Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:32697:642Sokol Mělník - Pšovka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Michal
Dvořák Miroslav
 
 
Horák Milan
Píša Martin
 
 
12-4-8673210
2.Zelenka Rostislav
Čech Miroslav
 
 
Kolka Daniel
Ducháček Milan
 
 
757  3020
3.Dvořák MichalHorák Milan88-6-7113230
4.Čech MiroslavPíša Martin66-81 3140
5.Růně MilanKolka Daniel8-9-6673250
6.Zelenka RostislavDucháček Milan85-8-5113260
7.Čech MiroslavHorák Milan6-829 3170
8.Růně MilanPíša Martin-8887 3180
9.Zelenka RostislavKolka Daniel-8-11-11  0381
10.Dvořák MichalDucháček Milan5-75-793291
11.Růně MilanHorák Milan105-11-1632101
12.Zelenka RostislavPíša Martin-5-5-7  03102
13.Dvořák MichalKolka Daniel73-89 31112
14.Dvořák MiroslavDucháček Milan-9-11-9  03113
15.Zelenka RostislavHorák Milan-96-38-723114
16.Dvořák MichalPíša Martin352  30124
17.Dvořák MiroslavKolka Daniel-3-78-3 13125
18.Růně MilanDucháček Milan9-885 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Michal40Horák Milan13
Čech Miroslav20Píša Martin13
Růně Milan40Kolka Daniel22
Zelenka Rostislav13Ducháček Milan13
Dvořák Miroslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KRALUPY CRozhodčí:Hráči obou drzžstev.
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:Hráči obou drzžstev.
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:Hráči obou drzžstev.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:40600:667TJ KRALUPY C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kloda Jiří
Kloda Stanislav
 
 
Borecká Světluška
Slapnička Karel
 
 
-1010-2753210
2.Štibinger Michal
Motl Ludvík
 
 
Procházka Stanislav
Růžička Petr
 
 
-7-34-7 1311
3.Kloda JiříBorecká Světluška-95212 3121
4.Kloda StanislavRůžička Petr12-6-7-7 1322
5.Štibinger MichalSlapnička Karel-10-879-92323
6.Fikejs MichalProcházka Stanislav-3-5-3  0324
7.Kloda StanislavBorecká Světluška966  3034
8.Štibinger MichalRůžička Petr-8-8-8  0335
9.Fikejs MichalSlapnička Karel-7-6-6  0336
10.Kloda JiříProcházka Stanislav-5-97-9 1337
11.Štibinger MichalBorecká Světluška-7-6-8  0338
12.Motl LudvíkRůžička Petr-3-3-9  0339
13.Kloda JiříSlapnička Karel-10-89943249
14.Kloda StanislavProcházka Stanislav-57-3-5 13410
15.Motl LudvíkBorecká Světluška83-129 31510
16.Kloda JiříRůžička Petr1310-18 31610
17.Kloda StanislavSlapnička Karel11-8-88-923611
18.Štibinger MichalBrauner Josef399  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kloda Jiří31Borecká Světluška13
Kloda Stanislav13Růžička Petr31
Štibinger Michal13Slapnička Karel31
Fikejs Michal02Procházka Stanislav30
Motl Ludvík11Brauner Josef01
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neratovice, kpt. Jaroše 233, sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:32436:463TJ Neratovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovařík Pavel
Kratochvíl Ivo
 
 

 
 
WO    3010
2.
 
 
Guth Michael
Hanák Jan
 
 
WO    0311
3.Kratochvíl IvoHanák Jan-6-6-2  0312
4.Kovaříková MarcelaGuth Michael-6-6-8  0313
5.Kovařík PavelWO    3023
6.Sauer JanWO    0324
7.Kovaříková MarcelaHanák Jan-7-615-5 1325
8.Kovařík PavelGuth Michael9-8-10-8 1326
9.         
10.Kratochvíl IvoSauer Jan-9994 3136
11.Kovařík PavelHanák Jan8-6-64-92337
12.Guth MichaelWO    0338
13.Kratochvíl IvoWO    3048
14.Kovaříková MarcelaSauer Jan929  3058
15.Hanák JanWO    0359
16.Kratochvíl IvoGuth Michael-84-5-9 13510
17.Kovaříková MarcelaWO    30610
18.Kovařík PavelSauer Jan-911125 31710

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kratochvíl Ivo12Hanák Jan30
Kovaříková Marcela12Guth Michael30
Kovařík Pavel12Sauer Jan03
WO44WO44



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Mšeno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mšeno, Boleslavská 360Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:18675:497SK Mšeno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koloc Milan
Kůtek Jaroslav
 
 
Koudelka Patrik
Ovsenáková Alena
 
 
757  3010
2.Stritzko Vojtěch
Hájková Magdalena
 
 
Hamák Václav
Horkavý Zdeněk
 
 
186  3020
3.Koloc MilanKoudelka Patrik6116  3030
4.Vaněk JindřichOvsenáková Alena-10-1049-92331
5.Kůtek JaroslavHamák Václav6104  3041
6.Hájková MagdalenaHorkavý Zdeněk964  3051
7.Vaněk JindřichKoudelka Patrik-9-4-9  0352
8.Kůtek JaroslavOvsenáková Alena5-6-10973262
9.Hájková MagdalenaHamák Václav1036  3072
10.Koloc MilanHorkavý Zdeněk104-1110 3182
11.Kůtek JaroslavKoudelka Patrik10-6121 3192
12.Hájková MagdalenaOvsenáková Alena88-88 31102
13.Koloc MilanHamák Václav104-75 31112
14.Stritzko VojtěchHorkavý Zdeněk445  30122
15.Hájková MagdalenaKoudelka Patrik3-85-8632132
16.Koloc MilanOvsenáková Alena-8943 31142
17.Stritzko VojtěchHamák Václav362  30152
18.Kůtek JaroslavHorkavý Zdeněk-10-9-5  03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koloc Milan40Koudelka Patrik13
Vaněk Jindřich02Ovsenáková Alena13
Kůtek Jaroslav31Hamák Václav04
Hájková Magdalena40Horkavý Zdeněk13
Stritzko Vojtěch20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty CRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39611:638TJ Sokol Všetaty C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Petr
Týnek Jan
 
 
Jablončík Tomáš
Bartoníčková Lucie
 
 
3-1075 3110
2.Nikolov Kiril
Lhotský Miroslav
 
 
Kůsová Adéla
Kubíček David
 
 
-7-9-9  0311
3.Kostelecký ZdeněkJablončík Tomáš-3-7-6  0312
4.Týnek JanKůsová Adéla79-7-8-62313
5.Lhotský MiroslavKubíček David-5-8-8  0314
6.Novotný PetrBartoníčková Lucie6-852 3124
7.Týnek JanJablončík Tomáš-5-9-10  0325
8.Lhotský MiroslavKůsová Adéla13-6811 3135
9.Novotný PetrKubíček David97-15-8-92336
10.Nikolov KirilBartoníčková Lucie-786-1173246
11.Lhotský MiroslavJablončík Tomáš-5-9-8  0347
12.Novotný PetrKůsová Adéla-15574 3157
13.Nikolov KirilKubíček David-1-5-2  0358
14.Týnek JanBartoníčková Lucie571  3068
15.Novotný PetrJablončík Tomáš-997-13-12369
16.Nikolov KirilKůsová Adéla966  3079
17.Týnek JanKubíček David-99-8-7 13710
18.Lhotský MiroslavBartoníčková Lucie-7-10-7  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kostelecký Zdeněk01Jablončík Tomáš40
Týnek Jan13Kůsová Adéla13
Lhotský Miroslav13Kubíček David40
Novotný Petr22Bartoníčková Lucie13
Nikolov Kiril21   
Teplota před utkáním 15°C Teplota po utkání 17,5°C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy