Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:49495:658TJ Sokol Roztoky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedmík Zdeněk
Křižka Václav
 
 
Žáček Josef
Eibich Jan
 
 
-6-8-13  0301
2.Nágr Pavel
Jelínek Vladimír
 
 
Švarc Martin
Vodňanský Martin
 
 
-9-4-14  0302
3.Nágr PavelŽáček Josef-8-9-8  0303
4.Sedmík ZdeněkVodňanský Martin-978-6-82304
5.Křižka VáclavŠvarc Martin-1-2-7  0305
6.Jelínek VladimírEibich Jan910-12-863215
7.Sedmík ZdeněkŽáček Josef-5-5-4  0316
8.Křižka VáclavVodňanský Martin-6-9-8  0317
9.Jelínek VladimírŠvarc Martin-108-10683227
10.Nágr PavelEibich Jan786  3037
11.Křižka VáclavŽáček Josef-6-5-6  0338
12.Jelínek VladimírVodňanský Martin-7-8-8  0339
13.Nágr PavelŠvarc Martin-3-5-6  03310
14.Sedmík ZdeněkEibich Jan8-6-5-9 13311
15.Jelínek VladimírŽáček Josef-2-4-8  03312
16.Nágr PavelVodňanský Martin-8-7-6  03313
17.Sedmík ZdeněkŠvarc Martin5-99-8-923314
18.Křižka VáclavEibich Jan -3-8-5 03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nágr Pavel13Žáček Josef40
Sedmík Zdeněk04Vodňanský Martin40
Křižka Václav04Švarc Martin31
Jelínek Vladimír22Eibich Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lety ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 575, 252 50 Vestec, vedle fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:40592:663Sokol Lety A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jungvirt Tomáš
Ráb Václav
 
 
Vodička Jiří
Urban Roman
 
 
-9-10-8  0301
2.Hozman Bohumil
Řízek Jiří
 
 
Květoň Jan
Dvořák Pavel
 
 
6-69-693211
3.Řízek JiříVodička Jiří-37-5-6 1312
4.Jungvirt TomášUrban Roman-9-710863222
5.Ráb VáclavKvětoň Jan11-5-104-72323
6.Hozman BohumilDvořák Pavel1197  3033
7.Jungvirt TomášVodička Jiří-9-9-7  0334
8.Ráb VáclavUrban Roman787  3044
9.Hozman BohumilKvětoň Jan1197  3054
10.Řízek JiříDvořák Pavel2-12-5-7 1355
11.Ráb VáclavVodička Jiří-1-7-11  0356
12.Hozman BohumilUrban Roman8-13-8-8 1357
13.Řízek JiříKvětoň Jan9-9-6-6 1358
14.Jungvirt TomášDvořák Pavel36-713 3168
15.Hozman BohumilVodička Jiří-5-8-7  0369
16.Řízek JiříUrban Roman-4-3-2  03610
17.Jungvirt TomášKvětoň Jan-11-1297432710
18.Ráb VáclavDvořák Pavel-5-5-6  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Řízek Jiří04Vodička Jiří40
Jungvirt Tomáš31Urban Roman22
Ráb Václav13Květoň Jan22
Hozman Bohumil22Dvořák Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Libčice nad Vltavou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libčice , Náměstí svobody 249Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:29586:472nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Jaroslav ml.
Bartoň Milan
 
 
Vávra Aleš
Rein Tomáš
 
 
687  3010
2.Tkadlec Jaroslav
Framberk Jan
 
 

 
 
WO    3020
3.Bartoň MilanPíš Daniel199  3030
4.Framberk JanVávra Aleš-6-7-8  0331
5.Tkadlec JaroslavRein Tomáš-8-812-7 1332
6.Richter Jaroslav ml.WO    3042
7.Framberk JanPíš Daniel-7-4-8  0343
8.Tkadlec JaroslavVávra Aleš-9-8-6  0344
9.Richter Jaroslav ml.Rein Tomáš-6-36773254
10.Bartoň MilanWO    3064
11.Tkadlec JaroslavPíš Daniel97-4-5-82365
12.Richter Jaroslav ml.Vávra Aleš79-15-9-82366
13.Bartoň MilanRein Tomáš10-11-99-72367
14.Framberk JanWO    3077
15.Richter Jaroslav ml.Píš Daniel2712  3087
16.Bartoň MilanVávra Aleš-10-5-4  0388
17.Framberk JanRein Tomáš-7-4-4  0389
18.Tkadlec JaroslavWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bartoň Milan12Píš Daniel22
Framberk Jan03Vávra Aleš40
Tkadlec Jaroslav03Rein Tomáš31
Richter Jaroslav ml.21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Černošice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SK Viktorie OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2020 19:30 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:26662:581SK Viktorie Ořech A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skřivánek Jiří
Škoda Jiří
 
 
Fischer Jiří
Deré Michal
 
 
79-7-843210
2.Ptáčník Martin
Redlich Michal
 
 
Cimler Lukáš
Růžička Petr
 
 
72-8-11103220
3.Škoda JiříFischer Jiří-11875 3130
4.Skřivánek JiříCimler Lukáš563  3040
5.Redlich MichalDeré Michal-104-6-8 1341
6.Ptáčník MartinRůžička Petr465  3051
7.Skřivánek JiříFischer Jiří9810  3061
8.Redlich MichalCimler Lukáš-10785 3171
9.Ptáčník MartinDeré Michal-91010-8-62372
10.Škoda JiříRůžička Petr-8-56-6 1373
11.Redlich MichalFischer Jiří395  3083
12.Ptáčník MartinCimler Lukáš9410  3093
13.Škoda JiříDeré Michal645  30103
14.Skřivánek JiříRůžička Petr-897-7-623104
15.Novák TomášFischer Jiří-0-5-7  03105
16.Škoda JiříCimler Lukáš1188  30115
17.Skřivánek JiříDeré Michal-86-4-6 13116
18.Redlich MichalRůžička Petr-45-69632126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škoda Jiří31Fischer Jiří13
Skřivánek Jiří22Cimler Lukáš04
Redlich Michal31Deré Michal31
Ptáčník Martin21Růžička Petr22
Novák Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Sokolovny Mníšek p.B., Dobříšská 52, Po -So vchod z ulice přes restauraci v Sokolovně (v neděli vchod z druhé strany Sokolovny)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:9643:417TJ Sokol Mníšek pod Brdy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Freisleben Zdeněk
Macháček Pavel st.
 
 
Tesař Ondřej
Kozel Vilém
 
 
-8-104-4 1301
2.Kilian Vít
Zamazal Pavel
 
 
Ducháčková Radka
Dvořák Jiří
 
 
785  3011
3.Freisleben ZdeněkTesař Ondřej1065  3021
4.Zamazal PavelKozel Vilém-7377 3131
5.Kilian VítDucháčková Radka564  3041
6.Macháček Pavel st.Dvořák Jiří-652-383251
7.Zamazal PavelTesař Ondřej557  3061
8.Kilian VítKozel Vilém354  3071
9.Macháček Pavel st.Ducháčková Radka1068  3081
10.Freisleben ZdeněkDvořák Jiří9137  3091
11.Kilian VítTesař Ondřej543  30101
12.Macháček Pavel st.Kozel Vilém749  30111
13.Freisleben ZdeněkDucháčková Radka104-6-10532121
14.Zamazal PavelDvořák Jiří985  30131
15.Macháček Pavel st.Tesař Ondřej1184  30141
16.Freisleben ZdeněkKozel Vilém45-87 31151
17.Zamazal PavelDucháčková Radka346  30161
18.Kilian VítDvořák Jiří539  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Freisleben Zdeněk40Tesař Ondřej04
Zamazal Pavel40Kozel Vilém04
Kilian Vít40Ducháčková Radka04
Macháček Pavel st.40Dvořák Jiří04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy