Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST BýchoryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
atletická dráha zimní stadion KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:35623:641ST Býchory

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Kamil
Vondráček Pavel
 
 
Čížek Martin
Čížek Jiří
 
 
-5-4-7  0301
2.Malenovský Aleš
Zítka Jan
 
 
Fejfar Václav
Lipka Roman
 
 
976  3011
3.Vondráček PavelČížek Martin911-6-6-72312
4.Havlíček KamilLipka Roman6-5-6-8 1313
5.Malenovský AlešFejfar Václav967  3023
6.Zítka JanČížek Jiří-7-8-10  0324
7.Havlíček KamilČížek Martin-5-8-10  0325
8.Malenovský AlešLipka Roman9-959 3135
9.Zítka JanFejfar Václav87-6-6-92336
10.Vondráček PavelČížek Jiří-6-8-6  0337
11.Malenovský AlešČížek Martin966  3047
12.Zítka JanLipka Roman4-1068 3157
13.Vondráček PavelFejfar Václav10-887 3167
14.Havlíček KamilČížek Jiří-98-6-6 1368
15.Zítka JanČížek Martin-66-66-62369
16.Vondráček PavelLipka Roman92-1610 3179
17.Havlíček KamilFejfar Václav12-6-7-10 13710
18.Malenovský AlešČížek Jiří75-58 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vondráček Pavel22Čížek Martin31
Havlíček Kamil04Lipka Roman13
Malenovský Aleš40Fejfar Václav22
Zítka Jan13Čížek Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Zásmuky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna velim -maly salRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
519:0Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:17646:520TJ Sokol Velim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škopek Martin
Opl Petr
 
 
Suchý Ladislav
Cikán Miloslav
 
 
8215  3010
2.Vejtruba František
Balouš Petr
 
 
Kašpar Milan
Švec Josef
 
 
778  3020
3.Balouš PetrKašpar Milan89-48 3130
4.Opl PetrŠvec Josef738  3040
5.Vejtruba FrantišekCikán Miloslav6-71311 3150
6.Škopek MartinSuchý Ladislav-9-4-9  0351
7.Opl PetrKašpar Milan61-43 3161
8.Vejtruba FrantišekŠvec Josef9106  3071
9.Škopek MartinCikán Miloslav-107-65-72372
10.Balouš PetrSuchý Ladislav7-11-811-92373
11.Vejtruba FrantišekKašpar Milan87-97 3183
12.Škopek MartinŠvec Josef575  3093
13.Balouš PetrCikán Miloslav-5-9-7  0394
14.Opl PetrSuchý Ladislav978  30104
15.Škopek MartinKašpar Milan675  30114
16.Balouš PetrŠvec Josef278  30124
17.Opl PetrCikán Miloslav897  30134
18.Vejtruba FrantišekSuchý Ladislav810-65 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Balouš Petr22Kašpar Milan04
Opl Petr40Švec Josef04
Vejtruba František40Cikán Miloslav22
Škopek Martin22Suchý Ladislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vrchlického 236,Velký Osek, Vchod přes hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:14615:437TJ Sokol Velký Osek C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čebiš Luboš
Svoboda Karel
 
 
Chvojka Antonín
Herman Michal
 
 
655  3010
2.Novotný Karel
Hanušová Blanka
 
 
Moravec Václav
Rob Karel
 
 
8-7-78-92311
3.Čebiš LubošHerman Michal675  3021
4.Hanušová BlankaMoravec Václav675  3031
5.Novotný KarelRob Karel-7-5-8  0332
6.Svoboda KarelChvojka Antonín868  3042
7.Hanušová BlankaHerman Michal776  3052
8.Novotný KarelMoravec Václav8-5-6-7 1353
9.Svoboda KarelRob Karel372  3063
10.Čebiš LubošChvojka Antonín777  3073
11.Novotný KarelHerman Michal445  3083
12.Svoboda KarelMoravec Václav389  3093
13.Čebiš LubošRob Karel967  30103
14.Hanušová BlankaChvojka Antonín-78-76-823104
15.Svoboda KarelHerman Michal387  30114
16.Čebiš LubošMoravec Václav787  30124
17.Hanušová BlankaRob Karel-778-8832134
18.Novotný KarelChvojka AntonínWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čebiš Luboš40Herman Michal04
Hanušová Blanka31Moravec Václav13
Novotný Karel12Rob Karel13
Svoboda Karel40Chvojka Antonín12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Labem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Dobřichov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bývalá ZŠ, Komenského nám. 235, Týnec nad LabemRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:35656:664Stolní tenis Dobřichov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Vladislav
Jehlička Jan
 
 
Opl Miroslav
Mašín Pavel
 
 
-9-213-4 1301
2.Novotný Radek
Kubelka Lukáš
 
 
Slabý Jaroslav
Ježek Jiří
 
 
197  3011
3.Jehlička JanOpl Miroslav-7-1-3  0312
4.Novotný RadekJežek Jiří87-8-9-32313
5.Kubelka LukášSlabý Jaroslav781  3023
6.Buriánek VladislavMašín Pavel-156-85-62324
7.Novotný RadekOpl Miroslav-3-4-8  0325
8.Kubelka LukášJežek Jiří6-956 3135
9.Buriánek VladislavSlabý Jaroslav20-1176 3145
10.Jehlička JanMašín Pavel-16-1717-16 1346
11.Kubelka LukášOpl Miroslav-7-5-6  0347
12.Buriánek VladislavJežek Jiří856  3057
13.Jehlička JanSlabý Jaroslav8-7-6-5 1358
14.Novotný RadekMašín Pavel12-7-78-92359
15.Buriánek VladislavOpl Miroslav8-76-9-1023510
16.Jehlička JanJežek Jiří674  30610
17.Novotný RadekSlabý Jaroslav-89-6-7 13611
18.Kubelka LukášMašín Pavel1156  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jehlička Jan13Opl Miroslav40
Novotný Radek04Ježek Jiří13
Kubelka Lukáš31Slabý Jaroslav22
Buriánek Vladislav22Mašín Pavel31

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy