Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Unětice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky - Náves 10, 252 64 ÚholičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:29529:531TJ Úholičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesař Ondřej
Kozel Vilém
 
 
Kratochvíl Jiří
Freisleben Robin
 
 
-6-4-10  0301
2.Dalihod Jakub
Ducháčková Radka
 
 
Faltin Miloš
Potužník Václav
 
 
-7-8-4  0302
3.Kozel VilémKratochvíl Jiří467  3012
4.Tesař OndřejFreisleben Robin495  3022
5.Dalihod JakubFaltin Miloš-6-5-8  0323
6.Ducháčková RadkaPotužník Václav-7-896-42324
7.Tesař OndřejKratochvíl Jiří9-638 3134
8.Dalihod JakubFreisleben Robin569  3044
9.Ducháčková RadkaFaltin Miloš-6-5-6  0345
10.Kozel VilémPotužník Václav-116-54113255
11.Dalihod JakubKratochvíl Jiří58-512 3165
12.Ducháčková RadkaFreisleben Robin7-768 3175
13.Kozel VilémFaltin Miloš-5-9-8  0376
14.Tesař OndřejPotužník Václav389  3086
15.Ducháčková RadkaKratochvíl Jiří-2-3-8  0387
16.Kozel VilémFreisleben Robin585  3097
17.Tesař OndřejFaltin Miloš-3-4-1  0398
18.Dalihod JakubPotužník Václav3101  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kozel Vilém31Kratochvíl Jiří13
Tesař Ondřej31Freisleben Robin04
Dalihod Jakub31Faltin Miloš40
Ducháčková Radka13Potužník Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Černošice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČernošiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 19:45 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:33661:632Sokol Černošice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fischer Jiří
Deré Michal
 
 
Skoupil Lukáš
Tůma Martin
 
 
-12-95783210
2.Cimler Lukáš
Růžička Petr
 
 
Kilian Vít
Zamazal Pavel
 
 
-7-7-5  0311
3.Cimler LukášKilian Vít10-7-9-7 1312
4.Fischer JiříSkoupil Lukáš7-9-4773222
5.Růžička PetrTůma Martin-4-6-3  0323
6.Deré MichalZamazal Pavel6115  3033
7.Fischer JiříKilian Vít-7-36363243
8.Růžička PetrSkoupil Lukáš912-68 3153
9.Deré MichalTůma Martin538  3063
10.Cimler LukášZamazal Pavel-8-9-8  0364
11.Růžička PetrKilian Vít-96-7-10 1365
12.Deré MichalSkoupil Lukáš8-758 3175
13.Cimler LukášTůma Martin-5817 3185
14.Fischer JiříZamazal Pavel9-105-3123295
15.Deré MichalKilian Vít-9-96-8 1396
16.Cimler LukášSkoupil Lukáš8-6-10-9 1397
17.Fischer JiříTůma Martin511-105 31107
18.Růžička PetrZamazal Pavel9106  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cimler Lukáš13Kilian Vít31
Fischer Jiří40Skoupil Lukáš13
Růžička Petr22Tůma Martin13
Deré Michal31Zamazal Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK Viktorie OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1617:51569:712SK Viktorie Ořech A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rein Tomáš
Čierny Alexander
 
 
Skřivánek Jiří
Krasničan Jaroslav
 
 
-79-99-72301
2.Vávra Aleš
Hlaváč Jan
 
 
Ptáčník Martin
Redlich Michal
 
 
-89107 3111
3.Čierny AlexanderRedlich Michal-6-2-8  0312
4.Hlaváč JanPtáčník Martin-11-5-15  0313
5.Vávra AlešKrasničan Jaroslav-9-6-4  0314
6.Rein TomášSkřivánek Jiří-9-7-5  0315
7.Hlaváč JanRedlich Michal-12-10-8  0316
8.Vávra AlešPtáčník Martin8-4-8-9 1317
9.Rein TomášKrasničan Jaroslav8-6-6-10 1318
10.Čierny AlexanderSkřivánek Jiří-8-4-9  0319
11.Vávra AlešRedlich Michal8-9-9983229
12.Rein TomášPtáčník Martin6-6-6-9 13210
13.Čierny AlexanderKrasničan Jaroslav6-5-7-4 13211
14.Hlaváč JanSkřivánek Jiří5-9-44-623212
15.Rein TomášRedlich Michal-9-1388-923213
16.Čierny AlexanderPtáčník Martin-118-7-5 13214
17.Hlaváč JanKrasničan Jaroslav-5-5-6  03215
18.Vávra AlešSkřivánek Jiří-6-8-11  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čierny Alexander04Redlich Michal31
Hlaváč Jan04Ptáčník Martin40
Vávra Aleš13Krasničan Jaroslav40
Rein Tomáš04Skřivánek Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lety AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Libčice nad Vltavou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LetyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:42604:678Sokol Libčice nad Vltavou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Pavel
Květoň Jan
 
 
Telipský Josef
Manek Jakub
 
 
7-810-953210
2.Urban Roman
Vodička Jiří
 
 
Richter Jaroslav ml.
Bartoň Milan
 
 
-9-14-5  0311
3.Dvořák PavelTelipský Josef8-1-16-2 1312
4.Květoň JanBartoň Milan2-9-99-112313
5.Urban RomanRichter Jaroslav ml.-3-46-5 1314
6.Vodička JiříManek Jakub857  3024
7.Květoň JanTelipský Josef86-99 3134
8.Urban RomanBartoň Milan-7-5-10  0335
9.Vodička JiříRichter Jaroslav ml.8-5-4-5 1336
10.Dvořák PavelManek Jakub10-8-811-122337
11.Urban RomanTelipský Josef-8-7-8  0338
12.Vodička JiříBartoň Milan8510  3048
13.Dvořák PavelRichter Jaroslav ml.-11-5-11  0349
14.Květoň JanManek Jakub-6-12-8  03410
15.Vodička JiříTelipský Josef10910  30510
16.Dvořák PavelBartoň Milan-7-8-7  03511
17.Květoň JanRichter Jaroslav ml.-75-10-9 13512
18.Urban RomanManek Jakub8-7-96-423513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Pavel04Telipský Josef22
Květoň Jan13Bartoň Milan31
Urban Roman04Richter Jaroslav ml.40
Vodička Jiří31Manek Jakub31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:17628:495Sokol Rudná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Barcal Petr
Nágr Pavel
 
 
Ráb Václav
Jungvirt Tomáš
 
 
7158  3010
2.Mitáš Josef
Sedmík Zdeněk
 
 
Řízek Jiří
Hozman Bohumil
 
 
-583-773220
3.Barcal PetrJungvirt Tomáš95-96 3130
4.Mitáš JosefHozman Bohumil4-4-8-7 1331
5.Sedmík ZdeněkRáb Václav784  3041
6.Nágr PavelŘízek Jiří777  3051
7.Mitáš JosefJungvirt Tomáš889  3061
8.Sedmík ZdeněkHozman Bohumil548  3071
9.Nágr PavelRáb Václav98-810 3181
10.Barcal PetrŘízek Jiří465  3091
11.Sedmík ZdeněkJungvirt Tomáš94-7-4632101
12.Nágr PavelHozman Bohumil-7-6-8  03102
13.Barcal PetrRáb Václav448  30112
14.Mitáš JosefŘízek Jiří666  30122
15.Nágr PavelJungvirt Tomáš-5587 31132
16.Barcal PetrHozman Bohumil975  30142
17.Mitáš JosefRáb Václav-7-8-9  03143
18.Sedmík ZdeněkŘízek Jiří-6666 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Barcal Petr40Jungvirt Tomáš04
Mitáš Josef22Hozman Bohumil22
Sedmík Zdeněk40Ráb Václav13
Nágr Pavel31Řízek Jiří04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy