Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rebešovice "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Syrovice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 113, Rebešovice, 66461, sportovní areál TJ Sokol RebešoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:03Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1512:46374:601Syrovice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekaninová Kateřina
Burda Lukáš
 
 
Stoklasa Jaromír
Jan Martin
 
 
-6-7-3  0301
2.Pavelec Šimon
Cypris Libor
 
 
Jouklová Pavlína
Hanuš Pavel
 
 
7-53-12-62302
3.Sekaninová KateřinaStoklasa Jaromír-7-11-10  0303
4.Burda LukášJan Martin-9-5-5  0304
5.Pavelec ŠimonJouklová Pavlína-2-7-2  0305
6.Cypris LiborHanuš Pavel596  3015
7.Burda LukášStoklasa Jaromír-57710 3125
8.Pavelec ŠimonJan Martin-6-10-1  0326
9.Cypris LiborJouklová Pavlína9710  3036
10.Sekaninová KateřinaHanuš Pavel-8-5-7  0337
11.Pavelec ŠimonJoukl Adam-6-88-7 1338
12.Cypris AdamJan Martin-2-3-8  0339
13.Sekaninová KateřinaJouklová Pavlína-2-2-0  03310
14.Burda LukášHanuš Pavel-6-5-7  03311
15.Cypris AdamJoukl Adam-0-5-1  03312
16.Sekaninová KateřinaJan Martin-8-1-3  03313
17.Burda LukášJouklová Pavlína-3-5-4  03314
18.Pavelec ŠimonHanuš Pavel-7-6-2  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sekaninová Kateřina04Stoklasa Jaromír11
Burda Lukáš13Jan Martin40
Pavelec Šimon04Jouklová Pavlína31
Cypris Libor20Hanuš Pavel31
Cypris Adam02Joukl Adam20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Prace "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Hrušovany "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Prace, Ponětovská 204Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:16629:448Prace "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urbanec Martin
Urbanec Vítek
 
 
Pirožek David
Pirožek Petr
 
 
742  3010
2.Ševčenko Igor
Gajdoštín Tomáš
 
 
Pirožek Tomáš
Zabloudil Adam
 
 
-9867 3120
3.Ševčenko IgorPirožek Petr4-9411 3130
4.Gajdoštín TomášPirožek Tomáš1-7-6243240
5.Urbanec VítekZabloudil Adam-9-7-7  0341
6.Urbanec MartinPirožek David687  3051
7.Gajdoštín TomášPirožek Petr654  3061
8.Urbanec VítekPirožek Tomáš-6-4-4  0362
9.Urbanec MartinZabloudil Adam258  3072
10.Ševčenko IgorPirožek David-10463 3182
11.Urbanec VítekPirožek Petr-9794 3192
12.Urbanec MartinPirožek Tomáš1158  30102
13.Ševčenko IgorZabloudil Adam606  30112
14.Gajdoštín TomášPirožek David-97610 31122
15.Urbanec MartinPirožek Petr383  30132
16.Ševčenko IgorPirožek Tomáš4910  30142
17.Gajdoštín TomášZabloudil Adam994  30152
18.Urbanec VítekPirožek David-8-49-9 13153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ševčenko Igor40Pirožek Petr04
Gajdoštín Tomáš40Pirožek Tomáš13
Urbanec Vítek13Zabloudil Adam13
Urbanec Martin40Pirožek David13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Střelice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ant. Smutného 490/73 Střelice 664 47Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:29644:557Střelice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mazal Jiří
Toman Martin
 
 
Kagohara Yoshiki
Sehnal Richard
 
 
6-96-693210
2.Pazourková Lada
Kučera Petr
 
 
Raus Jan
Vojanec Lukáš
 
 
777  3020
3.Mazal JiříKagohara Yoshiki-57-3-10 1321
4.Kučera PetrVojanec Lukáš666  3031
5.Toman MartinRaus Jan4113  3041
6.Peška PetrSehnal Richard189  3051
7.Kučera PetrKagohara Yoshiki-7-6-5  0352
8.Toman MartinVojanec Lukáš53-5-973262
9.Peška PetrRaus Jan526  3072
10.Mazal JiříSehnal Richard-197-97-92373
11.Toman MartinKagohara Yoshiki812-5-563283
12.Pazourková LadaVojanec Lukáš5-106-1023293
13.Mazal JiříRaus Jan-99-94232103
14.Kučera PetrSehnal Richard-7-2-4  03104
15.Pazourková LadaKagohara Yoshiki-6-8-4  03105
16.Mazal JiříVojanec Lukáš412  30115
17.Kučera PetrRaus Jan-6-6-8  03116
18.Toman MartinSehnal Richard67-96 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mazal Jiří22Kagohara Yoshiki31
Kučera Petr13Vojanec Lukáš04
Toman Martin40Raus Jan13
Peška Petr20Sehnal Richard22
Pazourková Lada11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:N. Bránice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Ořechov "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Nové Bránice 150Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Vitězslav
Svoboda Ondřej
 
 
Nesrsta Zdeněk
Kačur Michal st.
 
 
     3110
2.Bíla Michal
Munduch Bohumír
 
 
Ferdus Pavel
Kouba Tomáš
 
 
     2311
3.Svoboda OndřejNesrsta Zdeněk     1312
4.Kulíšek JanKačur Michal st.     3022
5.Čermák VitězslavFerdus Pavel     3132
6.Bíla MichalKouba Tomáš     3242
7.Kulíšek JanNesrsta Zdeněk     1343
8.Čermák VitězslavKačur Michal st.     3153
9.Bíla MichalFerdus Pavel     0354
10.Svoboda OndřejKouba Tomáš     3064
11.Čermák VitězslavNesrsta Zdeněk     1365
12.Vršan PetrKačur Michal st.     2366
13.Svoboda OndřejFerdus Pavel     2367
14.Kulíšek JanKouba Tomáš     3277
15.Vršan PetrNesrsta Zdeněk     1378
16.Svoboda OndřejKačur Michal st.     3088
17.Kulíšek JanFerdus Pavel     0389
18.Čermák VitězslavKouba Tomáš     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Ondřej22Nesrsta Zdeněk40
Kulíšek Jan22Kačur Michal st.13
Čermák Vitězslav31Ferdus Pavel31
Bíla Michal11Kouba Tomáš04
Vršan Petr02   



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Syrovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lomnička "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Syrovice 224, Syrovice 664 67Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:36459:549Lomnička "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokeš Jan
Hudec Tomáš
 
 
Hrabec Tomáš
Červinka Jakub
 
 
-5-5-8  0301
2.Ostřížek Vít
Spáčil Oldřich
 
 
Horký Vladislav
Kopáč Jiří
 
 
568  3011
3.Ostřížek VítHrabec Tomáš-7-2-6  0312
4.Spáčil OldřichHorký Vladislav-5-9-9  0313
5.Hudec TomášKopáč Jiří126  3023
6.Prokeš JanČervinka Jakub-5-3-2  0324
7.Spáčil OldřichHrabec Tomáš-5-8-9  0325
8.Hudec TomášHorký Vladislav-69-310143235
9.Prokeš JanKopáč Jiří-4677 3145
10.Ostřížek VítČervinka Jakub-2-789-82346
11.Hudec TomášHrabec Tomáš-5-3-8  0347
12.Hudec LukášHorký Vladislav-7-8-4  0348
13.Ostřížek VítKopáč Jiří447  3058
14.Spáčil OldřichČervinka Jakub-55-5-1 1359
15.Hudec LukášHrabec Tomáš-4-4-3  03510
16.Ostřížek VítHorký Vladislav4710  30610
17.Spáčil OldřichKopáč Jiří491  30710
18.Hudec TomášČervinka Jakub-3-5-5  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ostřížek Vít22Hrabec Tomáš40
Spáčil Oldřich13Horký Vladislav22
Hudec Tomáš22Kopáč Jiří04
Prokeš Jan11Červinka Jakub40
Hudec Lukáš02   
Střídání domácích: Hudec Lukáš střídá Jana Prokeše

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy