Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Kaplice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bělidlo 114, KapliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:9449:333TJ Spartak Kaplice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janošťák Miroslav
Kuchta Kamil nejml.
 
 
Kropík Milan
Janda František
 
 
976  3010
2.Beneš Pavel st.
Kmoch Zdeněk
 
 
Dvořák Josef ml.
Šubrt Josef ml.
 
 
82-8-6-82311
3.Beneš Pavel st.Dvořák Josef ml.-4-897-82312
4.Kuchta Kamil nejml.Kropík Milan838  3022
5.Kmoch ZdeněkJanda František474  3032
6.Janošťák MiroslavŠubrt Josef ml.69-95 3142
7.Kuchta Kamil nejml.Dvořák Josef ml.1286  3052
8.Kmoch ZdeněkKropík Milan689  3062
9.Janošťák MiroslavJanda František489  3072
10.Beneš Pavel st.Šubrt Josef ml.657  3082
11.Kmoch ZdeněkDvořák Josef ml.37-1011 3192
12.Janošťák MiroslavKropík Milan68-98 31102
13.Beneš Pavel st.Janda František         
14.Kuchta Kamil nejml.Šubrt Josef ml.         
15.Janošťák MiroslavDvořák Josef ml.         
16.Beneš Pavel st.Kropík Milan         
17.Kuchta Kamil nejml.Janda František         
18.Kmoch ZdeněkŠubrt Josef ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beneš Pavel st.11Dvořák Josef ml.12
Kuchta Kamil nejml.20Kropík Milan03
Kmoch Zdeněk30Janda František02
Janošťák Miroslav30Šubrt Josef ml.02
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Velešín - Přídolí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Calofrig Borovany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihostroj VelešínRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:38723:708nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Betka Kamil
Blaženec Dušan
 
 
Čepelka Jan
Krýsl Martin
 
 
38-8-8-82301
2.Vochozka Roman
Strapek Josef
 
 
Janda Jiří
Cicko Tomáš
 
 
-8-13-8  0302
3.Vochozka RomanČepelka Jan48-59 3112
4.Blaženec DušanJanda Jiří-769-4-32313
5.Betka KamilKrýsl Martin610-104 3123
6.Strapek JosefCicko Tomáš-8-107-12 1324
7.Blaženec DušanČepelka Jan-658-7-82325
8.Betka KamilJanda Jiří7-877 3135
9.Strapek JosefKrýsl Martin10-897 3145
10.Vochozka RomanCicko Tomáš710-6-883255
11.Betka KamilČepelka Jan-885-5-52356
12.Strapek JosefJanda Jiří748  3066
13.Vochozka RomanKrýsl Martin8-7-78103276
14.Blaženec DušanCicko Tomáš-77-8-9 1377
15.Strapek JosefČepelka Jan8-839 3187
16.Vochozka RomanJanda Jiří-87-83-92388
17.Blaženec DušanKrýsl Martin97-8-733298
18.Betka KamilCicko Tomáš-78-3-2 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vochozka Roman31Čepelka Jan22
Blaženec Dušan13Janda Jiří22
Betka Kamil22Krýsl Martin04
Strapek Josef31Cicko Tomáš31
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Orel ČB CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Šumavan Vimperk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KST OrelRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:31407:458TJ Šumavan Vimperk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hornych Pavel
Šilhavý Petr
 
 
Pavlíček Luděk
Martenek Vladimír
 
 
785  3010
2.Vrzal Pavel
Vrzal Petr
 
 
Janoud Jan
Krahulec Jiří ml.
 
 
-8-789-52311
3.Hornych PavelPavlíček Luděk9-932 3121
4.Vrzal PetrKrahulec Jiří ml.-1-4-7  0322
5.Vrzal PavelMartenek Vladimír8-77-8-102323
6.Šilhavý PetrJanoud Jan8-3-9-4 1324
7.Vrzal PetrPavlíček Luděk-7-8-6  0325
8.Vrzal PavelKrahulec Jiří ml.-4-7-8  0326
9.Šilhavý PetrMartenek Vladimír-9-7-13  0327
10.Hornych PavelJanoud Jan657  3037
11.Vrzal PavelPavlíček Luděk910-7-9-92338
12.Šilhavý PetrKrahulec Jiří ml.-5-6-8  0339
13.Hornych PavelMartenek Vladimír1-9-8-7 13310
14.Vrzal PetrJanoud Jan         
15.Šilhavý PetrPavlíček Luděk         
16.Hornych PavelKrahulec Jiří ml.         
17.Vrzal PetrMartenek Vladimír         
18.Vrzal PavelJanoud Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hornych Pavel21Pavlíček Luděk21
Vrzal Petr02Krahulec Jiří ml.30
Vrzal Pavel03Martenek Vladimír30
Šilhavý Petr03Janoud Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ VS Tábor ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podskalí 394Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22553:507TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duspiva Martin
Jabůrek Jan
 
 
Jehně Richard
Losos Marek
 
 
-910-109-92301
2.Hornych Jiří
Škoda Petr
 
 
Jehně Václav ml.
Losos Radek
 
 
7-688 3111
3.Duspiva MartinJehně Richard8-6-97143221
4.Škoda PetrLosos Radek975  3031
5.Jabůrek JanJehně Václav ml.-998-773241
6.Hornych JiříLosos Marek-106-9653251
7.Škoda PetrJehně Richard-6-5-6  0352
8.Jabůrek JanLosos Radek7-887 3162
9.Hornych JiříJehně Václav ml.888  3072
10.Duspiva MartinLosos Marek-68-8763282
11.Jabůrek JanJehně Richard-78-7-8 1383
12.Hornych JiříLosos Radek8-77-6-42384
13.Duspiva MartinJehně Václav ml.687  3094
14.Škoda PetrLosos Marek676  30104
15.Hornych JiříJehně Richard         
16.Duspiva MartinLosos Radek         
17.Škoda PetrJehně Václav ml.         
18.Jabůrek JanLosos Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Duspiva Martin30Jehně Richard21
Škoda Petr21Losos Radek12
Jabůrek Jan21Jehně Václav ml.03
Hornych Jiří21Losos Marek03
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Protivín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Orel ČB BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OrelRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:25550:549TJ Slavoj Protivín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vařečka Ondřej
Klárner Jakub
 
 
Kvašnovský Petr
Kahuda Stanislav
 
 
-68-7-9 1301
2.Dunovský Libor
Cendelín Rostislav
 
 
Brom Jan
Kocourek Petr
 
 
6-87-283211
3.Klárner JakubBrom Jan-9-686-102312
4.Cendelín RostislavKahuda Stanislav-6857 3122
5.Vařečka OndřejKocourek Petr8-696 3132
6.Dunovský LiborKvašnovský Petr1110-78 3142
7.Cendelín RostislavBrom Jan-1089-9103252
8.Vařečka OndřejKahuda Stanislav9-788 3162
9.Dunovský LiborKocourek Petr9-899 3172
10.Klárner JakubKvašnovský Petr-4-2-2  0373
11.Vařečka OndřejBrom Jan-1056-1073283
12.Dunovský LiborKahuda Stanislav79-87 3193
13.Klárner JakubKocourek Petr-98-6-6 1394
14.Cendelín RostislavKvašnovský Petr9-4108 31104
15.Dunovský LiborBrom Jan8    10  
16.Klárner JakubKahuda Stanislav-5-5-7  03  
17.Cendelín RostislavKocourek Petr         
18.Vařečka OndřejKvašnovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klárner Jakub03Brom Jan12
Cendelín Rostislav30Kahuda Stanislav03
Vařečka Ondřej30Kocourek Petr12
Dunovský Libor30Kvašnovský Petr12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy