Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Kaplice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Staving Studená BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bělidlo 114, Kaplice, Herna ST v areálu TJ Spartak KapliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
09:45Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:14490:400TJ Spartak Kaplice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Petr
Beneš Pavel ml.
 
 
Maňhal Jan ml.
Maňhal Jan st.
 
 
-17564 3110
2.Růžička Milan
Janošťák Miroslav
 
 
Šindelář Radim
Mastný Tomáš ml.
 
 
-9979 3120
3.Beneš Pavel ml.Šindelář Radim-97-8-5 1321
4.Růžička MilanMaňhal Jan ml.968  3031
5.Janošťák MiroslavMastný Tomáš ml.979  3041
6.Beneš PetrMaňhal Jan st.782  3051
7.Růžička MilanŠindelář Radim-9-413-3 1352
8.Janošťák MiroslavMaňhal Jan ml.794  3062
9.Beneš PetrMastný Tomáš ml.456  3072
10.Beneš Pavel ml.Maňhal Jan st.-83106 3182
11.Janošťák MiroslavŠindelář Radim-7-91111-62383
12.Beneš PetrMaňhal Jan ml.-628-783293
13.Beneš Pavel ml.Mastný Tomáš ml.568  30103
14.Růžička MilanMaňhal Jan st.         
15.Beneš PetrŠindelář Radim         
16.Beneš Pavel ml.Maňhal Jan ml.         
17.Růžička MilanMastný Tomáš ml.         
18.Janošťák MiroslavMaňhal Jan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beneš Pavel ml.21Šindelář Radim30
Růžička Milan11Maňhal Jan ml.03
Janošťák Miroslav21Mastný Tomáš ml.03
Beneš Petr30Maňhal Jan st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Velešín - Přídolí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vodňany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihostroj VelešínRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:32348:453TJ Sokol Vodňany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vraspír Roman
Kamera Josef ml.
 
 
David Jakub
Kuba Michal
 
 
-713-810-62301
2.Maňhal Daniel
Fesl Martin
 
 
Svoboda David
Hach Martin
 
 
67-4-473211
3.Maňhal DanielDavid Jakub-10-8-8  0312
4.Vraspír RomanHach Martin-6-4-4  0313
5.Kamera Josef ml.Svoboda David6-6-8-6 1314
6.Fesl MartinKuba Michal88-11-9-82315
7.Vraspír RomanDavid Jakub-6-1-3  0316
8.Kamera Josef ml.Hach Martin-9-9-11  0317
9.Fesl MartinSvoboda David9-3-108-12318
10.Maňhal DanielKuba Michal-5-95-7 1319
11.Kamera Josef ml.David Jakub8-8-4-8 13110
12.Fesl MartinHach Martin6    10  
13.Maňhal DanielSvoboda David         
14.Vraspír RomanKuba Michal         
15.Fesl MartinDavid Jakub         
16.Maňhal DanielHach Martin         
17.Vraspír RomanSvoboda David         
18.Kamera Josef ml.Kuba Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maňhal Daniel02David Jakub30
Vraspír Roman02Hach Martin20
Kamera Josef ml.03Svoboda David20
Fesl Martin02Kuba Michal20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Libín Prachatice AVrchní
rozhodčí:
Buchlovský Petr
HOSTUJÍCÍ:ČZ Strakonice Elektrostav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 PrachaticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:41689:701ČZ Strakonice Elektrostav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nitrianský Igor
Halabrín Milan ml.
 
 
Zeman Lukáš
Vařečka Ondřej
 
 
-117-9-12 1301
2.Kunz Jaroslav
Dvořáček Josef
 
 
Fiala Jakub
Soukup Zdeněk ml.
 
 
-8-10-6  0302
3.Dvořáček JosefZeman Lukáš-8-13-6  0303
4.Halabrín Milan ml.Vařečka Ondřej-10121112 3113
5.Nitrianský IgorSoukup Zdeněk ml.-10-4-5  0314
6.Kunz JaroslavFiala Jakub6-1138 3124
7.Halabrín Milan ml.Zeman Lukáš-5-5-7  0325
8.Nitrianský IgorVařečka Ondřej4-9-8-9 1326
9.Kunz JaroslavSoukup Zdeněk ml.86-9-473236
10.Dvořáček JosefFiala Jakub7-1114 3146
11.Nitrianský IgorZeman Lukáš-7-7106-32347
12.Kunz JaroslavVařečka Ondřej49-8-9113257
13.Dvořáček JosefSoukup Zdeněk ml.44-10-783267
14.Halabrín Milan ml.Fiala Jakub-688-8-62368
15.Kunz JaroslavZeman Lukáš589  3078
16.Dvořáček JosefVařečka Ondřej9-86-683288
17.Halabrín Milan ml.Soukup Zdeněk ml.6-511-12-82389
18.Nitrianský IgorFiala Jakub-7-8-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořáček Josef31Zeman Lukáš31
Halabrín Milan ml.13Vařečka Ondřej13
Nitrianský Igor04Soukup Zdeněk ml.22
Kunz Jaroslav40Fiala Jakub22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kardašova Řečice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mirotice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kardašova ŘečiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:30 Začátek
utkání
10:20Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:35607:614TJ Sokol Mirotice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hunal Martin
Kozel Jaroslav
 
 
Karas Jaroslav ml.
Votava Štěpán
 
 
29-94 3110
2.Smolík Jan
Smolík Tomáš
 
 
Rojík Marek
Krahulec Petr
 
 
5-129-973220
3.Hunal MartinKrahulec Petr-8-8-10  0321
4.Kozel JaroslavRojík Marek10-6-3-10 1322
5.Smolík JanVotava Štěpán826  3032
6.Smolík TomášKaras Jaroslav ml.476  3042
7.Kozel JaroslavKrahulec Petr-5-10-4  0343
8.Smolík JanRojík Marek978  3053
9.Smolík TomášVotava Štěpán9-9-5-9 1354
10.Hunal MartinKaras Jaroslav ml.5810  3064
11.Smolík JanKrahulec Petr14-5-720-32365
12.Smolík TomášRojík Marek82-9-10-102366
13.Hunal MartinVotava Štěpán-35-96103276
14.Kozel JaroslavKaras Jaroslav ml.-8-79-8 1377
15.Smolík TomášKrahulec Petr-8-911-6 1378
16.Hunal MartinRojík Marek-7-8-9  0379
17.Kozel JaroslavVotava Štěpán-10-8-6  03710
18.Smolík JanKaras Jaroslav ml.12    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hunal Martin22Krahulec Petr40
Kozel Jaroslav04Rojík Marek31
Smolík Jan21Votava Štěpán22
Smolík Tomáš13Karas Jaroslav ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:RUFA Bechyně AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Orel ČB ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.Školní 293 Bechyně 391 65, Tělocvična u ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:14491:418RUFA Bechyně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrovátka Jan
Soldát Tomáš
 
 
Vlk Jan
Kvašnovský Petr
 
 
677  3010
2.Pučégl Pavel
Alexa Jiří
 
 
Nedvěd Matyáš
Sassmann Jakub
 
 
897  3020
3.Alexa JiříKvašnovský Petr775  3030
4.Soldát TomášSassmann Jakub-8-159-6 1331
5.Pučégl PavelVlk Jan-78-75-52332
6.Syrovátka JanNedvěd Matyáš999  3042
7.Soldát TomášKvašnovský Petr662  3052
8.Pučégl PavelSassmann Jakub767  3062
9.Syrovátka JanVlk Jan7-6-109-92363
10.Alexa JiříNedvěd MatyášWOWOWO  3073
11.Pučégl PavelKvašnovský Petr-7889 3183
12.Syrovátka JanSassmann Jakub-5-1169-112384
13.Alexa JiříVlk Jan1169  3094
14.Soldát TomášNedvěd Matyáš9-888 31104
15.Syrovátka JanKvašnovský Petr-9-9   02  
16.Alexa JiříSassmann Jakub         
17.Soldát TomášVlk Jan         
18.Pučégl PavelNedvěd Matyáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Alexa Jiří20Kvašnovský Petr03
Soldát Tomáš21Sassmann Jakub21
Pučégl Pavel21Vlk Jan21
Syrovátka Jan12Nedvěd Matyáš02
WO10WO01
Všichni zúčastnění neměli žádné příznaky onemocnění covid-19!



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ZD Pojbuky AVrchní
rozhodčí:
Ivan Emil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál PojbukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:31386:460TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jindra Miroslav
Ivan Emil
 
 
Švrčina Tomáš
Dvořák Martin
 
 
-8-10-8  0301
2.Děd Lukáš
Novák Martin
 
 
Jabůrek Jan
Hložek Tomáš
 
 
-77-6-5 1302
3.Novák MartinHložek Tomáš-4-8-6  0303
4.Jindra MiroslavDvořák Martin-14914-9-142304
5.Děd Lukᚊvrčina Tomáš-3-63-8 1305
6.Ivan EmilJabůrek Jan989  3015
7.Jindra MiroslavHložek Tomáš-8968 3125
8.Děd LukášDvořák Martin-77-2-8 1326
9.Ivan EmilŠvrčina Tomáš-9-6-5  0327
10.Novák MartinJabůrek Jan-6-8-7  0328
11.Děd LukášHložek Tomáš-1368-9-102329
12.Ivan EmilDvořák Martin-9-7-8  03210
13.Novák MartinŠvrčina Tomáš         
14.Jindra MiroslavJabůrek Jan         
15.Ivan EmilHložek Tomáš         
16.Novák MartinDvořák Martin         
17.Jindra MiroslavŠvrčina Tomáš         
18.Děd LukášJabůrek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák Martin02Hložek Tomáš21
Jindra Miroslav11Dvořák Martin30
Děd Lukáš03Švrčina Tomáš20
Ivan Emil12Jabůrek Jan11
hráči bez příznaků nemoci

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy