Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Kaplice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Calofrig Borovany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bělidlo 114, Kaplice, Herna ST v areálu TJ Spartak KapliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:32712:681TJ Spartak Kaplice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchta Kamil nejml.
Janošťák Miroslav
 
 
Čepelka Jan
Krýsl Martin
 
 
9-10-98-52301
2.Beneš Pavel st.
Kmoch Zdeněk
 
 
Janda Jiří
Cicko Tomáš
 
 
5211  3011
3.Beneš Pavel st.Čepelka Jan9-6810 3121
4.Kuchta Kamil nejml.Janda Jiří81110  3031
5.Kmoch ZdeněkKrýsl Martin412-6-953241
6.Janošťák MiroslavCicko Tomáš67-8-9-122342
7.Kuchta Kamil nejml.Čepelka Jan9-77-993252
8.Kmoch ZdeněkJanda Jiří9-11-9653262
9.Janošťák MiroslavKrýsl Martin-66-6-6 1363
10.Beneš Pavel st.Cicko Tomáš6-3-9-10 1364
11.Kmoch ZdeněkČepelka Jan8-161-8-112365
12.Janošťák MiroslavJanda Jiří610-49 3175
13.Beneš Pavel st.Krýsl Martin-7-107-9 1376
14.Kuchta Kamil nejml.Cicko Tomáš-9910-983286
15.Janošťák MiroslavČepelka Jan10-769 3196
16.Beneš Pavel st.Janda Jiří-69-5-6 1397
17.Kuchta Kamil nejml.Krýsl Martin1279  30107
18.Kmoch ZdeněkCicko Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beneš Pavel st.13Čepelka Jan13
Kuchta Kamil nejml.40Janda Jiří13
Kmoch Zdeněk21Krýsl Martin22
Janošťák Miroslav22Cicko Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Velešín - Přídolí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihostroj VelešínRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:36676:662Velešín - Přídolí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Betka Kamil
Blaženec Dušan
 
 
Dvořák Josef ml.
Šubrt Josef st.
 
 
9-6-9-7 1301
2.Strapek Josef
Ferenčík František
 
 
Kropík Milan
Janda František
 
 
-987-873211
3.Ferenčík FrantišekDvořák Josef ml.-8-10-8  0312
4.Blaženec DušanKropík Milan-9-7-9  0313
5.Betka KamilJanda František-8373 3123
6.Strapek JosefŠubrt Josef st.786  3033
7.Blaženec DušanDvořák Josef ml.-9-66-9 1334
8.Betka KamilKropík Milan8-6-111363244
9.Strapek JosefJanda František988  3054
10.Ferenčík FrantišekŠubrt Josef st.-6796 3164
11.Betka KamilDvořák Josef ml.-768-1353274
12.Strapek JosefKropík Milan-7-99-11 1375
13.Ferenčík FrantišekJanda František-8-6-9  0376
14.Blaženec DušanŠubrt Josef st.9-8-7663286
15.Strapek JosefDvořák Josef ml.99-8-8-92387
16.Ferenčík FrantišekKropík Milan-3-5-4  0388
17.Blaženec DušanJanda František-99-101083298
18.Betka KamilŠubrt Josef st.593  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ferenčík František13Dvořák Josef ml.31
Blaženec Dušan22Kropík Milan31
Betka Kamil40Janda František13
Strapek Josef22Šubrt Josef st.04
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Orel ČB CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ VS Tábor ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KST OrelRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 15:00 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:35590:619TJ VS Tábor A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hornych Pavel
Šilhavý Petr
 
 
Jehně Richard
Losos Marek
 
 
5-9-57-102301
2.Vrzal Pavel
Vrzal Petr
 
 
Jehně Václav ml.
Losos Radek
 
 
WO    0302
3.Vrzal PetrJehně Richard7-8-10-9 1303
4.Šilhavý PetrLosos Radek7-47-5-82304
5.Hornych PavelLosos Marek9-1111-1153214
6.Vrzal PavelJehně Václav ml.-98-7-10 1315
7.Šilhavý PetrJehně Richard9-88-6-82316
8.Hornych PavelLosos Radek588  3026
9.Vrzal PavelLosos Marek56-86 3136
10.Vrzal PetrJehně Václav ml.-8-78883246
11.Hornych PavelJehně Richard-6-7-17  0347
12.Vrzal PavelLosos Radek-88-9-9 1348
13.Vrzal PetrLosos Marek589  3058
14.Šilhavý PetrJehně Václav ml.867  3068
15.Vrzal PavelJehně Richard8-69-8-142369
16.Vrzal PetrLosos Radek-6-10-8  03610
17.Šilhavý PetrLosos Marek         
18.Hornych PavelJehně Václav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vrzal Petr22Jehně Richard40
Šilhavý Petr12Losos Radek31
Hornych Pavel21Losos Marek03
Vrzal Pavel13Jehně Václav ml.12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Šumavan Vimperk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Hluboká nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:33441:506TJ Šumavan Vimperk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duspiva Martin
Hornych Jiří
 
 
Pavlíček Luděk
Martenek Vladimír
 
 
-4-9-7  0301
2.Smažík David
Škoda Petr
 
 
Krahulec Jiří ml.
Janoud Jan
 
 
676  3011
3.Škoda PetrKrahulec Jiří ml.9-9-7-6 1312
4.Smažík DavidPavlíček Luděk-6779 3122
5.Duspiva MartinMartenek Vladimír-5-8-1  0323
6.Hornych JiříJanoud Jan7-98-993233
7.Smažík DavidKrahulec Jiří ml.-7-6-3  0334
8.Duspiva MartinPavlíček Luděk-9-910-6 1335
9.Hornych JiříMartenek Vladimír-7-7-9  0336
10.Škoda PetrJanoud Jan952  3046
11.Duspiva MartinKrahulec Jiří ml.-4-6-4  0347
12.Hornych JiříPavlíček Luděk9-10-7-8 1348
13.Škoda PetrMartenek Vladimír95-7-8-92349
14.Smažík DavidJanoud Jan-68-910-923410
15.Hornych JiříKrahulec Jiří ml.         
16.Škoda PetrPavlíček Luděk         
17.Smažík DavidMartenek Vladimír         
18.Duspiva MartinJanoud Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škoda Petr12Krahulec Jiří ml.30
Smažík David12Pavlíček Luděk21
Duspiva Martin03Martenek Vladimír30
Hornych Jiří12Janoud Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Orel ČB BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovni hala.Týn Nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:35462:537KST Orel ČB B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezpalec Martin st.
Kureš Vlastislav
 
 
Kahuda Stanislav
Kvašnovský Petr
 
 
9-689 3110
2.Skalák Josef ml.
Hrůza Jan
 
 
Kocourek Petr
Brom Jan
 
 
-58-57-42311
3.Kureš VlastislavBrom Jan-9-777-82312
4.Skalák Josef ml.Kvašnovský Petr-85-5-10 1313
5.Bezpalec Martin st.Kahuda Stanislav-8-4-10  0314
6.Hrůza JanKocourek Petr73-10-4-92315
7.Skalák Josef ml.Brom Jan-9-88-8 1316
8.Bezpalec Martin st.Kvašnovský Petr-1-2-6  0317
9.Hrůza JanKahuda Stanislav-8-79843227
10.Kureš VlastislavKocourek Petr8-898 3137
11.Bezpalec Martin st.Brom Jan89-98 3147
12.Hrůza JanKvašnovský Petr-8-7-5  0348
13.Kureš VlastislavKahuda Stanislav-7-7-8  0349
14.Skalák Josef ml.Kocourek Petr-7-7-8  03410
15.Hrůza JanBrom Jan         
16.Kureš VlastislavKvašnovský Petr         
17.Skalák Josef ml.Kahuda Stanislav         
18.Bezpalec Martin st.Kocourek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kureš Vlastislav12Brom Jan21
Skalák Josef ml.03Kvašnovský Petr30
Bezpalec Martin st.12Kahuda Stanislav21
Hrůza Jan12Kocourek Petr21
Počet diváků: 52454

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy