrovice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pirožek David
Pirožek Petr
 
 
Jouklová Pavlína
Hanuš Pavel
 
 
810-5-3-32301
2.Pirožek Tomáš
Zabloudil Adam
 
 
Jan Martin
Stoklasa Jaromír
 
 
-7-77-8 1302
3.Pirožek TomášJouklová Pavlína-2-6-3  0303
4.Zabloudil AdamHanuš Pavel-87-38-52304
5.Pirožek DavidJan Martin-7-9-10  0305
6.Pirožek PetrStoklasa Jaromír-885-4-92306
7.Zabloudil AdamJouklová Pavlína-6-2-5  0307
8.Pirožek DavidHanuš Pavel-8-10-9  0308
9.Pirožek PetrJan Martin-4-5-5  0309
10.Pirožek TomášStoklasa Jaromír578  3019
11.Pirožek DavidJouklová Pavlína-4-5-7  03110
12.Pirožek PetrHanuš Pavel-3-7-5  03111
13.Pirožek TomášJan Martin-37-511832211
14.Zabloudil AdamStoklasa Jaromír-7557 31311
15.Pirožek PetrJouklová Pavlína-2-5-0  03312
16.Pirožek TomášHanuš Pavel-3-7-7  03313
17.Zabloudil AdamJan Martin-6111313 31413
18.Pirožek DavidStoklasa Jaromír48-94 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pirožek Tomáš22Jouklová Pavlína40
Zabloudil Adam22Hanuš Pavel40
Pirožek David13Jan Martin22
Pirožek Petr04Stoklasa Jaromír13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy