Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Mšeno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33638:642nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švesták Petr
Čech Miroslav
 
 
Malý Petr
Kummer Václav
 
 
-66-3-6 1301
2.Braunšveig Aleš
Kasáček Martin
 
 
Bízek Zdeněk
Sedlák Tomáš
 
 
568  3011
3.Braunšveig AlešMalý Petr9-1010-12-122312
4.Kasáček MartinBízek Zdeněk3-5-6-8 1313
5.Švesták PetrSedlák Tomáš885  3023
6.Čech MiroslavKummer Václav689  3033
7.Kasáček MartinMalý Petr-8-598-62334
8.Švesták PetrBízek Zdeněk-9-9-6  0335
9.Čech MiroslavSedlák Tomáš-9-7-8  0336
10.Braunšveig AlešKummer Václav7-5129 3146
11.Švesták PetrMalý Petr-951111 3156
12.Čech MiroslavBízek Zdeněk-6-6-4  0357
13.Braunšveig AlešSedlák Tomáš6-887 3167
14.Kasáček MartinKummer Václav-97-610113277
15.Čech MiroslavMalý Petr-10-8-3  0378
16.Braunšveig AlešBízek Zdeněk758  3088
17.Kasáček MartinSedlák Tomáš67-79 3198
18.Švesták PetrKummer Václav-8-989-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Braunšveig Aleš31Malý Petr31
Kasáček Martin22Bízek Zdeněk31
Švesták Petr22Sedlák Tomáš13
Čech Miroslav13Kummer Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní PočaplyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovni areál,hala stolního tenisuRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:38613:638TJ Start Mlékojedy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Coufal Martin
Hančl Jaroslav
 
 
Strnad Jiří
Grigoriadi Roman
 
 
-131197 3110
2.Němeček Vladimír
Petera Jaroslav
 
 
Zajbrlík Petr
Dvořák Zdeněk ml.
 
 
-49610 3120
3.Němeček VladimírStrnad Jiří7-8-10-13 1321
4.Coufal MartinGrigoriadi Roman-4-7-5  0322
5.Hančl JaroslavZajbrlík Petr11-637 3132
6.Svárovský LubošDvořák Zdeněk ml.3-9-88-82333
7.Coufal MartinStrnad Jiří84-9-7-72334
8.Hančl JaroslavGrigoriadi Roman-9-8-1  0335
9.Svárovský LubošZajbrlík Petr-6-9-4  0336
10.Němeček VladimírDvořák Zdeněk ml.-8-78-12 1337
11.Hančl JaroslavStrnad Jiří-6-8-8  0338
12.Svárovský LubošGrigoriadi Roman-4-7-7  0339
13.Němeček VladimírZajbrlík Petr37-64 3149
14.Coufal MartinDvořák Zdeněk ml.5-554 3159
15.Svárovský LubošStrnad Jiří-8-8-6  03510
16.Němeček VladimírGrigoriadi Roman3710  30610
17.Coufal MartinZajbrlík Petr-5710-8832710
18.Hančl JaroslavDvořák Zdeněk ml.-8879 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Němeček Vladimír22Strnad Jiří40
Coufal Martin22Grigoriadi Roman31
Hančl Jaroslav22Zajbrlík Petr13
Svárovský Luboš04Dvořák Zdeněk ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KRALUPY BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neratovice, kpt. Jaroše 233, sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:20690:549TJ Neratovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janda Filip
Košatý Jan
 
 
Babák Josef
Růžička Petr
 
 
-9675 3110
2.Kovařík Tomáš
Hurdálek Pavel
 
 
Holeček Jiří
Bulíček Michael
 
 
68-8-1173220
3.Janda FilipHoleček Jiří85-89 3130
4.Košatý JanBulíček Michael844  3040
5.Fabián JiříBabák Josef-4-77-5 1341
6.Kovařík TomášRůžička Petr679  3051
7.Košatý JanHoleček Jiří489  3061
8.Fabián JiříBulíček Michael853  3071
9.Kovařík TomášBabák Josef-98109 3181
10.Janda FilipRůžička Petr99-9-543291
11.Hurdálek PavelHoleček Jiří6-6-88-92392
12.Kovařík TomášBulíček Michael8910  30102
13.Janda FilipProcházka Stanislav7-994 31112
14.Košatý JanRůžička Petr-8843 31122
15.Kovařík TomášHoleček Jiří8-56-91232132
16.Janda FilipBulíček Michael456  30142
17.Košatý JanProcházka Stanislav672  30152
18.Hurdálek PavelRůžička Petr3-4-9-4 13153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janda Filip40Holeček Jiří13
Košatý Jan40Bulíček Michael04
Fabián Jiří11Babák Josef11
Kovařík Tomáš40Růžička Petr13
Hurdálek Pavel02Procházka Stanislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPY AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zš třebízskéhoRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:35540:595TJ Neratovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Točík Ondřej
Budák Vladimír
 
 
Válek Zdeněk
Hampejs Tomáš
 
 
-38-8-7 1301
2.Holan Josef
Schweizer Tomáš
 
 
Kratochvíl Ivo
Guth Michael
 
 
104-104 3111
3.Schweizer TomášGuth Michael-8-4-5  0312
4.Holan JosefHampejs Tomáš109-56 3122
5.Budák VladimírVálek Zdeněk-3-3-6  0323
6.Točík OndřejKratochvíl Ivo66-142 3133
7.Holan JosefGuth Michael1076  3043
8.Budák VladimírHampejs Tomáš-3-3-7  0344
9.Točík OndřejVálek Zdeněk-7-965-22345
10.Schweizer TomášKratochvíl Ivo9136  3055
11.Budák VladimírGuth Michael-9-4-3  0356
12.Točík OndřejHampejs Tomáš-8-8-8  0357
13.Schweizer TomášVálek Zdeněk-6-9-5  0358
14.Holan JosefKratochvíl Ivo567  3068
15.Točík OndřejGuth Michael8128  3078
16.Schweizer TomášHampejs Tomáš-5-3-7  0379
17.Holan JosefVálek Zdeněk-98-3573289
18.Budák VladimírKratochvíl Ivo9-8-11-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schweizer Tomáš13Guth Michael22
Holan Josef40Hampejs Tomáš31
Budák Vladimír04Válek Zdeněk31
Točík Ondřej22Kratochvíl Ivo13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dřínov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol DřínovRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1221:38452:564Sokol Dolní Beřkovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poláková Lucie
Feriová Marie Rozálie
 
 
Papež Miloslav
Vaněk Antonín
 
 
-8-4-9  0301
2.Kruml Jan
Šály Vladimír
 
 
Danaj Milan
Hollein Martin
 
 
-7598 3111
3.Kruml JanVaněk Antonín998  3021
4.Poláková LuciePapež Miloslav10-1048 3131
5.Šály VladimírHollein Martin-1013-8-4 1332
6.Feriová Marie RozálieDanaj Milan-1-3-8  0333
7.Poláková LucieVaněk Antonín-8-8-5  0334
8.Šály VladimírPapež Miloslav-88-2-6 1335
9.Feriová Marie RozálieHollein Martin-74-3-5 1336
10.Kruml JanDanaj Milan441  3046
11.Šály VladimírVaněk Antonín-1-5-1  0347
12.Feriová Marie RozáliePapež Miloslav-4-2-6  0348
13.Kruml JanHollein Martin796  3058
14.Olmer VladimírDanaj Milan-3-8-8  0359
15.Feriová Marie RozálieVaněk Antonín-4-3-8  03510
16.Kruml JanPapež Miloslav666  30610
17.Olmer VladimírHollein Martin-9-6-3  03611
18.Šály VladimírDanaj Milan-8-7-6  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kruml Jan40Vaněk Antonín31
Poláková Lucie11Papež Miloslav22
Šály Vladimír04Hollein Martin31
Feriová Marie Rozálie04Danaj Milan31
Olmer Vladimír02   
teplota před 22°C po 23°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:42636:685TJ Sokol Všetaty B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vedral Pavel
Štipák Roman
 
 
Bíba Jaroslav
Novák Aleš
 
 
584  3010
2.Brož Petr
Novotný Josef
 
 
Urban Milan
Moulis Pavel
 
 
10-10-99-72311
3.Brož PetrUrban Milan76-108 3121
4.Novotný JosefNovák Aleš-8-3-9  0322
5.Štipák RomanMoulis Pavel695  3032
6.Vedral PavelBíba Jaroslav-59-81283242
7.Novotný JosefUrban Milan-11-3-8  0343
8.Štipák RomanNovák Aleš-7-210-7 1344
9.Vedral PavelMoulis Pavel58-89 3154
10.Brož PetrBíba Jaroslav-9-95-10 1355
11.Štipák RomanUrban Milan-8-7-3  0356
12.Vedral PavelNovák Aleš-911-9-2 1357
13.Brož PetrMoulis Pavel-11-8-7  0358
14.Novotný JosefBíba Jaroslav-2-105-6 1359
15.Vedral PavelUrban Milan-10-7-8  03510
16.Brož PetrNovák Aleš-82-816-1023511
17.Novotný JosefMoulis Pavel48-9-7-823512
18.Štipák RomanBíba Jaroslav810-7-6632612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brož Petr13Urban Milan31
Novotný Josef04Novák Aleš40
Štipák Roman22Moulis Pavel22
Vedral Pavel22Bíba Jaroslav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy