Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Verneřice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST SrbiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol Verneřice - HernaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:27644:582Sokol Verneřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Endršt Josef
Sukdolák Jiří
 
 
Golovko Pavel
Walter Tomáš
 
 
779  3010
2.Rada Miroslav
Pech Jiří
 
 
Zlatohlávek Pavel
Tverdokhleb Victor
 
 
4611  3020
3.Endršt JosefGolovko Pavel493  3030
4.Sukdolák JiříWalter Tomáš8-8-5-5 1331
5.Rada MiroslavZlatohlávek Pavel687  3041
6.Pech JiříTverdokhleb Victor-89-6553251
7.Sukdolák JiříGolovko Pavel-8-5-1  0352
8.Rada MiroslavWalter Tomáš9-7108 3162
9.Pech JiříZlatohlávek Pavel10-96-643272
10.Endršt JosefTverdokhleb Victor3813  3082
11.Sanitrik RastislavGolovko Pavel-6-67-3 1383
12.Pech JiříWalter Tomáš-7-8-6  0384
13.Endršt JosefZlatohlávek Pavel837  3094
14.Sukdolák JiříTverdokhleb Victor-67-69632104
15.Pech JiříGolovko Pavel-78-5-8 13105
16.Endršt JosefWalter Tomáš810-6-9332115
17.Sukdolák JiříZlatohlávek Pavel-4-929432125
18.Sanitrik RastislavTverdokhleb Victor57-93 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Endršt Josef40Golovko Pavel31
Sukdolák Jiří22Walter Tomáš22
Rada Miroslav20Zlatohlávek Pavel04
Pech Jiří22Tverdokhleb Victor04
Sanitrik Rastislav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Sokol Trnovany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Sokol Trnovany ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 27,tepliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:5 SKST Sokol Trnovany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cozl Václav
Láník Karel
 
 
Bradáč Tomáš
Necid Pavel
 
 
     3010
2.Semerád František
Dražan Zdeněk
 
 
Malík Matyáš
Řebíček Tadeáš
 
 
     3120
3.Cozl VáclavBradáč Tomáš     3130
4.Semerád FrantišekŘebíček Tadeáš     3040
5.Láník KarelNecid Pavel     3050
6.Krausová MartinaMalík Matyáš     3060
7.Semerád FrantišekBradáč Tomáš     3070
8.Láník KarelŘebíček Tadeáš     3080
9.Krausová MartinaNecid Pavel     3090
10.Cozl VáclavMalík Matyáš     31100
11.Láník KarelBradáč Tomáš     30110
12.Dražan ZdeněkŘebíček Tadeáš     30120
13.Cozl VáclavNecid Pavel     30130
14.Semerád FrantišekMalík Matyáš     30140
15.Dražan ZdeněkBradáč Tomáš     30150
16.Cozl VáclavŘebíček Tadeáš     30160
17.Semerád FrantišekNecid Pavel     30170
18.Láník KarelMalík Matyáš     32180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cozl Václav40Bradáč Tomáš04
Semerád František40Řebíček Tadeáš04
Láník Karel40Necid Pavel04
Krausová Martina20Malík Matyáš04
Dražan Zdeněk20   
Střídání ve 12.zapase.Dražan-Krausová



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice EVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:SKST Sokol Trnovany DRozhodčí:Freimannová Helena
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na StínadlechRozhodčí:Navarová Jana
Datum dle rozpisu22. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:16606:469SKST Teplice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiroušek Martin
Mašek Jiří
 
 
Novák Petr
Nipl Jan
 
 
5114  3010
2.Jehlička Jaroslav
Navarová Jana
 
 
Jančárek Tomáš
Škoda Filip
 
 
-5-1091073220
3.Navarová JanaNovák Petr-6-7-6  0321
4.Mašek JiříNipl Jan684  3031
5.Jehlička JaroslavJančárek Tomáš-8-6-5  0332
6.Jiroušek MartinŠkoda Filip33-9-883242
7.Mašek JiříNovák Petr773  3052
8.Jehlička JaroslavNipl Jan71011  3062
9.Jiroušek MartinJančárek Tomáš757  3072
10.Navarová JanaŠkoda Filip-3-56-6 1373
11.Jehlička JaroslavNovák Petr578  3083
12.Jiroušek MartinNipl Jan1156  3093
13.Freimann KarelJančárek Tomáš485  30103
14.Mašek JiříŠkoda Filip666  30113
15.Jiroušek MartinNovák Petr497  30123
16.Freimann KarelNipl Jan138  30133
17.Mašek JiříJančárek Tomáš8414  30143
18.Jehlička JaroslavŠkoda Filip-117-7-7 13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Navarová Jana02Novák Petr13
Mašek Jiří40Nipl Jan04
Jehlička Jaroslav22Jančárek Tomáš13
Jiroušek Martin40Škoda Filip22
Freimann Karel20   
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník OsekVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Verneřice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vrbenského,41705,Osek, vchod nad stadionem,nad bytovkou v zadní částiRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:30 TJ Baník Osek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kusý Marian
Schmidt Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Novák Pavel
Klas Pavel
 
 
Kaucová Ivana
Fišer Josef
 
 
     3220
3.Kusý MarianTurek Milan     3230
4.Schmidt JiříWO    3040
5.Novák PavelFišer Josef     3250
6.Klas PavelKaucová Ivana     3160
7.Schmidt JiříTurek Milan     3270
8.Novák PavelWO    3080
9.Klas PavelFišer Josef     3190
10.Kusý MarianKaucová Ivana     0391
11.Novák PavelTurek Milan     1392
12.Klas PavelWO    30102
13.Kusý MarianFišer Josef     32112
14.Schmidt JiříKaucová Ivana     13113
15.Klas PavelTurek Milan     13114
16.Kusý MarianWO    30124
17.Schmidt JiříFišer Josef     23125
18.Novák PavelKaucová Ivana     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kusý Marian21Turek Milan22
Schmidt Jiří12Fišer Josef13
Novák Pavel12Kaucová Ivana31
Klas Pavel21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dubí CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Bořislav DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní náměstí 585, Dubí 41701, přízemní stavba vedle základní školy v Dubí 1, za Městským úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:29661:608SK Dubí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoffmann František
Bechyně Bohuslav
 
 
Pelc Jiří
Feit Petr
 
 
8-8-99103210
2.Sailer Jiří
Balda Jiří
 
 
Beran Ladislav
Beneš Marek
 
 
7612  3020
3.Bechyně BohuslavPelc Jiří724  3030
4.Hoffmann FrantišekFeit Petr10133  3040
5.Balda JiříBeran Ladislav9-7-7-8 1341
6.Sailer JiříBeneš Marek389  3051
7.Hoffmann FrantišekPelc Jiří10-8-6-8 1352
8.Balda JiříFeit Petr467  3062
9.Sailer JiříBeran Ladislav9-3-8-7 1363
10.Bechyně BohuslavBeneš Marek8-1011-863273
11.Balda JiříPelc Jiří-9-3-10  0374
12.Sailer JiříFeit Petr-95-4-3 1375
13.Bechyně BohuslavBeran Ladislav7-5-8543285
14.Hoffmann FrantišekBeneš Marek-115-10433295
15.Sailer JiříPelc Jiří-4-6-1  0396
16.Bechyně BohuslavFeit Petr78-1410 31106
17.Hoffmann FrantišekBeran Ladislav-9108-4432116
18.Balda JiříBeneš Marek774  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bechyně Bohuslav40Pelc Jiří31
Hoffmann František31Feit Petr13
Balda Jiří22Beran Ladislav22
Sailer Jiří13Beneš Marek04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy