Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves I. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Václavské náměstí 22, 280 02 Nová Ves I., vchod zadní částí budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34611:632nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladík Martin
Ulman Radim
 
 
Štábla Peter
Cinegr Jiří
 
 
-4-10-10  0301
2.Šafránek Jaroslav
Voslař Jiří
 
 
Dvořák Vladimír
Kaše Jakub
 
 
-119-9483211
3.Hladík MartinŠtábla Peter5-648 3121
4.Římal LukášCinegr Jiří1288  3031
5.Šafránek JaroslavKaše Jakub498  3041
6.Voslař JiříDvořák Vladimír6-6-3-3 1342
7.Římal Lukᚊtábla Peter-7-8-6  0343
8.Šafránek JaroslavCinegr Jiří8-669 3153
9.Voslař JiříKaše Jakub537  3063
10.Hladík MartinDvořák Vladimír-8411-483273
11.Šafránek JaroslavŠtábla Peter8-6-9-4 1374
12.Voslař JiříCinegr Jiří-8-77-4 1375
13.Hladík MartinKaše Jakub865  3085
14.Ulman RadimDvořák Vladimír109-109 3195
15.Voslař JiříŠtábla Peter-5-3-7  0396
16.Hladík MartinCinegr Jiří-97-98-72397
17.Ulman RadimKaše Jakub-8118-4-62398
18.Šafránek JaroslavDvořák Vladimír-3-12-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hladík Martin31Štábla Peter31
Římal Lukáš11Cinegr Jiří22
Šafránek Jaroslav22Kaše Jakub13
Voslař Jiří13Dvořák Vladimír22
Ulman Radim11   
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Výfuku 42 , Kolín, Vedle hospody U PavlíčkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:47482:647TJ Sokol Velim C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neprášek Jakub
Novák František
 
 
Balouš Petr
Kalva Tomáš
 
 
-7-95-13 1301
2.Fišera Miloš
Nedvěd Tomáš
 
 
Sedláček Pavel
Dulík Roman
 
 
-11-7-7  0302
3.Nedvěd TomášBalouš Petr-2-4-7  0303
4.Neprášek JakubDulík Roman711-1011 3113
5.Novák FrantišekSedláček Pavel7126  3023
6.Fišera MilošKalva Tomáš-5-6-8  0324
7.Neprášek JakubBalouš Petr6-4-7-10 1325
8.Novák FrantišekDulík Roman-9-788-122326
9.Fišera MilošSedláček Pavel-10-6-11  0327
10.Nedvěd TomášKalva Tomáš-3-1-9  0328
11.Novák FrantišekBalouš Petr-6-9-5  0329
12.Fišera MilošDulík Roman-4-6-4  03210
13.Nedvěd TomášSedláček Pavel-35-3-7 13211
14.Neprášek JakubKalva Tomáš-6-7-6  03212
15.Fišera MilošBalouš Petr-2-1-6  03213
16.Nedvěd TomášDulík Roman5-9-3-6 13214
17.Neprášek JakubSedláček Pavel410-78 31314
18.Novák FrantišekKalva Tomáš-6-12-6  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nedvěd Tomáš04Balouš Petr40
Neprášek Jakub22Dulík Roman31
Novák František13Sedláček Pavel22
Fišera Miloš04Kalva Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Dobřichov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PlaňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PečkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:43589:683TJ Sokol Plaňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slabý Jaroslav
Mašín Pavel
 
 
Bartoš Vladimír
Ležal Jaromír
 
 
814-107 3110
2.Horn Tomáš
Karafiát Tomáš
 
 
Lakatoš Josef
Batelka Petr
 
 
-6-8-8  0311
3.Slabý JaroslavLakatoš Josef649  3021
4.Karafiát TomášBatelka Petr8-9-7-8 1322
5.Ježek JiříLežal Jaromír-1069-1193232
6.Horn TomášBartoš Vladimír10-3-2963242
7.Karafiát TomášLakatoš Josef-4-10-8  0343
8.Ježek JiříBatelka Petr-9-5-4  0344
9.Horn TomášLežal Jaromír-6-79-3 1345
10.Slabý JaroslavBartoš Vladimír116-54 3155
11.Mašín PavelLakatoš Josef-6879 3165
12.Horn TomášBatelka Petr-8-4-5  0366
13.Slabý JaroslavLežal Jaromír-6-969-82367
14.Karafiát TomášBartoš Vladimír-5-4-4  0368
15.Horn TomášLakatoš Josef-94-710-92369
16.Slabý JaroslavBatelka Petr-10-9-9  03610
17.Karafiát TomášLežal Jaromír-5-5-6  03611
18.Mašín PavelBartoš Vladimír-9-1014-10 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slabý Jaroslav22Lakatoš Josef22
Karafiát Tomáš04Batelka Petr40
Ježek Jiří11Ležal Jaromír31
Horn Tomáš13Bartoš Vladimír22
Mašín Pavel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:39623:648TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čebiš Patrik
Chod Jakub
 
 
Syrový Matouš
Říha Petr
 
 
-9-29-10 1301
2.Psota Karel
Čebišová Linda
 
 
Kellnerová Lada
Reil Tomáš
 
 
68-88 3111
3.Chod JakubSyrový Matouš128-2-8-62312
4.Čebišová LindaŘíha Petr-9-6-4  0313
5.Psota KarelKellnerová Lada11-8-7-9 1314
6.Čebiš PatrikReil Tomáš636  3024
7.Čebišová LindaSyrový Matouš-12-11-11  0325
8.Psota KarelŘíha Petr-89-64-112326
9.Čebiš PatrikKellnerová Lada-9-8-7  0327
10.Chod JakubReil Tomáš-72147 3137
11.Psota KarelSyrový Matouš-8-9-5  0338
12.Čebiš PatrikŘíha Petr-9-8-9  0339
13.Chod JakubKellnerová Lada-8987 3149
14.Čebišová LindaReil Tomáš594  3059
15.Čebiš PatrikSyrový Matouš-69-910-1123510
16.Chod JakubŘíha Petr-789-8-1023511
17.Čebišová LindaKellnerová Lada-7-8-4  03512
18.Psota KarelReil Tomáš357  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chod Jakub22Syrový Matouš40
Čebišová Linda13Říha Petr40
Psota Karel13Kellnerová Lada31
Čebiš Patrik13Reil Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Český Brod "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zimní stadion Kolín BrankovickáRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1221:38491:572TJ Sokol Český Brod "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zápotocký Milan
Lain Lukáš
 
 
Opršal Tomáš
Kolářová Linda
 
 
-10-6-5  0301
2.Zítka Jan
Lejnar Petr
 
 
Opršal Dan
Bašta Radek
 
 
99-99 3111
3.Lain LukášKolářová Linda-8-5-6  0312
4.Zápotocký MilanOpršal Tomáš9-11-4-5 1313
5.Zítka JanOpršal Dan5-853 3123
6.Lejnar PetrBašta Radek-13-2-12  0324
7.Zápotocký MilanKolářová Linda-4-4-16  0325
8.Zítka JanOpršal Tomáš886  3035
9.Lejnar PetrOpršal Dan-9-6-9  0336
10.Lain LukášBašta Radek-8-6-2  0337
11.Zítka JanKolářová Linda862  3047
12.Lejnar PetrOpršal Tomáš-6-88-5 1348
13.Lain LukášOpršal Dan-8-8-4  0349
14.Holler JanBašta Radek-10-4-4  03410
15.Lejnar PetrKolářová Linda-8-67-8 13411
16.Lain LukášOpršal Tomáš-4-6-2  03412
17.Holler JanOpršal Dan934  30512
18.Zítka JanBašta Radek1044  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lain Lukáš04Kolářová Linda31
Zápotocký Milan02Opršal Tomáš31
Zítka Jan40Opršal Dan22
Lejnar Petr04Bašta Radek31
Holler Jan11   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy