Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Dobřichov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PečkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:36580:627TJ Sokol Starý Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Opl Miroslav
Mašín Pavel
 
 
Melichar Lukáš
Drbohlav Tomáš
 
 
4-777 3110
2.Slabý Jaroslav
Švára Petr
 
 
Vyšata Pavel
Musil Jan
 
 
-9-59-4 1311
3.Opl MiroslavMelichar Lukáš-108114 3121
4.Švára PetrVyšata Pavel-9-8-5  0322
5.Slabý JaroslavMusil Jan-13-5-5  0323
6.Mašín PavelDrbohlav Tomáš711-611 3133
7.Švára PetrMelichar Lukáš8-7-9-3 1334
8.Slabý JaroslavVyšata Pavel4-11-8-1 1335
9.Mašín PavelMusil Jan5-4-8-8 1336
10.Opl MiroslavDrbohlav Tomáš6-666 3146
11.Slabý JaroslavMelichar Lukáš912-413 3156
12.Mašín PavelVyšata Pavel-912-8-9 1357
13.Opl MiroslavMusil Jan978  3067
14.Karafiát TomášDrbohlav Tomáš-7-4-3  0368
15.Mašín PavelMelichar Lukáš-7-6-6  0369
16.Opl MiroslavVyšata Pavel559  3079
17.Karafiát TomášMusil Jan-9-6-7  03710
18.Slabý JaroslavDrbohlav Tomáš-9588 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Opl Miroslav40Melichar Lukáš22
Švára Petr02Vyšata Pavel31
Slabý Jaroslav22Musil Jan31
Mašín Pavel13Drbohlav Tomáš13
Karafiát Tomáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klučov 138Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:43521:654TJ Sokol Velký Osek C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Vladimír
Kaše Jakub
 
 
Čebiš Luboš
Svoboda Karel
 
 
-1-5-7  0301
2.Heřtus Michal
Bossanyi Michal
 
 
Hanušová Blanka
Novotný Karel
 
 
8-8-97-102302
3.Bossanyi MichalSvoboda Karel-7-9-10  0303
4.Heřtus MichalHanušová Blanka989  3013
5.Říha SamuelNovotný Karel-5-4-5  0314
6.Dvořák VladimírČebiš Luboš-6-7-7  0315
7.Heřtus MichalSvoboda Karel99-10-863225
8.Říha SamuelHanušová Blanka-5-3-7  0326
9.Dvořák VladimírNovotný Karel10-9-8-7 1327
10.Bossanyi MichalČebiš Luboš-8-789-62328
11.Říha SamuelSvoboda Karel-7-8-9  0329
12.Dvořák VladimírHanušová Blanka-998-883239
13.Bossanyi MichalNovotný Karel1099  3049
14.Heřtus MichalČebiš Luboš-9-8-8  03410
15.Dvořák VladimírSvoboda Karel-6-810-12 13411
16.Bossanyi MichalHanušová Blanka893  30511
17.Heřtus MichalNovotný KarelWO    03512
18.Říha SamuelČebiš Luboš-6-5-6  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bossanyi Michal22Svoboda Karel31
Heřtus Michal21Hanušová Blanka13
Říha Samuel04Novotný Karel21
Dvořák Vladimír13Čebiš Luboš40
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
281 63 Kostelec nad Černými lesy,, Komenského 527Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:26582:532TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Václav
Říha Petr
 
 
Škopek Martin
Opl Petr
 
 
-7-7-7  0301
2.Pokorný Jaroslav
Rob Karel
 
 
Vejtruba František
Sahulka Radek
 
 
873  3011
3.Moravec VáclavVejtruba František-7-64883221
4.Rob KarelOpl Petr-511129 3131
5.Pokorný JaroslavSahulka Radek872  3041
6.Říha PetrŠkopek Martin-7-4-9  0342
7.Rob KarelVejtruba František787  3052
8.Pokorný JaroslavOpl Petr8710  3062
9.Říha PetrSahulka Radek-10-9-6  0363
10.Moravec VáclavŠkopek Martin-486-753273
11.Pokorný JaroslavVejtruba František736  3083
12.Říha PetrOpl Petr8-9-2-1 1384
13.Moravec VáclavSahulka Radek942  3094
14.Rob KarelŠkopek Martin8-10-10-7 1395
15.Říha PetrVejtruba František-8-7-8  0396
16.Moravec VáclavOpl Petr756  30106
17.Rob KarelSahulka Radek368  30116
18.Pokorný JaroslavŠkopek Martin-7-78-9 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Václav40Vejtruba František13
Rob Karel31Opl Petr13
Pokorný Jaroslav31Sahulka Radek13
Říha Petr04Škopek Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Zásmuky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ZásmukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:25608:539Sokol Zásmuky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cikán Miloslav
Suchý Ladislav
 
 
Pros Jan
Pros Jaroslav
 
 
-91013-1423210
2.Švec Josef
Kašpar Milan
 
 
Vondráček Pavel
Havlíček Kamil
 
 
555  3020
3.Kašpar MilanPros Jaroslav-512-4-5 1321
4.Švec JosefPros Jan-7-7-10  0322
5.Suchý LadislavVondráček Pavel987  3032
6.Cikán MiloslavHavlíček Kamil647  3042
7.Švec JosefPros Jaroslav-65-8-9 1343
8.Suchý LadislavPros Jan576  3053
9.Cikán MiloslavVondráček Pavel566  3063
10.Kašpar MilanHavlíček Kamil95-33 3173
11.Suchý LadislavPros Jaroslav98-78 3183
12.Cikán MiloslavPros Jan-6-8-7  0384
13.Kašpar MilanVondráček Pavel-7-667-102385
14.Švec JosefHavlíček Kamil416  3095
15.Cikán MiloslavPros Jaroslav-7-6-5  0396
16.Kašpar MilanPros Jan-812-10-5 1397
17.Švec JosefVondráček Pavel789  30107
18.Suchý LadislavHavlíček Kamil876  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kašpar Milan13Pros Jaroslav31
Švec Josef22Pros Jan31
Suchý Ladislav40Vondráček Pavel13
Cikán Miloslav22Havlíček Kamil04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST BýchoryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Býchory 99, Tělocvična ZŠ BýchoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:34674:691ST Býchory

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížek Martin
Vyhnánek Jakub
 
 
Hovorka Tomáš
Hovorka Marek
 
 
81510  3010
2.Čížek Jiří
Fejfar Václav
 
 
Svojša Petr
Prorok Jaroslav
 
 
6-14-8-6 1311
3.Čížek JiříProrok Jaroslav11-39-793221
4.Lipka RomanSvojša Petr-9-6-11  0322
5.Vyhnánek JakubHovorka Marek799  3032
6.Čížek MartinHovorka Tomáš117-67 3142
7.Lipka RomanProrok Jaroslav-8-98-15 1343
8.Vyhnánek JakubSvojša Petr-7-8-11  0344
9.Čížek MartinHovorka Marek8-98-983254
10.Čížek JiříHovorka Tomáš899  3064
11.Vyhnánek JakubProrok Jaroslav-696-753274
12.Čížek MartinSvojša Petr9-88-7-82375
13.Čížek JiříHovorka Marek47-88 3185
14.Lipka RomanHovorka Tomáš-9-7-2  0386
15.Čížek MartinProrok Jaroslav11-988 3196
16.Fejfar VáclavSvojša Petr-8-10-5  0397
17.Lipka RomanHovorka Marek910-913 31107
18.Vyhnánek JakubHovorka Tomáš-510-9-7 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čížek Jiří30Prorok Jaroslav13
Lipka Roman13Svojša Petr40
Vyhnánek Jakub22Hovorka Marek04
Čížek Martin31Hovorka Tomáš22
Fejfar Václav01   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy