Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Mšeno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mšeno, Boleslavská 360Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37637:653nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Petr
Kummer Václav
 
 
Urban Milan
Moulis Pavel
 
 
684  3010
2.Bízek Zdeněk
Sedlák Tomáš
 
 
Novák Aleš
Primáč Vojtěch
 
 
-17-8713220
3.Malý PetrPrimáč Vojtěch1072  3030
4.Bízek ZdeněkNovák Aleš77-93 3140
5.Sedlák TomášUrban Milan-7-8-3  0341
6.Kummer VáclavMoulis Pavel10-6-49-62342
7.Bízek ZdeněkPrimáč Vojtěch-5-867-62343
8.Sedlák TomášNovák Aleš-6-89-10 1344
9.Kummer VáclavUrban Milan8-6-8-6 1345
10.Malý PetrMoulis Pavel8-887 3155
11.Sedlák TomášPrimáč Vojtěch610-7-8-72356
12.Kummer VáclavNovák Aleš76-7-943266
13.Malý PetrUrban Milan6-677 3176
14.Bízek ZdeněkMoulis Pavel-8-8-5  0377
15.Kummer VáclavPrimáč Vojtěch-5-9-7  0378
16.Malý PetrNovák Aleš109-67 3188
17.Bízek ZdeněkUrban Milan-9-8-6  0389
18.Sedlák TomášMoulis Pavel10-68-373299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malý Petr40Primáč Vojtěch31
Bízek Zdeněk13Novák Aleš13
Sedlák Tomáš13Urban Milan31
Kummer Václav13Moulis Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33646:617nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Danaj Milan
Šimon Vladimír
 
 
Novotný Josef
Brož Petr
 
 
86-8-993210
2.Vaněk Antonín
Papež Miloslav
 
 
Kloda Jiří
Vedral Pavel
 
 
863  3020
3.Papež MiloslavBrož Petr991  3030
4.Šimon VladimírNovotný Josef9-10-7-13 1331
5.Danaj MilanKloda Jiří9-13-96-82332
6.Vaněk AntonínVedral Pavel268  3042
7.Šimon VladimírBrož Petr5-69-593252
8.Danaj MilanNovotný Josef-8-5-12  0353
9.Vaněk AntonínKloda Jiří37-86 3163
10.Papež MiloslavVedral Pavel9-6510 3173
11.Danaj MilanBrož Petr679  3083
12.Vaněk AntonínNovotný Josef676  3093
13.Papež MiloslavKloda Jiří6-2-9-13 1394
14.Šimon VladimírVedral Pavel-6-6-9  0395
15.Vaněk AntonínBrož Petr5-11-2-10 1396
16.Papež MiloslavNovotný Josef36-10-5-72397
17.Šimon VladimírKloda Jiří-8-610-8 1398
18.Danaj MilanVedral Pavel-10-7-3  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Papež Miloslav22Brož Petr13
Šimon Vladimír13Novotný Josef31
Danaj Milan13Kloda Jiří31
Vaněk Antonín31Vedral Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dřínov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neratovice, kpt. Jaroše 233, sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:734:24548:480TJ Neratovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Válek Zdeněk
Salmon Ivan
 
 
Poláková Lucie
Feriová Marie Rozálie
 
 
877  3010
2.Hampejs Tomáš
Guth Michael
 
 
Kruml Jan
Šály Vladimír
 
 
-8-6-6  0311
3.Hampejs TomášFeriová Marie Rozálie823  3021
4.Guth MichaelKruml Jan-9-4-8  0322
5.Válek ZdeněkPoláková Lucie-4-10-6  0323
6.Salmon IvanŠály Vladimír566  3033
7.Guth MichaelFeriová Marie Rozálie1168  3043
8.Válek ZdeněkKruml Jan-9-10-8  0344
9.Salmon IvanPoláková Lucie-46-9-1 1345
10.Hampejs Tomᚊály Vladimír6-667 3155
11.Válek ZdeněkFeriová Marie Rozálie344  3065
12.Salmon IvanKruml Jan-9-6-6  0366
13.Hampejs TomášPoláková Lucie779  3076
14.Guth MichaelŠály Vladimír66-119 3186
15.Salmon IvanOlmer Vladimír1047  3096
16.Hampejs TomášKruml Jan-7-6-8  0397
17.Guth MichaelPoláková Lucie9-9610 31107
18.Válek ZdeněkŠály Vladimír243  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hampejs Tomáš31Feriová Marie Rozálie03
Guth Michael31Kruml Jan40
Válek Zdeněk22Poláková Lucie22
Salmon Ivan22Šály Vladimír04
   Olmer Vladimír01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPY BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KRALUPY ARozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična zš Třebízkého 523 Kralupy nad VlttavouRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu06. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:týmů
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:18691:559TJ KRALUPY B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babák Josef
Růžička Petr
 
 
Budák Vladimír
Bjalončík Emil
 
 
495  3010
2.Procházka Stanislav
Bulíček Michael
 
 
Holan Josef
Brauner Josef
 
 
5-1369 3120
3.Bulíček MichaelBjalončík Emil10612  3030
4.Růžička PetrBrauner Josef746  3040
5.Babák JosefHolan Josef136-68 3150
6.Procházka StanislavBudák Vladimír7-947 3160
7.Růžička PetrBjalončík Emil1259  3070
8.Babák JosefBrauner Josef458  3080
9.Procházka StanislavHolan Josef7-6-2573290
10.Bulíček MichaelBudák Vladimír9108  30100
11.Slapnička KarelBjalončík Emil9-26-8832110
12.Borecká SvětluškaBrauner Josef355  30120
13.Bulíček MichaelHolan Josef84-9-3-623121
14.Růžička PetrBudák Vladimír-97-96732131
15.Borecká SvětluškaBjalončík Emil378  30141
16.Bulíček MichaelBrauner Josef-1110-10-10 13142
17.Růžička PetrHolan Josef8-4-59-623143
18.Slapnička KarelBudák Vladimír698  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bulíček Michael22Bjalončík Emil04
Růžička Petr31Brauner Josef13
Babák Josef20Holan Josef22
Procházka Stanislav20Budák Vladimír04
Slapnička Karel20   
Borecká Světluška20   
teplota 1: 19C teplota 2: 19,5 C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SHD MlékojedyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:42528:652TJ Neratovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Jiří
Grigoriadi Roman
 
 
Kovařík Tomáš
Hurdálek Pavel
 
 
968  3010
2.Zajbrlík Petr
Nikolov Kiril
 
 
Košatý Jan
Janda Filip
 
 
-4-6-9  0311
3.Strnad JiříHurdálek Pavel-10585 3121
4.Grigoriadi RomanJanda Filip-6-759-112322
5.Zajbrlík PetrKošatý Jan-7-4-8  0323
6.Nikolov KirilKovařík Tomáš-6-7-8  0324
7.Grigoriadi RomanHurdálek Pavel-34-13-5 1325
8.Zajbrlík PetrJanda Filip9-4-3-2 1326
9.Nikolov KirilKošatý Jan-5-2-2  0327
10.Strnad JiříKovařík Tomáš1089  3037
11.Zajbrlík PetrHurdálek Pavel-8-10-6  0338
12.Nikolov KirilJanda Filip-6-7-5  0339
13.Strnad JiříKošatý Jan-7-87-8 13310
14.Grigoriadi RomanKovařík Tomáš588  30410
15.Nikolov KirilHurdálek Pavel-413-4-9 13411
16.Strnad JiříJanda Filip-810-911932511
17.Grigoriadi RomanKošatý Jan8-17-4-6 13512
18.Zajbrlík PetrKovařík Tomáš-5-8-7  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strnad Jiří31Hurdálek Pavel31
Grigoriadi Roman13Janda Filip31
Zajbrlík Petr04Košatý Jan40
Nikolov Kiril04Kovařík Tomáš22
teplota před 16,5 C teplota po 18 C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní PočaplyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:27642:569Sokol Mělník - Pšovka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Braunšveig Aleš
Kasáček Martin
 
 
Němeček Vladimír
Petera Jaroslav
 
 
81010  3010
2.Švesták Petr
Čech Miroslav
 
 
Coufal Martin
Hančl Jaroslav
 
 
-79-48-42311
3.Švesták PetrNěmeček Vladimír-8-6-12  0312
4.Kasáček MartinCoufal Martin-117-93-102313
5.Braunšveig AlešHančl Jaroslav387  3023
6.Čech MiroslavPetera Jaroslav275  3033
7.Kasáček MartinNěmeček Vladimír7-99-10-52334
8.Braunšveig AlešCoufal Martin886  3044
9.Čech MiroslavHančl Jaroslav-6-2-6  0345
10.Švesták PetrPetera Jaroslav183  3055
11.Braunšveig AlešNěmeček Vladimír-8-85-8 1356
12.Čech MiroslavCoufal Martin-86-210-72357
13.Švesták PetrHančl Jaroslav-499-493267
14.Kasáček MartinPetera Jaroslav457  3077
15.Čech MiroslavNěmeček Vladimír6-86-9-52378
16.Švesták PetrCoufal Martin658  3088
17.Kasáček MartinHančl Jaroslav-8454 3198
18.Braunšveig AlešPetera Jaroslav695  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švesták Petr31Němeček Vladimír40
Kasáček Martin22Coufal Martin22
Braunšveig Aleš31Hančl Jaroslav13
Čech Miroslav13Petera Jaroslav04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy