Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Syrovice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MělčanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Syrovice 224, Syrovice 664 67Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:32628:569Syrovice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jouklová Pavlína
Hanuš Pavel
 
 
ČECH Martin
Matuška Roman
 
 
7-816 3110
2.Stoklasa Jaromír
Jan Martin
 
 
Hron Jiří
Hron Petr
 
 
-9-5-8  0311
3.Jouklová PavlínaMatuška Roman232  3021
4.Hanuš PavelHron Jiří-867-663231
5.Jan MartinHron Petr-1176-8-72332
6.Stoklasa JaromírČECH Martin710-9-7113242
7.Hanuš PavelMatuška Roman10-644 3152
8.Jan MartinHron Jiří-8-11-7  0353
9.Stoklasa JaromírHron Petr-39-8-4 1354
10.Jouklová PavlínaČECH Martin352  3064
11.Jan MartinMatuška Roman-975-573274
12.Joukl AdamHron Jiří-4-5-6  0375
13.Jouklová PavlínaHron Petr7-887 3185
14.Hanuš PavelVašek Pavel87-42 3195
15.Joukl AdamMatuška Roman-12-2-7  0396
16.Jouklová PavlínaHron Jiří917  30106
17.Hanuš PavelHron Petr-6742 31116
18.Jan MartinVašek Pavel-5-11-11  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jouklová Pavlína40Matuška Roman13
Hanuš Pavel40Hron Jiří22
Jan Martin13Hron Petr22
Stoklasa Jaromír11ČECH Martin02
Joukl Adam02Vašek Pavel11
Střídání domácích: Joukl Adam za Jaromíra Stoklasu Střídání hostů: Vašek Pavel za Čecha Martina



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ostopovice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Hrušovany "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OstopoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:17606:459Ostopovice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvátal Vladislav
Ruber Pavel
 
 
Pirožek David
Pirožek Petr
 
 
768  3010
2.Michalek Antonín
Kubiš Matěj
 
 
Zabloudil Adam
Pirožek Tomáš
 
 
104-66 3120
3.Ruber PavelPirožek Petr543  3030
4.Chvátal VladislavPirožek Tomáš562  3040
5.Kubiš MatějZabloudil Adam-5-8-7  0341
6.Michalek AntonínPirožek David4-11-6253251
7.Chvátal VladislavPirožek Petr787  3061
8.Kubiš MatějPirožek Tomáš-5-897-52362
9.Michalek AntonínZabloudil Adam9106  3072
10.Ruber PavelPirožek David776  3082
11.Kubiš MatějPirožek Petr-10-6-9  0383
12.Michalek AntonínPirožek Tomáš234  3093
13.Ruber PavelZabloudil Adam8-578 31103
14.Chvátal VladislavPirožek David1594  30113
15.Michalek AntonínPirožek Petr461  30123
16.Ruber PavelPirožek Tomáš887  30133
17.Chvátal VladislavZabloudil Adam74-84 31143
18.Kubiš MatějPirožek David-7-5-3  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ruber Pavel40Pirožek Petr13
Chvátal Vladislav40Pirožek Tomáš13
Kubiš Matěj04Zabloudil Adam13
Michalek Antonín40Pirožek David13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rebešovice "E"Vrchní
rozhodčí:
Němec Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 113, Rebešovice, 66461, sportovní areál TJ Sokol RebešoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:31607:598nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Petr st.
Zemachová Lucie
 
 
Sehnal Richard
Burkart Filip
 
 
574  3010
2.Pavelec Šimon
Burda Lukáš
 
 
Kagohara Yoshiki
Raus Jan
 
 
-6-87-9 1311
3.Pavelec ŠimonKagohara Yoshiki-8-6-12  0312
4.Zemachová MonikaRaus Jan-5-9812-72313
5.Burda LukášSehnal Richard-8-6-6  0314
6.Hrdý Petr st.Burkart Filip583  3024
7.Zemachová MonikaKagohara Yoshiki7-8-5-10 1325
8.Burda LukášRaus Jan-5-89-9 1326
9.Hrdý Petr st.Sehnal Richard6104  3036
10.Pavelec ŠimonBurkart Filip85-96 3146
11.Burda LukášKagohara Yoshiki-8-3-4  0347
12.Hrdý Petr st.Raus Jan977  3057
13.Pavelec ŠimonSehnal Richard8119  3067
14.Zemachová MonikaBurkart Filip6104  3077
15.Hrdý Petr st.Kagohara Yoshiki610-85 3187
16.Pavelec ŠimonRaus Jan9-6-12-7 1388
17.Zemachová MonikaSehnal Richard-610-8-4 1389
18.Burda LukášBurkart Filip-89-6883299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavelec Šimon22Kagohara Yoshiki31
Zemachová Monika13Raus Jan31
Burda Lukáš13Sehnal Richard22
Hrdý Petr st.40Burkart Filip04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Prace "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Nosislav "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Prace, Ponětovská 204Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:22656:528Prace "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urbanec Martin
Ševčenko Igor
 
 
Španiel Libor
Lang Adam
 
 
785  3010
2.Urbanec Vítek
Gajdoštín Tomáš
 
 
Chumela Ondřej
Slouk Martin
 
 
-7-11-9  0311
3.Ševčenko IgorŠpaniel Libor10-972 3121
4.Urbanec MartinLang Adam654  3031
5.Urbanec VítekChumela Ondřej8-5-5-3 1332
6.Gajdoštín TomášSlouk Martin546  3042
7.Urbanec MartinŠpaniel Libor672  3052
8.Urbanec VítekLang Adam-810-513113262
9.Gajdoštín TomášChumela Ondřej332  3072
10.Ševčenko IgorSlouk Martin334  3082
11.Urbanec VítekŠpaniel Libor-7810-8-62383
12.Gajdoštín TomášLang Adam3210  3093
13.Ševčenko IgorChumela Ondřej266  30103
14.Gajdoštín IvanSlouk Martin-5-4-8  03104
15.Gajdoštín Tomᚊpaniel Libor88-107 31114
16.Ševčenko IgorLang Adam-86108 31124
17.Gajdoštín IvanChumela Ondřej116-7-11-623125
18.Urbanec VítekSlouk Martin-117-69832135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ševčenko Igor40Španiel Libor13
Urbanec Martin20Lang Adam04
Urbanec Vítek22Chumela Ondřej22
Gajdoštín Tomáš40Slouk Martin13
Gajdoštín Ivan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Střelice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Ořechov "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ant. Smutného 490/73 Střelice 664 47Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:42511:630Ořechov "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Petr
Marek Daniel
 
 
Nesrsta Zdeněk
Kačur Michal st.
 
 
-1-5-3  0301
2.Toman Martin
Brückner Jaroslav
 
 
Kouba Tomáš
Kačur Michal ml.
 
 
-98116 3111
3.Kučera PetrNesrsta Zdeněk-4-6-4  0312
4.Brückner JaroslavKačur Michal st.6-9-3-12 1313
5.Toman MartinKouba Tomáš-92-83-62314
6.Peška PetrKačur Michal ml.4-7-96123224
7.Brückner JaroslavNesrsta Zdeněk-7-6-9  0325
8.Toman MartinKačur Michal st.-6799 3135
9.Peška PetrKouba Tomáš10-8410 3145
10.Kučera PetrKačur Michal ml.-4-12-7  0346
11.Toman MartinNesrsta Zdeněk-6-5-6  0347
12.Marek DanielKačur Michal st.-5-8-7  0348
13.Kučera PetrKouba Tomáš-1-5-8  0349
14.Brückner JaroslavSmejkal Adam693  3059
15.Marek DanielNesrsta Zdeněk-5-2-6  03510
16.Kučera PetrKačur Michal st.-5-5-2  03511
17.Brückner JaroslavKouba Tomáš-8-812-3 13512
18.Toman MartinSmejkal Adam-10978 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kučera Petr04Nesrsta Zdeněk40
Brückner Jaroslav13Kačur Michal st.31
Toman Martin22Kouba Tomáš31
Peška Petr20Kačur Michal ml.11
Marek Daniel02Smejkal Adam02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Řeznovice "I"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lomnička "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Řeznovice 154, 664 91 Ivančice, za JednotouRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:13 Řeznovice "I"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pyrochta David
Šimeček Radek
 
 
Hrabec Tomáš
Hrabec Pavel ml.
 
 
     3010
2.Makovický Tomáš
Doupovec Aleš
 
 
Beneš Miroslav
Klouda Radim
 
 
     3020
3.Pyrochta DavidHrabec Tomáš     3030
4.Šimeček RadekHrabec Pavel ml.     3040
5.Makovický TomášBeneš Miroslav     3050
6.Doupovec AlešKlouda Radim     3060
7.Šimeček RadekHrabec Tomáš     3070
8.Makovický TomášHrabec Pavel ml.     3080
9.Doupovec AlešBeneš Miroslav     1381
10.Pyrochta DavidKlouda Radim     3091
11.Makovický TomášHrabec Tomáš     30101
12.Doupovec AlešHrabec Pavel ml.     32111
13.Pyrochta DavidBeneš Miroslav     30121
14.Šimeček RadekKlouda Radim     32131
15.Doupovec AlešHrabec Tomáš     03132
16.Pyrochta DavidHrabec Pavel ml.     30142
17.Šimeček RadekBeneš Miroslav     13143
18.Makovický TomášKlouda Radim     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pyrochta David40Hrabec Tomáš13
Šimeček Radek31Hrabec Pavel ml.04
Makovický Tomáš40Beneš Miroslav22
Doupovec Aleš22Klouda Radim04



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:N. Bránice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Syrovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Nové Bránice 150Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:4 N. Bránice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kulíšek Jan
Čermák Vitězslav
 
 
Prokeš Jan
Hudec Tomáš
 
 
     3010
2.Cypris Blahoslav
Bíla Michal
 
 
Ostřížek Vít
Spáčil Oldřich
 
 
     3120
3.Kulíšek JanOstřížek Vít     3030
4.Čermák VitězslavSpáčil Oldřich     3040
5.Cypris BlahoslavHudec Tomáš     3050
6.Bíla MichalProkeš Jan     3060
7.Čermák VitězslavOstřížek Vít     3070
8.Cypris BlahoslavSpáčil Oldřich     3080
9.Bíla MichalHudec Tomáš     3090
10.Kulíšek JanProkeš Jan     30100
11.Cypris BlahoslavOstřížek Vít     30110
12.Bíla MichalSpáčil Oldřich     30120
13.Kulíšek JanHudec Tomáš     30130
14.Čermák VitězslavHudec Lukáš     30140
15.Bíla MichalOstřížek Vít     13141
16.Kulíšek JanSpáčil Oldřich     30151
17.Čermák VitězslavHudec Tomáš     30161
18.Cypris BlahoslavHudec Lukáš     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kulíšek Jan40Ostřížek Vít13
Čermák Vitězslav40Spáčil Oldřich04
Cypris Blahoslav40Hudec Tomáš04
Bíla Michal31Prokeš Jan02
   Hudec Lukáš02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy