Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Liběchov, z.s.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dřínov BRozhodčí:Hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠRozhodčí:Hráči obou družstev
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Hráči obou družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:10679:495SK Liběchov, z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Miženko Milan
Mikyska Radek
 
 
Šály Vladimír
Dvořáková Lucie
 
 
99-87 3110
2.Vít Miloslav
Pokorný Dominik
 
 
Olmer Vladimír
Feriová Marie Rozálie
 
 
84-45 3120
3.Miženko MilanOlmer Vladimír586  3030
4.Pokorný DominikDvořáková Lucie497  3040
5.Mikyska RadekŠály Vladimír62-106 3150
6.Vít MiloslavFeriová Marie Rozálie94-4-353260
7.Pokorný DominikOlmer Vladimír5-696 3170
8.Mikyska RadekDvořáková Lucie4109  3080
9.Vít MiloslavŠály Vladimír9510  3090
10.Miženko MilanFeriová Marie Rozálie985  30100
11.Mikyska RadekOlmer Vladimír7156  30110
12.Vít MiloslavKrumlová Lucie4108  30120
13.Miženko MilanŠály Vladimír796  30130
14.Pokorný DominikFeriová Marie Rozálie7-8-97832140
15.Vít MiloslavOlmer Vladimír373  30150
16.Miženko MilanKrumlová Lucie9612  30160
17.Pokorný DominikŠály Vladimír-9712-9932170
18.Mikyska RadekFeriová Marie Rozálie983  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Miženko Milan40Olmer Vladimír04
Pokorný Dominik40Dvořáková Lucie02
Mikyska Radek40Šály Vladimír04
Vít Miloslav40Feriová Marie Rozálie04
   Krumlová Lucie02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice HRozhodčí:nehrající domácí hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:nehrající hostující hráč
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:41546:650TJ Neratovice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žára Robert
Žára Michal
 
 
Krojidlo Jan
Beneš Pavel
 
 
-5-710-9 1301
2.Píša Martin
Loudín Přemysl
 
 
Šťastný Ondřej
Káš Pavel ml.
 
 
9-498 3111
3.Žára RobertKrojidlo Jan-106-6-5 1312
4.Žára MichalBeneš Pavel-11-6-8  0313
5.Píša MartinŠťastný Ondřej47-128 3123
6.Loudín PřemyslKáš Pavel ml.59-89 3133
7.Krejčí FrantišekKrojidlo Jan-6-4-7  0334
8.Píša MartinBeneš Pavel-65-8843244
9.Loudín PřemyslŠťastný Ondřej5108  3054
10.Žára RobertKáš Pavel ml.-811-7-7 1355
11.Píša MartinKrojidlo Jan9-3-104-72356
12.Loudín PřemyslBeneš Pavel10810  3066
13.Žára RobertŠťastný Ondřej-6-5-4  0367
14.Krejčí FrantišekKáš Pavel ml.-9-6-6  0368
15.Loudín PřemyslKrojidlo Jan9-9-5-10 1369
16.Žára RobertBeneš Pavel-5-4-2  03610
17.Krejčí FrantišekŠťastný Ondřej-3-6-5  03611
18.Píša MartinKáš Pavel ml.6-5-5-6 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žára Robert04Krojidlo Jan40
Žára Michal01Beneš Pavel22
Píša Martin22Šťastný Ondřej22
Loudín Přemysl31Káš Pavel ml.31
Krejčí František03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LibišRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:45550:684TJ Sokol Libiš

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhotský Miroslav
Herain David
 
 
Šebek Martin
Pour Svatopluk
 
 
7-5-9883210
2.Šebek Petr
Kundera Martin
 
 
Douša Pavel
Škaloud Martin
 
 
-8-6-6  0311
3.Lhotský MiroslavŠebek Martin-8-9-5  0312
4.Herain DavidPour Svatopluk-210911 3122
5.Šebek PetrDouša Pavel-2-1-9  0323
6.Kundera MartinŠkaloud Martin10-5-109-52324
7.Herain DavidŠebek Martin-6-9-6  0325
8.Šebek PetrPour Svatopluk-8-6-6  0326
9.Kundera MartinDouša Pavel7-5-2-6 1327
10.Lhotský MiroslavŠkaloud Martin-10-58-9 1328
11.Šebek PetrŠebek Martin-510-1-11 1329
12.Kundera MartinPour Svatopluk-588-3-523210
13.Lhotský MiroslavDouša Pavel2-10-78-723211
14.Herain DavidŠkaloud Martin-7-4-6  03212
15.Kundera MartinŠebek Martin5106  30312
16.Lhotský MiroslavPour Svatopluk-9-1096432412
17.Herain DavidDouša Pavel6-8104 31512
18.Havel JiříŠebek Eduard-4-5-4  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lhotský Miroslav13Šebek Martin31
Herain David22Pour Svatopluk22
Šebek Petr03Douša Pavel31
Kundera Martin13Škaloud Martin30
Havel Jiří01Šebek Eduard10
Teplota před utkáním 16°C Teplota po utkání 19°C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy