Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK TTC Duchcov CVrchní
rozhodčí:
Vích Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Sokol Trnovany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Teplická 13, 419 01 Duchcov, ZŠ Antonína SochoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:20631:549SK TTC Duchcov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kropáček Ladislav
Fürst Jiří
 
 
Semerád František
Nipl Jan
 
 
-7-108653210
2.Mrha Zdeněk
Jelonek Vladimír
 
 
Vácha Zdeněk
Shejbal Jindřich
 
 
858  3020
3.Fürst JiříVácha Zdeněk9124  3030
4.Mrha ZdeněkSemerád František-6-9-5  0331
5.Kropáček LadislavShejbal Jindřich879  3041
6.Jelonek VladimírNipl Jan879  3051
7.Mrha ZdeněkVácha Zdeněk-4-810293261
8.Kropáček LadislavSemerád František59-69 3171
9.Jelonek VladimírShejbal Jindřich1387  3081
10.Fürst JiříNipl Jan-9578 3191
11.Kropáček LadislavVácha Zdeněk-8-5-5  0392
12.Jelonek VladimírSemerád František48-87 31102
13.Fürst JiříShejbal Jindřich-67-45-1523103
14.Mrha ZdeněkNipl Jan989  30113
15.Jelonek VladimírVácha Zdeněk-5-6-6  03114
16.Fürst JiříSemerád František848  30124
17.Mrha ZdeněkShejbal Jindřich-7358 31134
18.Kropáček LadislavNipl Jan969  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fürst Jiří31Vácha Zdeněk22
Mrha Zdeněk31Semerád František13
Kropáček Ladislav31Shejbal Jindřich13
Jelonek Vladimír31Nipl Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Verneřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dubí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol Verneřice - HernaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:23692:597Sokol Verneřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Shejbal Pavel
Hýsek Stanislav
 
 
Sochor Karel
Maier Vilém
 
 
598  3010
2.Svatuška David
Endršt Josef
 
 
Matas Jakub
Mühlbauer Tomáš
 
 
-76711 3120
3.Shejbal PavelSochor Karel-8979 3130
4.Hýsek StanislavMaier Vilém667  3040
5.Svatuška DavidMatas Jakub-4-8-10  0341
6.Endršt JosefMühlbauer Tomáš-51397 3151
7.Hýsek StanislavSochor Karel-869-963261
8.Svatuška DavidMaier Vilém-12-78-6 1362
9.Endršt JosefMatas Jakub9-887 3172
10.Shejbal PavelMühlbauer Tomáš-104-101463282
11.Svatuška DavidSochor Karel769  3092
12.Endršt JosefMaier Vilém876  30102
13.Shejbal PavelMatas Jakub-9-99-5 13103
14.Hýsek StanislavMühlbauer Tomáš6711  30113
15.Endršt JosefSochor Karel5-7-96-523114
16.Shejbal PavelMaier Vilém1173  30124
17.Hýsek StanislavMatas Jakub367  30134
18.Svatuška DavidMühlbauer Tomáš-710-98-923135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Shejbal Pavel31Sochor Karel13
Hýsek Stanislav40Maier Vilém13
Svatuška David13Matas Jakub22
Endršt Josef31Mühlbauer Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BílinaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Teplice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ AléskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mejzlík Stanislav
Krausam Martin
 
 
Stejskal Jan
Mareš Vladimír
 
 
     3110
2.Vaník Jiří st.
Zvolánek Pavel
 
 
Zajíček Miroslav
Musil Robert
 
 
     3120
3.Mejzlík StanislavMareš Vladimír     3030
4.Zvolánek PavelZajíček Miroslav     3240
5.Vaník Jiří st.Musil Robert     0341
6.Krausam MartinStejskal Jan     3151
7.Zvolánek PavelMareš Vladimír     2352
8.Vaník Jiří st.Zajíček Miroslav     3162
9.Krausam MartinMusil Robert     0363
10.Mejzlík StanislavStejskal Jan     0364
11.Grozík OndřejMareš Vladimír     2365
12.Krausam MartinZajíček Miroslav     3075
13.Mejzlík StanislavMusil Robert     3185
14.Zvolánek PavelStejskal Jan     0386
15.Krausam MartinMareš Vladimír     0387
16.Mejzlík StanislavZajíček Miroslav     3097
17.Zvolánek PavelMusil Robert     0398
18.Grozík OndřejStejskal Jan     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mejzlík Stanislav31Mareš Vladimír31
Zvolánek Pavel13Zajíček Miroslav04
Vaník Jiří st.11Musil Robert31
Krausam Martin22Stejskal Jan31
Grozík Ondřej02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice DVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:36651:655SKST Teplice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žejdlík Martin
Kulíšková Miroslava
 
 
Šnajdr Antonín
Mokriš Jakub
 
 
8-3814 3110
2.Jiroušek Martin
Mašek Jiří
 
 
Brožek Miroslav ml.
Kramár Jiří
 
 
86-10-1073220
3.Jiroušek MartinMokriš Jakub55-107 3130
4.Mašek JiříŠnajdr Antonín-7-2-7  0331
5.Žejdlík MartinBrožek Miroslav ml.-726-993241
6.Kulíšková MiroslavaKramár Jiří-986-653251
7.Mašek JiříMokriš Jakub-7-7-2  0352
8.Žejdlík MartinŠnajdr Antonín-4-8-9  0353
9.Kulíšková MiroslavaBrožek Miroslav ml.-12-789-82354
10.Jiroušek MartinKramár Jiří-5885 3164
11.Žejdlík MartinMokriš Jakub-14-7-4  0365
12.Kulíšková MiroslavaŠnajdr Antonín-4-7-6  0366
13.Jiroušek MartinBrožek Miroslav ml.788  3076
14.Mašek JiříKramár Jiří7710  3086
15.Kulíšková MiroslavaMokriš Jakub-9-778-62387
16.Jiroušek MartinŠnajdr Antonín-10-86243297
17.Mašek JiříBrožek Miroslav ml.-97-4-8 1398
18.Žejdlík MartinKramár Jiří-77107 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jiroušek Martin40Mokriš Jakub31
Mašek Jiří13Šnajdr Antonín31
Žejdlík Martin22Brožek Miroslav ml.22
Kulíšková Miroslava13Kramár Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Bořislav BVrchní
rozhodčí:
Kabourek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK TTC Duchcov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bořislav 33, Za bývalým hotelem \\\"Pod Milešovkou\\\"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:46639:741SK TTC Duchcov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roth Vilém
Dvořák Václav
 
 
Pomej Tomáš
Štika Jiří ml.
 
 
8-9-10-7 1301
2.Knížek Josef
Beneš Martin
 
 
Janečka Josef
Sander Miroslav
 
 
-9-8-9  0302
3.Dvořák VáclavJanečka Josef-58-7-8 1303
4.Beneš MartinŠtika Jiří ml.-9-8-7  0304
5.Roth VilémSander Miroslav-5810-10-82305
6.Knížek JosefPomej Tomáš-6-57-4 1306
7.Beneš MartinJanečka Josef-8-888-152307
8.Roth VilémŠtika Jiří ml.7817  3017
9.Knížek JosefSander Miroslav-511-4973227
10.Dvořák VáclavPomej Tomáš-4-7-10  0328
11.Roth VilémJanečka Josef59-44 3138
12.Knížek JosefŠtika Jiří ml.-7-4-5  0339
13.Dvořák VáclavSander Miroslav10-8-9-3 13310
14.Beneš MartinPomej Tomáš-7-6881032410
15.Knížek JosefJanečka Josef-59-9-3 13411
16.Dvořák VáclavŠtika Jiří ml.97-8-13-923412
17.Beneš MartinSander Miroslav-8613-9832512
18.Roth VilémPomej Tomáš-6-9-9  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Václav04Janečka Josef31
Beneš Martin22Štika Jiří ml.31
Roth Vilém22Sander Miroslav22
Knížek Josef13Pomej Tomáš31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy