Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČB BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Běličce 244, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:35674:651TJ Sokol Lhenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišerová Iveta
Halabrín Milan st.
 
 
Kárník Pavel
Čelikovský Jakub
 
 
5-7-7-9 1301
2.Fišer Martin
Dubravcová Aneta
 
 
Founě Jiří
Farník Jiří
 
 
88-6-893211
3.Halabrín Milan st.Čelikovský Jakub-64-8-5 1312
4.Fišerová IvetaFarník Jiří-7-10-9  0313
5.Fišer MartinKárník Pavel525  3023
6.Dubravcová AnetaFouně Jiří-6-7-6  0324
7.Fišerová IvetaČelikovský Jakub-1014-4-10 1325
8.Fišer MartinFarník Jiří-13587 3135
9.Dubravcová AnetaKárník Pavel96-10-663245
10.Halabrín Milan st.Founě Jiří-5867 3155
11.Fišer MartinČelikovský Jakub-14-577153265
12.Dubravcová AnetaFarník Jiří1074  3075
13.Halabrín Milan st.Kárník Pavel-76107 3185
14.Fišerová IvetaFouně Jiří-776-673295
15.Dubravcová AnetaČelikovský Jakub5-3-6-9 1396
16.Halabrín Milan st.Farník Jiří-11-610-8 1397
17.Fišerová IvetaKárník Pavel8-9-10-4 1398
18.Fišer MartinFouně Jiří255  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Halabrín Milan st.22Čelikovský Jakub31
Fišerová Iveta13Farník Jiří22
Fišer Martin40Kárník Pavel13
Dubravcová Aneta22Founě Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK MARTYNA Malovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křemže - Holubov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ MaloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:19502:428SK MARTYNA Malovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krotký Marek
Havel Tomáš
 
 
Novák Václav
Chaloupka Pavel
 
 
739  3010
2.Kolář Otakar
Milota Miroslav
 
 
Laštovička Jan
Novák Martin
 
 
-8-48453220
3.Krotký MarekNovák Václav8-9-9-11 1321
4.Havel TomášLaštovička Jan-7-9-8  0322
5.Milota MiroslavNovák Martin-734-1073232
6.Kolář OtakarChaloupka Pavel748  3042
7.Havel TomášNovák Václav-9-8-10  0343
8.Milota MiroslavLaštovička Jan39-79 3153
9.Kolář OtakarNovák Martin7410  3063
10.Krotký MarekChaloupka Pavel545  3073
11.Milota MiroslavNovák Václav-6-8-7  0374
12.Kolář OtakarLaštovička Jan10137  3084
13.Krotký MarekNovák Martin99-87 3194
14.Havel TomášChaloupka Pavel910-98 31104
15.Kolář OtakarNovák Václav799  30  
16.Krotký MarekLaštovička Jan         
17.Havel TomášNovák Martin         
18.Milota MiroslavChaloupka Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krotký Marek21Novák Václav30
Havel Tomáš12Laštovička Jan12
Milota Miroslav21Novák Martin03
Kolář Otakar30Chaloupka Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Orel ČB DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Kaplice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KST Orel ČBRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:36565:608TJ Spartak Kaplice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Blažek Bohumír
 
 
Pospíšil Jaroslav
Kratochvílová Mirka
 
 
7-8-7-9 1301
2.Nedvěd Tomáš
Matuška Alex
 
 
Dvořák Rudolf
Dvořák Jan
 
 
8-789 3111
3.Nešpol ZdeněkPospíšil Jaroslav-9-5-4  0312
4.Matuška AlexDvořák Rudolf9-8-10-8 1313
5.Blažek BohumírDvořák Jan766  3023
6.Nedvěd TomášKratochvílová Mirka657  3033
7.Matuška AlexPospíšil Jaroslav-9-6-9  0334
8.Blažek BohumírDvořák Rudolf8-9-9893244
9.Nedvěd TomášDvořák Jan575  3054
10.Nešpol ZdeněkKratochvílová Mirka-17-812-2 1355
11.Blažek BohumírPospíšil Jaroslav9-91011 3165
12.Nedvěd TomášDvořák Rudolf-89-7963275
13.Nešpol ZdeněkDvořák Jan-9-89-8 1376
14.Matuška AlexKratochvílová Mirka-7-5-9  0377
15.Nedvěd TomášPospíšil Jaroslav-6-7-6  0378
16.Nešpol ZdeněkDvořák Rudolf-7-6-8  0379
17.Matuška AlexDvořák Jan-78-8-4 13710
18.Blažek BohumírKratochvílová Mirka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nešpol Zdeněk04Pospíšil Jaroslav31
Matuška Alex04Dvořák Rudolf22
Blažek Bohumír30Dvořák Jan22
Nedvěd Tomáš31Kratochvílová Mirka21
Prohlášení COVID-19 negativní



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves u ČB AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:21539:506TJ Sokol Nová Ves u ČB A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lojka David
Malčák Karel
 
 
Fišer Vojtěch
Trnka Tadeáš
 
 
-56910 3110
2.Houška Miroslav
Mašek Stanislav
 
 
Pazderová Klára
Kaisler Robert
 
 
997  3020
3.Houška MiroslavKaisler Robert-67-12-6 1321
4.Malčák KarelTrnka Tadeáš6711  3031
5.Mašek StanislavFišer Vojtěch-1010-7883241
6.Lojka DavidPazderová Klára7-678 3151
7.Malčák KarelKaisler Robert-8-67-8 1352
8.Mašek StanislavTrnka Tadeáš6-68-7-52353
9.Lojka DavidFišer Vojtěch873  3063
10.Houška MiroslavPazderová Klára79-6-893273
11.Mašek StanislavKaisler Robert7-8-7-9 1374
12.Lojka DavidTrnka Tadeáš9-88-6103284
13.Houška MiroslavFišer Vojtěch6-589 3194
14.Malčák KarelPazderová Klára696  30104
15.Lojka DavidKaisler Robert-10-3-8  03  
16.Houška MiroslavTrnka Tadeáš         
17.Malčák KarelFišer Vojtěch         
18.Mašek StanislavPazderová Klára         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Houška Miroslav21Kaisler Robert30
Malčák Karel21Trnka Tadeáš12
Mašek Stanislav12Fišer Vojtěch03
Lojka David30Pazderová Klára03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křemže - Holubov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slávia Prachatice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD KrásetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:9433:338TJ Sokol Křemže - Holubov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zikeš Dalibor
Reitinger Jiří
 
 
Kocourek Milan
Stolz Karel
 
 
6810  3010
2.Hůlka Jan
Kudláček Zbyněk
 
 
Kozel Josef
Batysta Milan
 
 
786  3020
3.Zikeš DaliborKocourek Milan-109810 3130
4.Hůlka JanStolz Karel6109  3040
5.Reitinger JiříBatysta Milan-9-810-8 1341
6.Kudláček ZbyněkKozel Josef566  3051
7.Hůlka JanKocourek Milan669  3061
8.Reitinger JiříStolz Karel586  3071
9.Kudláček ZbyněkBatysta Milan7-757 3181
10.Zikeš DaliborKozel Josef735  3091
11.Reitinger JiříKocourek Milan-8-888-52392
12.Kudláček ZbyněkStolz Karel-3789 31102
13.Zikeš DaliborBatysta Milan1-1088 31  
14.Hůlka JanKozel Josef         
15.Kudláček ZbyněkKocourek Milan         
16.Zikeš DaliborStolz Karel         
17.Hůlka JanBatysta Milan         
18.Reitinger JiříKozel Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zikeš Dalibor20Kocourek Milan12
Hůlka Jan20Stolz Karel03
Reitinger Jiří12Batysta Milan11
Kudláček Zbyněk30Kozel Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKP PrachaticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Týn nad VlatvouRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12446:347SKST Týn nad Vltavou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skalák Josef st.
Bezpalec Martin st.
 
 
Předota Karel
Kačer Jindřich
 
 
12-1467 3110
2.Kučera Karel
Syrovátka Radek
 
 
Wimberský Václav
Novák Zdeněk
 
 
-6-787-62311
3.Bezpalec Martin st.Wimberský Václav7-995 3121
4.Syrovátka RadekKačer Jindřich867  3031
5.Skalák Josef st.Novák Zdeněk8-7106 3141
6.Kučera KarelPředota Karel568  3051
7.Syrovátka RadekWimberský Václav-7-6-4  0352
8.Skalák Josef st.Kačer Jindřich576  3062
9.Kučera KarelNovák Zdeněk11-935 3172
10.Bezpalec Martin st.Předota Karel277  3082
11.Skalák Josef st.Wimberský Václav-68-7863292
12.Kučera KarelKačer Jindřich334  30102
13.Bezpalec Martin st.Novák Zdeněk         
14.Syrovátka RadekPředota Karel         
15.Kučera KarelWimberský Václav         
16.Bezpalec Martin st.Kačer Jindřich         
17.Syrovátka RadekNovák Zdeněk         
18.Skalák Josef st.Předota Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bezpalec Martin st.20Wimberský Václav12
Syrovátka Radek11Kačer Jindřich03
Skalák Josef st.30Novák Zdeněk02
Kučera Karel30Předota Karel02

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy