Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Sokol Trnovany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Teplice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 27,tepliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:21 SKST Sokol Trnovany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dražan Zdeněk
Semerád František
 
 
Zajíček Miroslav
Lasík Petr
 
 
     3010
2.Chyský Tomáš
Krausová Martina
 
 
Novák Martin
Bohos Štěpán
 
 
     3120
3.Semerád FrantišekZajíček Miroslav     3130
4.Dražan ZdeněkLasík Petr     3140
5.Láník KarelNovák Martin     3050
6.Chyský TomášBohos Štěpán     2351
7.Dražan ZdeněkZajíček Miroslav     3061
8.Láník KarelLasík Petr     1362
9.Chyský TomášNovák Martin     3172
10.Semerád FrantišekBohos Štěpán     1373
11.Láník KarelZajíček Miroslav     3083
12.Krausová MartinaLasík Petr     3093
13.Semerád FrantišekNovák Martin     30103
14.Dražan ZdeněkBohos Štěpán     13104
15.Krausová MartinaZajíček Miroslav     31114
16.Semerád FrantišekLasík Petr     30124
17.Dražan ZdeněkNovák Martin     31134
18.Láník KarelBohos Štěpán     13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Semerád František31Zajíček Miroslav04
Dražan Zdeněk31Lasík Petr13
Láník Karel22Novák Martin04
Chyský Tomáš11Bohos Štěpán40
Krausová Martina20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice EVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:ST SrbiceRozhodčí:Freimannová Helena
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na StínadlechRozhodčí:Navarová Jana
Datum dle rozpisu06. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:19670:514SKST Teplice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiroušek Martin
Mašek Jiří
 
 
Golovko Pavel
Walter Tomáš
 
 
467  3010
2.Jehlička Jaroslav
Freimannová Helena
 
 
Golovko Alexander
Zlatohlávek Pavel
 
 
6135  3020
3.Jiroušek MartinGolovko Pavel668  3030
4.Mašek JiříWalter Tomáš10136  3040
5.Jehlička JaroslavZlatohlávek Pavel4-995 3150
6.Freimannová HelenaGolovko Alexander-9-129-12 1351
7.Mašek JiříGolovko Pavel6-12-7223261
8.Jehlička JaroslavWalter Tomáš8-976 3171
9.Freimannová HelenaZlatohlávek Pavel2-8-9-9 1372
10.Freimann KarelGolovko Alexander366  3082
11.Jehlička JaroslavGolovko Pavel813-95 3192
12.Freimannová HelenaWalter Tomáš-7-5-3  0393
13.Freimann KarelTverdokhleb Victor5514  30103
14.Mašek JiříGolovko Alexander648  30113
15.Freimannová HelenaGolovko Pavel109-78 31123
16.Freimann KarelWalter Tomáš461  30133
17.Mašek JiříTverdokhleb Victor85-84 31143
18.Jehlička JaroslavGolovko Alexander-58-9-7 13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jiroušek Martin10Golovko Pavel04
Mašek Jiří40Walter Tomáš13
Jehlička Jaroslav31Zlatohlávek Pavel11
Freimannová Helena13Golovko Alexander22
Freimann Karel30Tverdokhleb Victor02
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník OsekVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Sokol Trnovany ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vrbenského,41705,Osek, vchod nad stadionem,nad bytovkou v zadní částiRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:9 TJ Baník Osek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kusý Marian
Husák Ondřej
 
 
Kolinský Tadeáš
Bradáč Tomáš
 
 
     3010
2.Klas Pavel
Novák Pavel
 
 
Necid Pavel
Kasal Jaroslav
 
 
     3020
3.Kusý MarianKolinský Tadeáš     3030
4.Husák OndřejBradáč Tomáš     3040
5.Klas PavelNecid Pavel     3050
6.Novák PavelKasal Jaroslav     3060
7.Husák OndřejKolinský Tadeáš     2361
8.Klas PavelBradáč Tomáš     3071
9.Novák PavelNecid Pavel     3081
10.Kusý MarianKasal Jaroslav     3091
11.Klas PavelKolinský Tadeáš     2392
12.Novák PavelBradáč Tomáš     30102
13.Schmidt JiříNecid Pavel     30112
14.Husák OndřejKasal Jaroslav     31122
15.Novák PavelKolinský Tadeáš     31132
16.Schmidt JiříBradáč Tomáš     30142
17.Husák OndřejNecid Pavel     30152
18.Klas PavelKasal Jaroslav     31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kusý Marian20Kolinský Tadeáš22
Husák Ondřej31Bradáč Tomáš04
Klas Pavel31Necid Pavel04
Novák Pavel40Kasal Jaroslav04
Schmidt Jiří20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dubí CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Sokol Trnovany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní náměstí 585, Dubí 41701, přízemní stavba vedle základní školy v Dubí 1, za Městským úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:30696:645SK Dubí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bechyně Bohuslav
Hoffmann František
 
 
Nipl Jan
Novák Petr
 
 
1079  3010
2.Cingl Miroslav
Maier Vilém
 
 
Škoda Filip
Koucký Karel
 
 
9-5-91373220
3.Bechyně BohuslavNipl Jan-1069-313230
4.Hoffmann FrantišekNovák Petr-89-119-82331
5.Cingl MiroslavKoucký Karel-87-6963241
6.Maier VilémŠkoda Filip-11-873123251
7.Hoffmann FrantišekNipl Jan-910-8-6 1352
8.Cingl MiroslavNovák Petr-10-12-5  0353
9.Maier VilémKoucký Karel193  3063
10.Bechyně BohuslavŠkoda Filip-9-969-92364
11.Cingl MiroslavNipl Jan-7-7-6  0365
12.Maier VilémNovák Petr676  3075
13.Bechyně BohuslavKoucký Karel989  3085
14.Hoffmann FrantišekŠkoda Filip-8-48983295
15.Maier VilémNipl Jan-12-588832105
16.Bechyně BohuslavNovák Petr463  30115
17.Hoffmann FrantišekKoucký Karel726  30125
18.Cingl MiroslavŠkoda Filip-510-1-5 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bechyně Bohuslav31Nipl Jan22
Hoffmann František22Novák Petr22
Cingl Miroslav13Koucký Karel04
Maier Vilém40Škoda Filip22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Bořislav DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Verneřice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bořislav 33, Za bývalým hotelem \\\"Pod Milešovkou\\\"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:24 Sokol Bořislav D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pauzová Hana
Kabourek Jiří
 
 
Fišer Josef
Kaucová Ivana
 
 
     0301
2.Feit Petr
Beneš Marek
 
 
Pudil Jaroslav
Mravec Martin
 
 
     3011
3.Feit PetrFišer Josef     1312
4.Beneš MarekKaucová Ivana     1313
5.Pauzová HanaPudil Jaroslav     3023
6.Beran LadislavMravec Martin     3033
7.Beneš MarekFišer Josef     2334
8.Pauzová HanaKaucová Ivana     3044
9.Beran LadislavPudil Jaroslav     3154
10.Feit PetrMravec Martin     3064
11.Pauzová HanaFišer Josef     2365
12.Beran LadislavKaucová Ivana     1366
13.Feit PetrPudil Jaroslav     3076
14.Beneš MarekMravec Martin     3086
15.Beran LadislavFišer Josef     0387
16.Feit PetrKaucová Ivana     3197
17.Beneš MarekPudil Jaroslav     31107
18.Pauzová HanaMravec Martin     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Feit Petr31Fišer Josef40
Beneš Marek22Kaucová Ivana22
Pauzová Hana31Pudil Jaroslav04
Beran Ladislav22Mravec Martin04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy