Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Bořislav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husitská 34, Krupka 417 41, pinčesárnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:27 TJ Krupka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šnajdr Antonín
Mokriš Jakub
 
 
Dvořák Václav
Beneš Marek
 
 
     3010
2.Kramár Jiří
Švarc Vojtěch
 
 
Knížek Josef
Beneš Martin
 
 
     0311
3.Mokriš JakubBeneš Marek     3021
4.Kramár JiříBeneš Martin     0322
5.Šnajdr AntonínDvořák Václav     3032
6.Brožek Miroslav ml.Knížek Josef     0333
7.Kramár JiříBeneš Marek     3043
8.Šnajdr AntonínBeneš Martin     3253
9.Brožek Miroslav ml.Dvořák Václav     1354
10.Mokriš JakubKnížek Josef     3064
11.Šnajdr AntonínBeneš Marek     3074
12.Brožek Miroslav ml.Beneš Martin     0375
13.Mokriš JakubDvořák Václav     2376
14.Kramár JiříKnížek Josef     0377
15.Brožek Miroslav ml.Beneš Marek     3087
16.Mokriš JakubBeneš Martin     3197
17.Kramár JiříDvořák Václav     1398
18.Šnajdr AntonínKnížek Josef     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mokriš Jakub31Beneš Marek04
Kramár Jiří13Beneš Martin22
Šnajdr Antonín40Dvořák Václav31
Brožek Miroslav ml.13Knížek Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Teplice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum Trnovany, Emílie Dvořákové 1630, Teplice, Nová herna ST (patro nad bývalou hernou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:43646:690SKST Teplice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stejskal Jan
Mareš Vladimír
 
 
Žejdlík Martin
Berky Josef
 
 
-869-7-62301
2.Muláček Karel
Musil Robert
 
 
Mašek Jiří
Jiroušek Martin
 
 
-765-7-62302
3.Mareš VladimírŽejdlík Martin7-736 3112
4.Stejskal JanBerky Josef7-6-8-7 1313
5.Muláček KarelMašek Jiří697  3023
6.Musil RobertJiroušek Martin-4-789-62324
7.Stejskal JanŽejdlík Martin-6-5-5  0325
8.Muláček KarelBerky Josef6-57-4-32326
9.Musil RobertMašek Jiří76-33 3136
10.Mareš VladimírJiroušek Martin12-10-9373246
11.Muláček KarelŽejdlík Martin-7-12-7  0347
12.Musil RobertBerky Josef9-7-8763257
13.Mareš VladimírMašek Jiří9-887 3167
14.Stejskal JanJiroušek Martin-7-7-4  0368
15.Musil RobertŽejdlík Martin4-7-9-6 1369
16.Mareš VladimírBerky Josef-958-8-923610
17.Stejskal JanMašek Jiří-98-7-5 13611
18.Muláček KarelJiroušek Martin-9-10-11  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mareš Vladimír31Žejdlík Martin31
Stejskal Jan04Berky Josef31
Muláček Karel13Mašek Jiří13
Musil Robert22Jiroušek Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dubí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BílinaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní náměstí 585, Dubí 41701, přízemní stavba vedle základní školy v Dubí 1, za Městským úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:26731:628SK Dubí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matas Jakub
Mühlbauer Tomáš
 
 
Mejzlík Stanislav
Grozík Ondřej
 
 
-7-105373210
2.Günther Emil
Sochor Karel
 
 
Zvolánek Pavel
Vaník Jiří st.
 
 
967  3020
3.Sochor KarelMejzlík Stanislav817  3030
4.Mühlbauer TomášGrozík Ondřej675  3040
5.Matas JakubZvolánek Pavel-99-13-11 1341
6.Maier VilémVaník Jiří st.-7-79653251
7.Mühlbauer TomášMejzlík Stanislav576  3061
8.Matas JakubGrozík Ondřej6-346 3171
9.Maier VilémZvolánek Pavel-67-9-8 1372
10.Sochor KarelVaník Jiří st.-10-9710-92373
11.Matas JakubMejzlík Stanislav-713-137133283
12.Maier VilémGrozík Ondřej-3487 3193
13.Sochor KarelZvolánek Pavel-8788 31103
14.Mühlbauer TomášVaník Jiří st.6-5-614-623104
15.Maier VilémMejzlík Stanislav-89107 31114
16.Sochor KarelGrozík Ondřej7-10137 31124
17.Mühlbauer TomášZvolánek Pavel358  30134
18.Matas JakubVaník Jiří st.-11-14-8  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sochor Karel31Mejzlík Stanislav04
Mühlbauer Tomáš31Grozík Ondřej04
Matas Jakub22Zvolánek Pavel22
Maier Vilém31Vaník Jiří st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Sokol Trnovany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Verneřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 27, 41501 Teplice, objekt Sokola TrnovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:46 Sokol Verneřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vácha Zdeněk
Semerád František
 
 
Shejbal Pavel
Hýsek Stanislav
 
 
     1301
2.Shejbal Jindřich
Vinduška Michal
 
 
Eckert František
Borovička Karel
 
 
     1302
3.Semerád FrantišekShejbal Pavel     2303
4.Shejbal JindřichHýsek Stanislav     0304
5.Vinduška MichalEckert František     0305
6.Vácha ZdeněkBorovička Karel     0306
7.Shejbal JindřichShejbal Pavel     1307
8.Vinduška MichalHýsek Stanislav     0308
9.Vácha ZdeněkEckert František     0309
10.Semerád FrantišekBorovička Karel     3219
11.Vinduška MichalShejbal Pavel     13110
12.Vácha ZdeněkHýsek Stanislav     23111
13.Semerád FrantišekEckert František     31211
14.Shejbal JindřichBorovička Karel     13212
15.Vácha ZdeněkShejbal Pavel     31312
16.Semerád FrantišekHýsek Stanislav     13313
17.Shejbal JindřichEckert František     30413
18.Vinduška MichalBorovička Karel     23414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Semerád František22Shejbal Pavel31
Shejbal Jindřich13Hýsek Stanislav40
Vinduška Michal04Eckert František22
Vácha Zdeněk13Borovička Karel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Bořislav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK TTC Duchcov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bořislav 33, Za bývalým hotelem \\\"Pod Milešovkou\\\"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:42 SK TTC Duchcov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Kropáček Ladislav
Fürst Jiří
 
 
WO    0301
2.Pelc Jiří
Štajger Viliam
 
 
Jelonek Vladimír
Kormančík Zdeněk
 
 
     2302
3.Hissen MartinFürst Jiří     3012
4.Štajger ViliamKormančík Zdeněk     2313
5.Pelc JiříKropáček Ladislav     2314
6.Jelonek VladimírWO    0315
7.Štajger ViliamFürst Jiří     3225
8.Pelc JiříKormančík Zdeněk     2326
9.Kropáček LadislavWO    0327
10.Hissen MartinJelonek Vladimír     3037
11.Pelc JiříFürst Jiří     3147
12.Kormančík ZdeněkWO    0348
13.Hissen MartinKropáček Ladislav     3258
14.Štajger ViliamJelonek VladimírWO    0359
15.Fürst JiříWO    03510
16.Hissen MartinKormančík Zdeněk     32610
17.Štajger ViliamKropáček LadislavWO    03611
18.Pelc JiříJelonek Vladimír     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hissen Martin40Fürst Jiří03
Štajger Viliam11Kormančík Zdeněk21
Pelc Jiří22Kropáček Ladislav11
   Jelonek Vladimír02
WO07WO70
Zranění hráče Štajgera-2x WO

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy