Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Kaplice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vodňany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bělidlo 114, Kaplice, Herna ST v areálu TJ Spartak KapliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:31637:596TJ Spartak Kaplice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Petr
Beneš Pavel ml.
 
 
David Jakub
Šottner Jiří
 
 
467  3010
2.Růžička Milan
Janošťák Miroslav
 
 
Kuba Michal
Hach Martin
 
 
798  3020
3.Beneš Pavel ml.David Jakub-9-9-9  0321
4.Růžička MilanHach Martin-8-9-3  0322
5.Janošťák MiroslavKuba Michal916-94 3132
6.Beneš PetrŠottner Jiří566  3042
7.Růžička MilanDavid Jakub-11387 3152
8.Janošťák MiroslavHach Martin9-3-59-102353
9.Beneš PetrKuba Michal-610-96-92354
10.Beneš Pavel ml.Šottner Jiří-7543 3164
11.Janošťák MiroslavDavid Jakub-7-78983274
12.Beneš PetrHach Martin-5-10-7  0375
13.Beneš Pavel ml.Kuba Michal-10-6-7  0376
14.Růžička MilanŠottner Jiří7-447 3186
15.Beneš PetrDavid Jakub-8-88963296
16.Beneš Pavel ml.Hach Martin5-8-610-92397
17.Růžička MilanKuba Michal9-8-66332107
18.Janošťák MiroslavŠottner Jiří-8997 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beneš Pavel ml.13David Jakub13
Růžička Milan31Hach Martin40
Janošťák Miroslav21Kuba Michal22
Beneš Petr22Šottner Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Velešín - Přídolí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Staving Studená BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihostroj VelešínRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:29644:598Velešín - Přídolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vraspír Roman
Betka Kamil
 
 
Mastný Tomáš ml.
Šindelář Radim
 
 
-67-5-7 1301
2.Maňhal Daniel
Fesl Martin
 
 
Maňhal Jan ml.
Kameník Jaroslav
 
 
-747-663211
3.Maňhal DanielŠindelář Radim8-8-10-7 1312
4.Vraspír RomanMaňhal Jan ml.-579-943222
5.Betka KamilMastný Tomáš ml.712-104 3132
6.Fesl MartinKameník Jaroslav679  3042
7.Vraspír RomanŠindelář Radim-97-711-52343
8.Betka KamilMaňhal Jan ml.-4-11-5  0344
9.Fesl MartinMastný Tomáš ml.556  3054
10.Maňhal DanielKameník Jaroslav173  3064
11.Betka KamilŠindelář Radim6-6-6-7 1365
12.Fesl MartinMaňhal Jan ml.1067  3075
13.Maňhal DanielMastný Tomáš ml.-9-347-102376
14.Vraspír RomanKameník Jaroslav121316  3086
15.Fesl MartinŠindelář Radim-107-9-8 1387
16.Maňhal DanielMaňhal Jan ml.87-34 3197
17.Vraspír RomanMastný Tomáš ml.79-5-9832107
18.Betka KamilKameník Jaroslav726  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maňhal Daniel22Šindelář Radim40
Vraspír Roman31Maňhal Jan ml.13
Betka Kamil12Mastný Tomáš ml.13
Fesl Martin31Kameník Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Libín Prachatice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mirotice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 Prachatice, Sportovní hala v areálu Městského stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:20 TTC Libín Prachatice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunz Jaroslav
Dvořáček Josef
 
 
Votava Štěpán
Rojík Marek
 
 
     3010
2.Žák František
Nitrianský Igor
 
 
Karas Jaroslav ml.
Karas Dominik
 
 
     3120
3.Dvořáček JosefVotava Štěpán     3030
4.Nitrianský IgorRojík Marek     1331
5.Žák FrantišekKaras Jaroslav ml.     2332
6.Kunz JaroslavKaras Dominik     3042
7.Nitrianský IgorVotava Štěpán     2343
8.Žák FrantišekRojík Marek     1344
9.Kunz JaroslavKaras Jaroslav ml.     3154
10.Dvořáček JosefKaras Dominik     3064
11.Žák FrantišekVotava Štěpán     1365
12.Kunz JaroslavRojík Marek     3175
13.Dvořáček JosefKaras Jaroslav ml.     3085
14.Nitrianský IgorKaras Dominik     3195
15.Kunz JaroslavVotava Štěpán     31105
16.Dvořáček JosefRojík Marek         
17.Nitrianský IgorKaras Jaroslav ml.         
18.Žák FrantišekKaras Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořáček Josef30Votava Štěpán22
Nitrianský Igor12Rojík Marek21
Žák František03Karas Jaroslav ml.12
Kunz Jaroslav40Karas Dominik03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kardašova Řečice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ČZ Strakonice Elektrostav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kardašova ŘečiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38674:687nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hunal Martin
Posel Adam
 
 
Vonášek Jan
Soukup Zdeněk ml.
 
 
-79-9-8 1301
2.Smolík Jan
Smolík Tomáš
 
 
Hrazdira Patrik
Majer Zbyněk
 
 
910-10-973211
3.Hunal MartinŠťastný Michael st.75-79 3121
4.Posel AdamVonášek Jan-89-5-7 1322
5.Smolík JanSoukup Zdeněk ml.712-8-5-72323
6.Smolík TomášHrazdira Patrik62-94 3133
7.Posel AdamŠťastný Michael st.-999-393243
8.Smolík JanVonášek Jan4-1288 3153
9.Smolík TomášSoukup Zdeněk ml.575  3063
10.Hunal MartinHrazdira Patrik-6946 3173
11.Smolík JanMajer Zbyněk8-6-5-7 1374
12.Smolík TomášVonášek Jan-9-899113284
13.Hunal MartinSoukup Zdeněk ml.9-7-8-8 1385
14.Posel AdamHrazdira Patrik-8-785-42386
15.Smolík TomášMajer Zbyněk-7-6-12  0387
16.Hunal MartinVonášek Jan-11-8-5  0388
17.Posel AdamSoukup Zdeněk ml.-5-11-3  0389
18.Smolík JanHrazdira Patrik7-985 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hunal Martin22Šťastný Michael st.02
Posel Adam13Vonášek Jan22
Smolík Jan22Soukup Zdeněk ml.31
Smolík Tomáš31Hrazdira Patrik13
   Majer Zbyněk20
hráči bez příznaků nemoci



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:RUFA Bechyně AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.Školní 293 Bechyně 391 65, Tělocvična u ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:16501:435RUFA Bechyně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrovátka Jan
Soldát Tomáš
 
 
Hložek Tomáš
Škoda Petr
 
 
4-9-9-8 1301
2.Alexa Jiří
Pučégl Pavel
 
 
Dvořák Martin
Švrčina Tomáš
 
 
87-118 3111
3.Alexa JiříHložek Tomáš5133  3021
4.Soldát TomášDvořák Martin9126  3031
5.Pučégl PavelŠvrčina Tomáš9-10-711-72332
6.Syrovátka JanŠkoda Petr7-5107 3142
7.Soldát TomášHložek Tomáš99-8-1193252
8.Pučégl PavelDvořák Martin7211  3062
9.Syrovátka JanŠvrčina Tomáš-68-5783272
10.Alexa JiříŠkoda Petr1-897 3182
11.Pučégl PavelHložek Tomáš88-88 3192
12.Syrovátka JanDvořák Martin108-9-4632102
13.Alexa JiříŠvrčina Tomáš3612  30  
14.Soldát Tomᚊkoda Petr         
15.Syrovátka JanHložek Tomáš         
16.Alexa JiříDvořák Martin         
17.Soldát Tomᚊvrčina Tomáš         
18.Pučégl PavelŠkoda Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Alexa Jiří20Hložek Tomáš03
Soldát Tomáš20Dvořák Martin03
Pučégl Pavel21Švrčina Tomáš11
Syrovátka Jan30Škoda Petr02
Prohlášení Covid-19: Všichni přítomní byli bez příznaků onemocnění.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ZD Pojbuky AVrchní
rozhodčí:
Ivan Emil
HOSTUJÍCÍ:KST Orel ČB ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní sál PjbukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:34465:538KST Orel ČB A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Děd Lukáš
Opolzer Pavel
 
 
Sassmann Jakub
Štědrý Jan
 
 
-6-7-5  0301
2.Jehně Richard
Losos Marek
 
 
Vlk Jan
Doležal Josef
 
 
4-119-983211
3.Děd LukášSassmann Jakub3104  3021
4.Ivan EmilŠtědrý Jan-4-58-4 1322
5.Losos MarekVlk Jan9-7-5-9 1323
6.Jehně RichardDoležal Josef1487  3033
7.Ivan EmilSassmann Jakub7-8-48-42334
8.Losos MarekŠtědrý Jan-4105-7-52335
9.Jehně RichardVlk Jan-786-5103245
10.Děd LukášDoležal Josef-74-8-9 1346
11.Losos MarekSassmann Jakub-8-5-5  0347
12.Jehně RichardŠtědrý Jan-4-10108-102348
13.Děd LukášVlk Jan-6-4-8  0349
14.Opolzer PavelDoležal Josef-7-9-9  03410
15.Jehně RichardSassmann Jakub         
16.Děd Lukᚊtědrý Jan         
17.Opolzer PavelVlk Jan         
18.Losos MarekDoležal Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Děd Lukáš12Sassmann Jakub21
Ivan Emil02Štědrý Jan30
Losos Marek03Vlk Jan21
Jehně Richard21Doležal Josef21
Opolzer Pavel01   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy