Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:18604:471TJ Sokol Byšice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Milan
Loudín Přemysl
 
 
Nikolov Kiril
Kostelecký Zdeněk
 
 
10116  3010
2.Kolka Daniel
Píša Martin
 
 
Týnek Jan
Novotný Petr
 
 
-87-8-2 1311
3.Kolka DanielPilinský Michal624  3021
4.Píša MartinKostelecký Zdeněk867  3031
5.Loudín PřemyslNovotný Petr68-5-5-92332
6.Horák MilanTýnek Jan5-9-7-10 1333
7.Píša MartinPilinský Michal677  3043
8.Loudín PřemyslKostelecký Zdeněk34-82 3153
9.Horák MilanNovotný Petr7105  3063
10.Kolka DanielNikolov Kiril6-1088 3173
11.Loudín PřemyslPilinský Michal65-105 3183
12.Horák MilanKostelecký Zdeněk584  3093
13.Kolka DanielNovotný Petr-7-6-6  0394
14.Píša MartinNikolov Kiril789  30104
15.Horák MilanPilinský Michal145  30114
16.Kolka DanielKostelecký Zdeněk888  30124
17.Píša MartinNovotný Petr-6-6-5  03125
18.Loudín PřemyslNikolov Kiril659  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolka Daniel31Pilinský Michal04
Píša Martin31Kostelecký Zdeněk04
Loudín Přemysl31Novotný Petr31
Horák Milan31Týnek Jan10
   Nikolov Kiril03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Mšeno BRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G. Masaryka 342, 27716 Všetaty - DVOJZÁPASY, na hlavní třidě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:37546:622SK Mšeno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubíček David
Kůsová Adéla
 
 
Koloc Milan
Kůtek Jaroslav
 
 
10-118-6-132301
2.Ducháčková Lucie
Bartoníčková Lucie
 
 
Hájková Magdalena
Vaněk Jindřich
 
 
-5-4-4  0302
3.Ducháčková LucieKoloc Milan611-510 3112
4.Bartoníčková LucieKůtek Jaroslav-737-1393222
5.Kubíček DavidVaněk Jindřich-1087-793232
6.Kůsová AdélaHájková Magdalena-108-8-6 1333
7.Bartoníčková LucieKoloc Milan-11-4-9  0334
8.Kubíček DavidKůtek Jaroslav4-969 3144
9.Kůsová AdélaVaněk Jindřich-5-2-6  0345
10.Ducháčková LucieHájková Magdalena-10-7-3  0346
11.Kubíček DavidKoloc Milan985  3056
12.Kůsová AdélaKůtek Jaroslav987  3066
13.Ducháčková LucieVaněk Jindřich-8-2-2  0367
14.Bartoníčková LucieHájková Magdalena-5-4-4  0368
15.Kůsová AdélaKoloc Milan-6-7-5  0369
16.Ducháčková LucieKůtek Jaroslav-7-8-4  03610
17.Jablončík TomášVaněk Jindřich6-856 31710
18.Kubíček DavidHájková Magdalena958  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ducháčková Lucie13Koloc Milan22
Bartoníčková Lucie12Kůtek Jaroslav13
Kubíček David40Vaněk Jindřich22
Kůsová Adéla13Hájková Magdalena31
Jablončík Tomáš10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice GRozhodčí:hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:44630:688TJ Neratovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horkavý Zdeněk
Ovsenáková Alena
 
 
Kovaříková Marcela
Kovařík Tomáš
 
 
7-14-108103210
2.Hamák Václav
Hamák Adam
 
 
Kovařík Pavel
Kratochvíl Ivo
 
 
-4-6-8  0311
3.Horkavý ZdeněkKovařík Tomáš-9-7-9  0312
4.Ovsenáková AlenaKovařík Pavel-115-84-92313
5.Hamák VáclavKratochvíl Ivo-9-55-10 1314
6.Hamák AdamKovaříková Marcela-5-610-3 1315
7.Ovsenáková AlenaKovařík Tomáš5-10-9-8 1316
8.Hamák VáclavKovařík Pavel-10-11-9  0317
9.Koudelka PatrikKratochvíl Ivo-5-47-12 1318
10.Horkavý ZdeněkKovaříková Marcela6-88-9-82319
11.Hamák VáclavKovařík Tomáš-11-911-8 13110
12.Koudelka PatrikKovařík Pavel-8-12-9  03111
13.Horkavý ZdeněkKratochvíl Ivo-13859 31211
14.Ovsenáková AlenaKovaříková Marcela738  30311
15.Koudelka PatrikKovařík Tomáš-11-86-4 13312
16.Horkavý ZdeněkKovařík Pavel-5-3-5  03313
17.Ovsenáková AlenaKratochvíl Ivo695  30413
18.Hamák VáclavKovaříková Marcela7-89-1932513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horkavý Zdeněk13Kovařík Tomáš40
Ovsenáková Alena22Kovařík Pavel40
Hamák Václav13Kratochvíl Ivo22
Hamák Adam01Kovaříková Marcela22
Koudelka Patrik03   
T1 18 C T2 20 C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neratovice, kpt. Jaroše 233, sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:32594:622TJ Neratovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Guth Michael
Krojidlo Jan
 
 
Fikejs Michal
Polách Vojtěch
 
 
579  3010
2.Sauer Jan
Novák Jiří
 
 
Kloda Stanislav
Kloda Jiří
 
 
-10-4-6  0311
3.Guth MichaelFikejs Michal88-66 3121
4.Krojidlo JanPolách Vojtěch6711  3031
5.Sauer JanKloda Stanislav-8-9-9  0332
6.Novák JiříKloda Jiří-7-5-4  0333
7.Krojidlo JanFikejs Michal97-98 3143
8.Sauer JanPolách Vojtěch-77-7-10 1344
9.Novák JiříKloda Stanislav-11-10-5  0345
10.Guth MichaelKloda Jiří-713812 3155
11.Sauer JanFikejs Michal119-98 3165
12.Novák JiříPolách Vojtěch-9-8-7  0366
13.Guth MichaelKloda Stanislav7-310-773276
14.Krojidlo JanKloda Jiří-118-8-9 1377
15.Novák JiříFikejs Michal547  3087
16.Guth MichaelPolách Vojtěch910-1510 3197
17.Krojidlo JanKloda Stanislav76-88 31107
18.Sauer JanKloda Jiří-0-0-0  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Guth Michael40Fikejs Michal04
Krojidlo Jan31Polách Vojtěch22
Sauer Jan13Kloda Stanislav22
Novák Jiří13Kloda Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPY CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Třebízkého 523 Kralupy nad VltavouRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32629:620TJ KRALUPY C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borecká Světluška
Raček Jan
 
 
Dvořák Michal
Dvořák Miroslav
 
 
669  3010
2.Procházka Stanislav
Slapnička Karel
 
 
Carva Pavel
Zelenka Rostislav
 
 
-10768 3120
3.Borecká SvětluškaCarva Pavel-8-3-9  0321
4.Raček JanRůně Milan-6-910-6 1322
5.Slapnička KarelDvořák Michal-688-7-72323
6.Procházka StanislavDvořák Miroslav954  3033
7.Raček JanCarva Pavel-8-9-8  0334
8.Slapnička KarelRůně Milan6-8105 3144
9.Procházka StanislavDvořák Michal-8-3-5  0345
10.Borecká SvětluškaDvořák Miroslav95-62 3155
11.Slapnička KarelCarva Pavel-46-1011-62356
12.Procházka StanislavRůně Milan-497-473266
13.Borecká SvětluškaDvořák Michal8-676 3176
14.Raček JanZelenka Rostislav86-47 3186
15.Procházka StanislavCarva Pavel-7134-7-62387
16.Borecká SvětluškaRůně Milan575  3097
17.Raček JanDvořák Michal-11-8-4  0398
18.Slapnička KarelZelenka Rostislav9-779 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Borecká Světluška31Carva Pavel40
Raček Jan13Růně Milan13
Slapnička Karel22Dvořák Michal31
Procházka Stanislav22Dvořák Miroslav02
   Zelenka Rostislav02
Teplota 1: 18,5 C Teplota 2: 19 C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy