Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Labem AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Křečhoř ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
bývalá ZŠ, Komenského nám. 235Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:27618:544KST Týnec nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Stanislav
Brunclík Marek
 
 
Smrkovský Jindřich
Moravec Petr
 
 
-10411-1463210
2.Mošna Petr
Buriánek Vladislav
 
 
Dej František
Křivánek Luboš
 
 
-74-3-8 1311
3.Cincibus MilanMoravec Petr699  3021
4.Mošna PetrKřivánek Luboš8-97-993231
5.Moravec StanislavDej František-759-553241
6.Brunclík MarekSmrkovský Jindřich-389-773251
7.Mošna PetrValtr Petr788  3061
8.Moravec StanislavKřivánek Luboš989  3071
9.Brunclík MarekDej František-7-688113281
10.Cincibus MilanSmrkovský Jindřich-876-973291
11.Moravec StanislavValtr Petr3106  30101
12.Brunclík MarekKřivánek Luboš-7-9-8  03102
13.Cincibus MilanDej FrantišekWO    30112
14.Buriánek VladislavSmrkovský Jindřich-11-107-5 13113
15.Brunclík MarekValtr PetrWO    30123
16.Cincibus MilanKřivánek LubošWO    03124
17.Buriánek VladislavDej FrantišekWO    30134
18.Moravec StanislavSmrkovský JindřichWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cincibus Milan20Moravec Petr01
Mošna Petr20Křivánek Luboš12
Moravec Stanislav30Dej František02
Brunclík Marek21Smrkovský Jindřich12
Buriánek Vladislav01Valtr Petr02
WO32WO23



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves I. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Výfuku 42, vedle hospody U PavlíčkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:28627:601ST EUROMASTER Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokounová Adéla
Lichtenberg Petr
 
 
Řehák Josef ml.
Holeček Martin
 
 
-8-6-6  0301
2.Bártová Věra
Kopiště Milan
 
 
Ulman Radim
Šíma Roman
 
 
-7-688-72302
3.Bártová VěraŘehák Josef ml.9-96-673212
4.Lichtenberg PetrHoleček Martin-8-46-10 1313
5.Kopiště MilanUlman Radim999  3023
6.Vokounová AdélaŠíma Roman548  3033
7.Lichtenberg PetrŘehák Josef ml.-8-879-32334
8.Kopiště MilanHoleček Martin-9-6-5  0335
9.Vokounová AdélaUlman Radim859  3045
10.Bártová VěraŠíma Roman769  3055
11.Kopiště MilanŘehák Josef ml.-46-6-4 1356
12.Vokounová AdélaHoleček Martin9-949 3166
13.Bártová VěraUlman Radim794  3076
14.Lichtenberg PetrŠíma Roman1179  3086
15.Vokounová AdélaŘehák Josef ml.9-8-4923296
16.Bártová VěraHoleček Martin-7-9-9  0397
17.Lichtenberg PetrUlman Radim58-911 31107
18.Kopiště MilanŠíma Roman-9979 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bártová Věra31Řehák Josef ml.22
Lichtenberg Petr22Holeček Martin31
Kopiště Milan22Ulman Radim04
Vokounová Adéla40Šíma Roman04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Sokolovny 152, Starý Kolín, kulturní dům ve Starém KolíněRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:44Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:14644:499TJ Sokol Starý Kolín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salák Alois
Bajtler Luboš
 
 
Skývová Lenka
Skyva Milan
 
 
4106  3010
2.Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
Suchý Ladislav
Cikán Miloslav
 
 
366  3020
3.Bajtler LubošSkývová Lenka3-710-7-62321
4.Salák AloisSkyva Milan8-1199 3131
5.Kahoun VáclavSuchý Ladislav676  3041
6.Havránek StanislavCikán Miloslav7-877 3151
7.Salák AloisSkývová Lenka689  3061
8.Kahoun VáclavSkyva Milan789  3071
9.Havránek StanislavSuchý Ladislav7-898 3181
10.Bajtler LubošCikán Miloslav778  3091
11.Kahoun VáclavSkývová Lenka6104  30101
12.Havránek StanislavSkyva Milan-7-8-10  03102
13.Bajtler LubošSuchý Ladislav8-79-8832112
14.Salák AloisCikán Miloslav898  30122
15.Havránek StanislavSkývová Lenka345  30132
16.Bajtler LubošSkyva Milan-78-10-9 13133
17.Salák AloisSuchý Ladislav996  30143
18.Kahoun VáclavCikán Miloslav767  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bajtler Luboš22Skývová Lenka13
Salák Alois40Skyva Milan22
Kahoun Václav40Suchý Ladislav04
Havránek Stanislav31Cikán Miloslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Klučov 138Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:46646:717TJ Klučov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Říha Vlastimil
Cherednik Konstantin
 
 
Chlumský Petr
Ševčík Jiří ml.
 
 
-7-6910-82301
2.Budský Radek
Dvořák Vladimír
 
 
Mukařovský Aleš
Rozumný Karel
 
 
9-7-6-10 1302
3.Cherednik KonstantinChlumský Petr8-6-910-82303
4.Říha VlastimilŠevčík Jiří ml.89-6-7123213
5.Budský RadekRozumný Karel-5-6-5  0314
6.Dvořák VladimírMukařovský Aleš7-9-8-6 1315
7.Říha VlastimilChlumský Petr-79-8-10 1316
8.Budský RadekŠevčík Jiří ml.-79-98-102317
9.Dvořák VladimírRozumný Karel-2-3-5  0318
10.Cherednik KonstantinMukařovský Aleš87-107 3128
11.Budský RadekChlumský Petr6-9-8-5 1329
12.Dvořák VladimírŠevčík Jiří ml.-5-7-9  03210
13.Cherednik KonstantinRozumný Karel-10-6-9  03211
14.Říha VlastimilMukařovský Aleš8-9-108732311
15.Dvořák VladimírChlumský PetrWO    30411
16.Cherednik KonstantinŠevčík Jiří ml.-7-68-9 13412
17.Říha VlastimilRozumný Karel-77-9-7 13413
18.Budský RadekMukařovský Aleš-9910-91232513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Cherednik Konstantin13Chlumský Petr30
Říha Vlastimil22Ševčík Jiří ml.31
Budský Radek13Rozumný Karel40
Dvořák Vladimír03Mukařovský Aleš13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vrchlického 236,Velký Osek, Vchod přes hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:31653:631TJ Sokol Velký Osek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čebiš Luboš
Cincibus Milan ml.
 
 
Petřík Petr
Sixta Pavel
 
 
-10557 3110
2.Mokříž Bohuslav
Roudný Petr
 
 
Jeřala Pavel
Svoboda Jan
 
 
-76-88-62311
3.Cincibus Milan ml.Sixta Pavel567  3021
4.Čebiš LubošJeřala Pavel-9357 3131
5.Roudný PetrPetřík Petr-8-77773241
6.Mokříž BohuslavSvoboda Jan-8102-893251
7.Čebiš LubošSixta Pavel6-101011 3161
8.Roudný PetrJeřala Pavel-6-8-7  0362
9.Mokříž BohuslavPetřík Petr-10-10-7  0363
10.Cincibus Milan ml.Svoboda Jan310-55 3173
11.Roudný PetrSixta Pavel12-855 3183
12.Mokříž BohuslavJeřala Pavel8-6-9583293
13.Cincibus Milan ml.Petřík Petr-7-895832103
14.Čebiš LubošSvoboda Jan897  30113
15.Mokříž BohuslavSixta Pavel10-1011-8-1023114
16.Cincibus Milan ml.Jeřala PavelWO    03115
17.Čebiš LubošPetřík PetrWO    03116
18.Roudný PetrSvoboda Jan1175  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cincibus Milan ml.30Sixta Pavel13
Čebiš Luboš30Jeřala Pavel12
Roudný Petr31Petřík Petr12
Mokříž Bohuslav22Svoboda Jan04
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy