Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křemže - Holubov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Běličce 244, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:15536:439TJ Sokol Lhenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišer Martin
Dubravcová Aneta
 
 
Laštovička Jan
Novák Martin
 
 
10-11105 3110
2.Fišerová Iveta
Halabrín Milan st.
 
 
Novák Václav
Fleischmannová Klára
 
 
9-10-78-82311
3.Halabrín Milan st.Novák Václav4-6715 3121
4.Fišerová IvetaLaštovička Jan-8129-1083231
5.Fišer MartinFleischmannová Klára8115  3041
6.Dubravcová AnetaNovák Martin581  3051
7.Fišerová IvetaNovák Václav7-8-108-92352
8.Fišer MartinLaštovička Jan5813  3062
9.Dubravcová AnetaFleischmannová Klára62-1110 3172
10.Halabrín Milan st.Novák Martin5107  3082
11.Fišer MartinNovák Václav997  3092
12.Dubravcová AnetaLaštovička Jan3-9-6-6 1393
13.Halabrín Milan st.Fleischmannová Klára11-1155 31103
14.Fišerová IvetaNovák Martin57-75 31  
15.Dubravcová AnetaNovák Václav9119  30  
16.Halabrín Milan st.Laštovička Jan-6-694-923  
17.Fišerová IvetaFleischmannová Klára-8-9102732  
18.Fišer MartinNovák Martin999  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Halabrín Milan st.30Novák Václav12
Fišerová Iveta11Laštovička Jan12
Fišer Martin30Fleischmannová Klára03
Dubravcová Aneta21Novák Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK MARTYNA Malovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČB BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ MaloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:631:26530:513SK MARTYNA Malovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krotký Marek
Havel Tomáš
 
 
Kárník Pavel
Čelikovský Jakub
 
 
9-8-9-8 1301
2.Kolář Otakar
Kadlec Pavel
 
 
Farník Jiří
Founě Jiří
 
 
744  3011
3.Krotký MarekČelikovský Jakub-10-5-6  0312
4.Kadlec PavelFarník Jiří937  3022
5.Havel TomášKárník Pavel-4-2-7  0323
6.Kolář OtakarFouně Jiří9-758 3133
7.Kadlec PavelČelikovský Jakub66-16 3143
8.Havel TomášFarník Jiří-9-9-6  0344
9.Kolář OtakarKárník Pavel1184  3054
10.Krotký MarekFouně Jiří985  3064
11.Havel TomášČelikovský Jakub-6-5-5  0365
12.Kolář OtakarFarník Jiří-11-11-9  0366
13.Krotký MarekKárník Pavel-4737 3176
14.Kadlec PavelFouně Jiří-6-810593286
15.Kolář OtakarČelikovský Jakub9-715-1063296
16.Krotký MarekFarník Jiří-7886 31106
17.Kadlec PavelKárník Pavel         
18.Havel TomášFouně Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krotký Marek31Čelikovský Jakub22
Kadlec Pavel30Farník Jiří22
Havel Tomáš03Kárník Pavel12
Kolář Otakar31Founě Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Orel ČB DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KST Orel České BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33680:634KST Orel ČB D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nečasová Natálie
Nedvěd Tomáš
 
 
Klečka Jiří
Trnka Tadeáš
 
 
-98-8-8 1301
2.Vrzal Petr
Blažek Bohumír
 
 
Pazderová Klára
Fišer Vojtěch
 
 
79-8-713211
3.Nedvěd TomášKlečka Jiří7-10-12-9 1312
4.Nečasová NatálieFišer Vojtěch1377  3022
5.Vrzal PetrTrnka Tadeáš-136-6-9 1323
6.Blažek BohumírPazderová Klára98-92 3133
7.Nečasová NatálieKlečka Jiří-6-141-6 1334
8.Vrzal PetrFišer Vojtěch9-6610 3144
9.Blažek BohumírTrnka Tadeáš8-1078 3154
10.Nedvěd TomášPazderová Klára7-577 3164
11.Vrzal PetrKlečka Jiří-68-6-9 1365
12.Blažek BohumírFišer Vojtěch754  3075
13.Nedvěd TomášTrnka Tadeáš-78-7-9 1376
14.Nečasová NatáliePazderová Klára8-786 3186
15.Blažek BohumírKlečka Jiří-9-6-2  0387
16.Nedvěd TomášFišer Vojtěch7-89-753297
17.Nečasová NatálieTrnka Tadeáš-10-87-12 1398
18.Vrzal PetrPazderová Klára863  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nedvěd Tomáš22Klečka Jiří40
Nečasová Natálie22Fišer Vojtěch04
Vrzal Petr22Trnka Tadeáš31
Blažek Bohumír31Pazderová Klára04
Počet diváků: 62471
prohlášení COVID-19



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves u ČB AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Kaplice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37696:689nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malčák Karel
Lojka David
 
 
Pospíšil Jaroslav
Kratochvílová Mirka
 
 
9-10-75103210
2.Paleček Vladimír
Zdrha David
 
 
Dvořák Rudolf
Dvořák Jan
 
 
-9-9-9  0311
3.Paleček VladimírPospíšil Jaroslav-81098 3121
4.Malčák KarelDvořák Rudolf-9-88-9 1322
5.Zdrha DavidDvořák Jan-88-108103232
6.Lojka DavidKratochvílová Mirka7-869 3142
7.Malčák KarelPospíšil Jaroslav-9-9-8  0343
8.Zdrha DavidDvořák Rudolf6-787 3153
9.Lojka DavidDvořák Jan7-6-86-92354
10.Paleček VladimírKratochvílová Mirka876  3064
11.Zdrha DavidPospíšil Jaroslav-4-5-6  0365
12.Lojka DavidDvořák Rudolf-888-9-112366
13.Paleček VladimírDvořák Jan8-87-793276
14.Malčák KarelKratochvílová Mirka1092  3086
15.Lojka DavidPospíšil Jaroslav-8-998-112387
16.Paleček VladimírDvořák Rudolf87-99 3197
17.Malčák KarelDvořák Jan-9-10-10  0398
18.Zdrha DavidKratochvílová Mirka-8-109-5 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Paleček Vladimír40Pospíšil Jaroslav31
Malčák Karel13Dvořák Rudolf22
Zdrha David22Dvořák Jan22
Lojka David13Kratochvílová Mirka13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP PrachaticeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křemže - Holubov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala stolního tenisu PrachaticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:34394:480TJ Sokol Křemže - Holubov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Předota Karel
Novák Zdeněk
 
 
Hůlka Jan
Kudláček Zbyněk
 
 
-34-10-6 1301
2.Wimberský Václav
Šána Václav
 
 
Zikeš Dalibor
Reitinger Jiří
 
 
6-78-853211
3.Šána VáclavHůlka Jan-9-9-7  0312
4.Novák ZdeněkKudláček Zbyněk9-6-8-6 1313
5.Předota KarelReitinger Jiří98-6-5-82314
6.Wimberský VáclavZikeš Dalibor9-79-753224
7.Novák ZdeněkHůlka Jan-65-56-22325
8.Předota KarelKudláček Zbyněk-6-9-9  0326
9.Wimberský VáclavReitinger Jiří-459-8-82327
10.Šána VáclavZikeš Dalibor-10-5-7  0328
11.Předota KarelHůlka Jan7-3-6-8 1329
12.Wimberský VáclavKudláček Zbyněk-5-7-9  03210
13.Šána VáclavReitinger Jiří         
14.Novák ZdeněkZikeš Dalibor         
15.Wimberský VáclavHůlka Jan         
16.Šána VáclavKudláček Zbyněk         
17.Novák ZdeněkReitinger Jiří         
18.Předota KarelZikeš Dalibor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šána Václav02Hůlka Jan30
Novák Zdeněk02Kudláček Zbyněk30
Předota Karel03Reitinger Jiří20
Wimberský Václav12Zikeš Dalibor11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slávia Prachatice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Týn nad VlatvouRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12442:370SKST Týn nad Vltavou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezpalec Martin st.
Skalák Josef st.
 
 
Horčica Michal
Kozel Josef
 
 
8-9-8293210
2.Kučera Karel
Syrovátka Radek
 
 
Batysta Milan
Stolz Karel
 
 
989  3020
3.Bezpalec Martin st.Batysta Milan2-4112 3130
4.Syrovátka RadekStolz Karel-68910 3140
5.Skalák Josef st.Kozel Josef10-888 3150
6.Kučera KarelHorčica Michal7411  3060
7.Syrovátka RadekBatysta Milan-6-4-4  0361
8.Skalák Josef st.Stolz Karel-8-767-72362
9.Kučera KarelKozel Josef865  3072
10.Bezpalec Martin st.Horčica Michal86-95 3182
11.Skalák Josef st.Batysta Milan1188  3092
12.Kučera KarelStolz Karel1087  30102
13.Bezpalec Martin st.Kozel Josef         
14.Syrovátka RadekHorčica Michal         
15.Kučera KarelBatysta Milan         
16.Bezpalec Martin st.Stolz Karel         
17.Syrovátka RadekKozel Josef         
18.Skalák Josef st.Horčica Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bezpalec Martin st.20Batysta Milan12
Syrovátka Radek11Stolz Karel12
Skalák Josef st.21Kozel Josef02
Kučera Karel30Horčica Michal02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy