Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ČZ Strakonice Elektrostav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vodňany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:22567:510ČZ Strakonice Elektrostav C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poklop Kamil
Holík Bohuslav
 
 
Bílý Michal
Šottner Jiří
 
 
988  3010
2.Chaluš Libor
Soukup Lukáš
 
 
Šimoník Vladimír
Bauer Jiří ml.
 
 
97-7-7-92311
3.Poklop KamilBílý Michal787  3021
4.Soukup Lukᚊimoník Vladimír7-9-9883231
5.Chaluš LiborBauer Jiří ml.-7588 3141
6.Holík BohuslavŠottner Jiří-6777 3151
7.Soukup LukášBílý Michal87-8-9-102352
8.Chaluš LiborŠimoník Vladimír-5-79-10 1353
9.Holík BohuslavBauer Jiří ml.778  3063
10.Poklop KamilŠottner Jiří-8-9-9  0364
11.Chaluš LiborBílý Michal7-7-910103274
12.Holík BohuslavŠimoník Vladimír754  3084
13.Poklop KamilBauer Jiří ml.796  3094
14.Soukup Lukᚊottner Jiří-8-11-8  0395
15.Holík BohuslavBílý Michal7-7108 31105
16.Poklop KamilŠimoník Vladimír         
17.Soukup LukášBauer Jiří ml.         
18.Chaluš LiborŠottner Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Poklop Kamil21Bílý Michal13
Soukup Lukáš12Šimoník Vladimír12
Chaluš Libor21Bauer Jiří ml.03
Holík Bohuslav40Šottner Jiří21
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Strakonice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Blatná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Stráži 340, 38601 Strakonice, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:30679:623TJ Sokol Strakonice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jungvirt Josef
Jungvirt Roman
 
 
Ounický Pavel
Trefný Jan
 
 
-88-11-9 1301
2.Hrach František ml.
Hynek Otakar ml.
 
 
Mls Jiří
Mls Pavel
 
 
689  3011
3.Hrach František ml.Trefný Jan9-87-793221
4.Hynek Otakar ml.Mls Jiří8-9-11-6 1322
5.Jungvirt RomanMls Pavel1478  3032
6.Jungvirt JosefOunický Pavel6-9-89-72333
7.Hynek Otakar ml.Trefný Jan-9-7-4  0334
8.Jungvirt RomanMls Jiří-5-97383244
9.Jungvirt JosefMls Pavel8-864 3154
10.Hrach František ml.Ounický Pavel6-9-145-92355
11.Jungvirt RomanTrefný Jan685  3065
12.Jungvirt JosefMls Jiří12-4-7-4 1366
13.Hrach František ml.Mls Pavel-10843 3176
14.Hynek Otakar ml.Ounický Pavel4-66-9-92377
15.Jungvirt JosefTrefný Jan8109  3087
16.Hrach František ml.Mls Jiří-7985 3197
17.Hynek Otakar ml.Mls Pavel5-913-5532107
18.Jungvirt RomanOunický Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrach František ml.31Trefný Jan13
Hynek Otakar ml.13Mls Jiří22
Jungvirt Roman30Mls Pavel04
Jungvirt Josef22Ounický Pavel30
Vedoucí potvrzují bezinfekčnost týmu



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mirotice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Svatá Maří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ MiroticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:37613:620ST Svatá Maří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krahulec Jiří st.
Motejzik Zbyněk
 
 
Vašátko Zdeněk
Schoř Libor
 
 
-7-6-8  0301
2.Vašek Jan
Břicháček Lukáš
 
 
Fleišman Jaroslav
Macorlík Petr
 
 
875  3011
3.Vašek JanVašátko Zdeněk-8-7-9  0312
4.Břicháček LukášSchoř Libor-8-76-9 1313
5.Krahulec Jiří st.Fleišman Jaroslav-7-6-9  0314
6.Motejzik ZbyněkMacorlík Petr489  3024
7.Břicháček LukášVašátko Zdeněk-6-8-7  0325
8.Krahulec Jiří st.Schoř Libor-9-6-7  0326
9.Motejzik ZbyněkFleišman Jaroslav569  3036
10.Vašek JanMacorlík Petr-12467 3146
11.Krahulec Jiří st.Vašátko Zdeněk10-13-9-10 1347
12.Motejzik ZbyněkSchoř Libor-7-658-62348
13.Vašek JanFleišman Jaroslav67-8-963258
14.Břicháček LukášMacorlík Petr8-789 3168
15.Motejzik ZbyněkVašátko Zdeněk-87-91093278
16.Vašek JanSchoř Libor-7-8-9  0379
17.Břicháček LukášFleišman Jaroslav8-768 3189
18.Krahulec Jiří st.Macorlík Petr-8-76-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vašek Jan22Vašátko Zdeněk31
Břicháček Lukáš22Schoř Libor40
Krahulec Jiří st.04Fleišman Jaroslav13
Motejzik Zbyněk31Macorlík Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Osek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zš radomyšlRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:19551:482TJ Osek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holman Libor
Kozma Václav
 
 
Sekyra Zbyněk
Húska Radek
 
 
858  3010
2.Peterka Václav
Brandýs František
 
 
Pešl Miroslav
Charvát Karel
 
 
8-8-7893220
3.Peterka VáclavCharvát Karel8-101212 3130
4.Brandýs FrantišekHúska Radek387  3040
5.Kozma VáclavPešl Miroslav-910-52-72341
6.Holman LiborSekyra Zbyněk888  3051
7.Brandýs FrantišekCharvát Karel39-8-7-92352
8.Kozma VáclavHúska Radek-711-103-72353
9.Holman LiborPešl Miroslav5116  3063
10.Peterka VáclavSekyra Zbyněk1387  3073
11.Kozma VáclavCharvát Karel-7-8-3  0374
12.Holman LiborHúska Radek8-956 3184
13.Peterka VáclavPešl Miroslav-697-563294
14.Brandýs FrantišekSekyra Zbyněk6-897 31104
15.Holman LiborCharvát Karel-109   11  
16.Peterka VáclavHúska Radek         
17.Brandýs FrantišekPešl Miroslav         
18.Kozma VáclavSekyra Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Peterka Václav30Charvát Karel21
Brandýs František21Húska Radek12
Kozma Václav03Pešl Miroslav12
Holman Libor30Sekyra Zbyněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Protivín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Milevsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MilevskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30271:377TJ Sokol Milevsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marková Ivana
Topinka Václav
 
 
Kolář Tomáš
Mácha Jakub
 
 
-7-8-12  0301
2.Vařečka Pavel
Mareš Zdeněk
 
 
Černý Petr
Švára Petr
 
 
-8-710-8 1302
3.Vařečka PavelKolář Tomáš-5-3-2  0303
4.Marková IvanaČerný Petr-6-9-5  0304
5.Mareš ZdeněkMácha Luboš ml.-10-7-5  0305
6.Topinka VáclavMácha Jakub-896-9-92306
7.Marková IvanaKolář Tomáš-6-9-3  0307
8.Mareš ZdeněkČerný Petr-9-8-7  0308
9.Topinka VáclavMácha Luboš ml.-117-6-6 1309
10.Vařečka PavelMácha Jakub-8-79-7 13010
11.Mareš ZdeněkKolář Tomáš         
12.Topinka VáclavČerný Petr         
13.Vařečka PavelMácha Luboš ml.         
14.Marková IvanaMácha Jakub         
15.Topinka VáclavKolář Tomáš         
16.Vařečka PavelČerný Petr         
17.Marková IvanaMácha Luboš ml.         
18.Mareš ZdeněkMácha Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vařečka Pavel02Kolář Tomáš20
Marková Ivana02Černý Petr20
Mareš Zdeněk02Mácha Luboš ml.20
Topinka Václav02Mácha Jakub20
COVID-19



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Třebohostice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Písek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD TřebohosticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1021:36471:558TJ Sokol Písek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Karel
Šavrda Karel
 
 
Hanus Michal
Koza Tobiáš
 
 
-8846 3110
2.Soukup Miloslav ml.
Vokroj Zdeněk
 
 
Bílý Marek
Černohorský Martin
 
 
4-696 3120
3.Krejčí KarelČernohorský Martin-59-5-7 1321
4.Soukup Miloslav ml.Bílý Marek8148  3031
5.Šavrda KarelHanus Michal-89-7-1 1332
6.Vokroj ZdeněkKoza Tobiáš-8925 3142
7.Soukup Miloslav ml.Černohorský Martin-89-710103252
8.Šavrda KarelBílý Marek-5-4-3  0353
9.Vokroj ZdeněkHanus Michal-10-8-9  0354
10.Krejčí KarelKoza Tobiáš-6-6-8  0355
11.Šavrda KarelČernohorský Martin-7-78-8 1356
12.Vokroj ZdeněkBílý Marek-9-4-6  0357
13.Krejčí KarelHanus Michal-5-8-4  0358
14.Soukup Miloslav ml.Koza Tobiáš8-687 3168
15.Vokroj ZdeněkČernohorský Martin-9-6-9  0369
16.Krejčí KarelBílý Marek-5-6-5  03610
17.Soukup Miloslav ml.Hanus Michal         
18.Šavrda KarelKoza Tobiáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí Karel04Černohorský Martin31
Soukup Miloslav ml.30Bílý Marek31
Šavrda Karel03Hanus Michal30
Vokroj Zdeněk13Koza Tobiáš12

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy