Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK TTC Duchcov BVrchní
rozhodčí:
Mareš Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Teplická 13, 419 01 Duchcov, ZŠ Antonína SochoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:17633:514SK TTC Duchcov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štika Jiří ml.
Pomej Tomáš
 
 
Žejdlík Martin
Kulíšková Miroslava
 
 
-8-10-6  0301
2.Sander Miroslav
Janečka Josef
 
 
Jiroušek Martin
Mašek Jiří
 
 
826  3011
3.Sander MiroslavBerky Josef419  3021
4.Janečka JosefŽejdlík Martin-85-138-72322
5.Pomej TomášKulíšková Miroslava813-116 3132
6.Štika Jiří ml.Jiroušek Martin5810  3042
7.Janečka JosefBerky Josef-8-13-8  0343
8.Pomej Tomᚎejdlík Martin996  3053
9.Štika Jiří ml.Kulíšková Miroslava856  3063
10.Sander MiroslavJiroušek Martin97-9-173273
11.Pomej TomášBerky Josef7113  3083
12.Štika Jiří ml.Žejdlík Martin-9-281083293
13.Sander MiroslavKulíšková Miroslava765  30103
14.Janečka JosefJiroušek Martin-10-9-8  03104
15.Štika Jiří ml.Berky Josef798  30114
16.Sander MiroslavŽejdlík Martin876  30124
17.Janečka JosefMašek Jiří649  30134
18.Pomej TomášJiroušek Martin1098  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sander Miroslav40Berky Josef13
Janečka Josef13Žejdlík Martin13
Pomej Tomáš40Kulíšková Miroslava03
Štika Jiří ml.40Jiroušek Martin13
   Mašek Jiří01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka CVrchní
rozhodčí:
Pivoňka Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BílinaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husitská 34, Krupka 417 41, pinčesárnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:26672:574TJ Krupka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šnajdr Antonín
Mokriš Jakub
 
 
Zvolánek Pavel
Vaník Jiří st.
 
 
-8657 3110
2.Brožek Miroslav ml.
Kramár Jiří
 
 
Mejzlík Stanislav
Krausam Martin
 
 
-8-9-6  0311
3.Kramár JiříKrausam Martin-68-9843221
4.Mokriš JakubMejzlík Stanislav-69101 3131
5.Šnajdr AntonínZvolánek Pavel7-9-6-10 1332
6.Brožek Miroslav ml.Vaník Jiří st.855  3042
7.Mokriš JakubKrausam Martin87-84 3152
8.Šnajdr AntonínMejzlík Stanislav-10647 3162
9.Brožek Miroslav ml.Zvolánek Pavel-86-91083272
10.Kramár JiříVaník Jiří st.9-778 3182
11.Šnajdr AntonínKrausam Martin937  3092
12.Brožek Miroslav ml.Mejzlík Stanislav-3106-8532102
13.Kramár JiříZvolánek Pavel-79-6-7 13103
14.Mokriš JakubVaník Jiří st.737  30113
15.Brožek Miroslav ml.Krausam Martin685  30123
16.Kramár JiříMejzlík Stanislav-77-910-1023124
17.Mokriš JakubZvolánek Pavel-7-5-7  03125
18.Šnajdr AntonínVaník Jiří st.367  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kramár Jiří22Krausam Martin04
Mokriš Jakub31Mejzlík Stanislav13
Šnajdr Antonín31Zvolánek Pavel31
Brožek Miroslav ml.40Vaník Jiří st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Teplice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Verneřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum Trnovany, Emílie Dvořákové 1630, Teplice, Nová herna ST (patro nad bývalou hernou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34588:602nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil Robert
Zajíček Miroslav
 
 
Shejbal Pavel
Hýsek Stanislav
 
 
-46-9-6 1301
2.Mareš Vladimír
Stejskal Jan
 
 
Svatuška David
Eckert František
 
 
86-96 3111
3.Musil RobertShejbal Pavel-9-5910123221
4.Stejskal JanHýsek Stanislav-6-4-9  0322
5.Mareš VladimírSvatuška David-7759 3132
6.Zajíček MiroslavEckert František-86-8-5 1333
7.Stejskal JanShejbal Pavel68-6-8-42334
8.Mareš VladimírHýsek Stanislav27-99 3144
9.Zajíček MiroslavSvatuška David-7-3-7  0345
10.Musil RobertEckert František-8-9-7  0346
11.Mareš VladimírShejbal Pavel69-48 3156
12.Zajíček MiroslavHýsek Stanislav-8-7-7  0357
13.Musil RobertSvatuška David686  3067
14.Stejskal JanEckert František-85-8-4 1368
15.Zajíček MiroslavShejbal Pavel-7-7-6  0369
16.Musil RobertHýsek Stanislav-76107 3179
17.Stejskal JanSvatuška David638  3089
18.Mareš VladimírEckert František8106  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Musil Robert31Shejbal Pavel22
Stejskal Jan13Hýsek Stanislav22
Mareš Vladimír40Svatuška David13
Zajíček Miroslav04Eckert František31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dubí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK TTC Duchcov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní náměstí 585, Dubí 41701, přízemní stavba vedle základní školy v Dubí 1, za Městským úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:36603:634SK TTC Duchcov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sochor Karel
Günther Emil
 
 
Kropáček Ladislav
Fürst Jiří
 
 
25-711 3110
2.Lipš Petr
Matas Jakub
 
 
Kormančík Zdeněk
Jelonek Vladimír
 
 
-4110-4-82311
3.Sochor KarelFürst Jiří-8-9-7  0312
4.Lipš PetrKormančík Zdeněk-6-8-4  0313
5.Matas JakubKropáček Ladislav787  3023
6.Günther EmilJelonek Vladimír974  3033
7.Lipš PetrFürst Jiří-6-9-7  0334
8.Matas JakubKormančík Zdeněk7-6-7993244
9.Günther EmilKropáček Ladislav-6-9-9  0345
10.Sochor KarelJelonek Vladimír-9685 3155
11.Matas JakubFürst Jiří99-6-9-72356
12.Günther EmilKormančík Zdeněk9-811-8-122357
13.Sochor KarelKropáček Ladislav11911  3067
14.Lipš PetrJelonek Vladimír-5-3-5  0368
15.Günther EmilFürst Jiří5-6-5-9 1369
16.Sochor KarelKormančík Zdeněk10-10510 3179
17.Lipš PetrKropáček Ladislav-6-8-5  03710
18.Matas JakubJelonek Vladimír-6767 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sochor Karel31Fürst Jiří40
Lipš Petr04Kormančík Zdeněk22
Matas Jakub31Kropáček Ladislav22
Günther Emil13Jelonek Vladimír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Sokol Trnovany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Bořislav CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol TrnovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:28 SKST Sokol Trnovany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vácha Zdeněk
Semerád František
 
 
Štajger Viliam
Hissen Martin
 
 
     1301
2.Vinduška Michal
Shejbal Jindřich
 
 
Pelc Jiří
 
 
WO    3011
3.Vinduška MichalHissen Martin     2312
4.Vácha ZdeněkŠtajger Viliam     3122
5.Shejbal JindřichPelc Jiří     2323
6.Semerád FrantišekWO    3033
7.Vácha ZdeněkHissen Martin     0334
8.Shejbal JindřichŠtajger Viliam     1335
9.Semerád FrantišekPelc Jiří     3245
10.Vinduška MichalWO    3055
11.Shejbal JindřichHissen Martin     0356
12.Semerád FrantišekŠtajger Viliam     3166
13.Vinduška MichalPelc Jiří     3076
14.Vácha ZdeněkWO    3086
15.Semerád FrantišekHissen Martin     0387
16.Vinduška MichalŠtajger Viliam     0388
17.Vácha ZdeněkPelc Jiří     3098
18.Shejbal JindřichWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vinduška Michal12Hissen Martin40
Vácha Zdeněk21Štajger Viliam22
Shejbal Jindřich03Pelc Jiří13
Semerád František21   
WO50WO05

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy