Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36634:652TJ Sokol Všetaty C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Milan
Vais Jindřich
 
 
Kubíček David
Ducháčková Lucie
 
 
-710-96113210
2.Kolka Daniel
Píša Martin
 
 
Kopecký Václav
Jablončík Tomáš
 
 
6-887 3120
3.Píša MartinJablončík Tomáš-8-7-6  0321
4.Vais JindřichKopecký Václav12311  3031
5.Kolka DanielKubíček David68-6-15-32332
6.Horák MilanDucháčková Lucie673  3042
7.Vais JindřichJablončík Tomáš-4-712883252
8.Kolka DanielKopecký Václav7115  3062
9.Horák MilanKubíček David-9-6-10  0363
10.Píša MartinDucháčková Lucie-7-8-6  0364
11.Kolka DanielJablončík Tomáš-977-3-92365
12.Horák MilanKopecký Václav-7979 3175
13.Píša MartinKubíček David-3-69-7 1376
14.Vais JindřichDucháčková Lucie3-10-9-5 1377
15.Horák MilanJablončík Tomáš-67-5-7 1378
16.Píša MartinKopecký Václav-5-8-8  0379
17.Vais JindřichKubíček David-9-787-923710
18.Kolka DanielDucháčková Lucie587  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Píša Martin04Jablončík Tomáš31
Vais Jindřich22Kopecký Václav13
Kolka Daniel22Kubíček David40
Horák Milan22Ducháčková Lucie22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BRozhodčí:hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:29645:593TJ Dynamo Nelahozeves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koudelka Patrik
Horkavý Zdeněk
 
 
Nikolov Kiril
Kostelecký Zdeněk
 
 
8-595 3110
2.Hamák Václav
Hamák Adam
 
 
Všetečka Ondřej
Novotný Petr
 
 
-9-4-8  0311
3.Ovsenáková AlenaNikolov Kiril564  3021
4.Horkavý ZdeněkKostelecký Zdeněk751  3031
5.Hamák VáclavVšetečka Ondřej871  3041
6.Koudelka PatrikNovotný Petr-49-11973251
7.Horkavý ZdeněkNikolov Kiril110-83 3161
8.Hamák VáclavKostelecký Zdeněk859  3071
9.Koudelka PatrikVšetečka Ondřej8-4-13-9 1372
10.Ovsenáková AlenaNovotný Petr6-5-88-62373
11.Hamák VáclavNikolov Kiril-99-68113283
12.Hamák AdamKostelecký Zdeněk-9-5-3  0384
13.Ovsenáková AlenaVšetečka Ondřej-9356 3194
14.Horkavý ZdeněkNovotný Petr-78-59-32395
15.Hamák AdamNikolov Kiril7-979 31105
16.Ovsenáková AlenaKostelecký Zdeněk661  30115
17.Horkavý ZdeněkVšetečka Ondřej-4810-6-623116
18.Hamák VáclavNovotný Petr-26-8-5 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ovsenáková Alena31Nikolov Kiril04
Horkavý Zdeněk22Kostelecký Zdeněk13
Hamák Václav31Všetečka Ondřej22
Koudelka Patrik11Novotný Petr31
Hamák Adam11   
T1 18 C T2 20 C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Mšeno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neratovice, kpt. Jaroše 233, sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:31615:611TJ Neratovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Guth Michael
Hanák Jan
 
 
Koloc Milan
Kůtek Jaroslav
 
 
45-94 3110
2.Sauer Jan
Žitník Samuel
 
 
Stritzko Vojtěch
Hájková Magdalena
 
 
8-78-963220
3.Guth MichaelKoloc Milan4-1194 3130
4.Hanák JanKůtek Jaroslav875  3040
5.Sauer JanStritzko Vojtěch-9-7-2  0341
6.Žitník SamuelHájková Magdalena946  3051
7.Hanák JanKoloc Milan-8575 3161
8.Sauer JanKůtek Jaroslav-7-8-18  0362
9.Žitník SamuelStritzko Vojtěch-4-3-5  0363
10.Guth MichaelHájková Magdalena-89-7993273
11.Sauer JanKoloc Milan-6-5-6  0374
12.Žitník SamuelKůtek Jaroslav10-6109 3184
13.Guth MichaelStritzko Vojtěch-98-7993294
14.Hanák JanHájková Magdalena856  30104
15.Žitník SamuelKoloc Milan-5-310-9 13105
16.Guth MichaelKůtek Jaroslav69-10-9932115
17.Hanák JanStritzko Vojtěch86-81 31125
18.Sauer JanHájková Magdalena-0-0-0  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Guth Michael40Koloc Milan22
Hanák Jan40Kůtek Jaroslav13
Sauer Jan04Stritzko Vojtěch22
Žitník Samuel22Hájková Magdalena13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPY CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice GRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična zš Třebízkého 523 Kralupy nad VlttavouRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:01Rozhodčí:drožstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:31566:562nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slapnička Karel
Bjalončík Emil
 
 
Hurdálek Pavel
Kovaříková Marcela
 
 
-1-5-7  0301
2.Procházka Stanislav
Růžička Petr
 
 
Kovařík Pavel
Kratochvíl Ivo
 
 
1135  3011
3.Slapnička KarelHurdálek Pavel-7-5-9  0312
4.Růžička PetrKovařík Pavel945  3022
5.Procházka StanislavKovaříková Marcela4-976 3132
6.Bjalončík EmilKratochvíl Ivo-598-7-52333
7.Růžička PetrHurdálek Pavel-7-5-8  0334
8.Procházka StanislavKovařík Pavel7314  3044
9.Bjalončík EmilKovaříková Marcela-2-3-8  0345
10.Slapnička KarelKratochvíl Ivo8-966 3155
11.Procházka StanislavHurdálek Pavel6-5-79-112356
12.Raček JanKovařík Pavel-9-6-8  0357
13.Slapnička KarelKovaříková Marcela-107-4-8 1358
14.Růžička PetrKratochvíl Ivo758  3068
15.Raček JanHurdálek Pavel-6-5-6  0369
16.Slapnička KarelKovařík Pavel9-7-81143279
17.Růžička PetrKovaříková Marcela2912  3089
18.Procházka StanislavKratochvíl Ivo644  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slapnička Karel22Hurdálek Pavel40
Růžička Petr31Kovařík Pavel13
Procházka Stanislav31Kovaříková Marcela22
Bjalončík Emil02Kratochvíl Ivo13
Raček Jan02   
T 1: 19 C T 2: 19,5 C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:38603:644TJ Dynamo Nelahozeves D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Michal
Dvořák Miroslav
 
 
Motl Ludvík
Polách Vojtěch
 
 
5-99-593210
2.Zelenka Rostislav
Štros Jan
 
 
Kloda Jiří
Kloda Stanislav
 
 
-5-7-5  0311
3.Dvořák MichalKloda Jiří49-63 3121
4.Štros JanKloda Stanislav86-12-8-102322
5.Zelenka RostislavŠtibinger Michal-9-7-8  0323
6.Dvořák MiroslavPolách Vojtěch9-9-5-8 1324
7.Štros JanKloda Jiří10711  3034
8.Zelenka RostislavKloda Stanislav-8-4-13  0335
9.Dvořák MiroslavŠtibinger Michal-10-47-9 1336
10.Dvořák MichalPolách Vojtěch5128  3046
11.Zelenka RostislavMotl Ludvík-8-9109123256
12.Dvořák MiroslavKloda Stanislav-3-4-4  0357
13.Dvořák MichalŠtibinger Michal944  3067
14.Štros JanPolách Vojtěch394  3077
15.Dvořák MiroslavMotl Ludvík2-6-7-8 1378
16.Dvořák MichalKloda Stanislav-968-7-52379
17.Štros JanŠtibinger Michal7-4-5-7 13710
18.Zelenka RostislavPolách Vojtěch-18-9-6 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Michal31Kloda Jiří02
Štros Jan22Kloda Stanislav40
Zelenka Rostislav13Štibinger Michal31
Dvořák Miroslav04Polách Vojtěch22
   Motl Ludvík11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy