Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudoměřice u Tábora AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mladá Vožice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudomerice u TaboraRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 15:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:39680:696nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Martin
Brabec Jaroslav
 
 
Krieger Jakub
Mrázek Tomáš
 
 
96-6-6-92301
2.Sirotek Martin
Kulvajt Aleš
 
 
Pudil Milan
Mikuláš Michal
 
 
76-6-693211
3.Brabec JaroslavKrieger Jakub5-5612 3121
4.Kulvajt AlešMrázek Tomáš6-798 3131
5.Sirotek MartinMikuláš Michal6-96-983241
6.Urban MartinPudil Milan6-8-6863251
7.Kulvajt AlešKrieger Jakub66-7-783261
8.Sirotek MartinMrázek Tomáš-757-9-82362
9.Urban MartinMikuláš Michal-6-79-6 1363
10.Brabec JaroslavPudil Milan6-67-783273
11.Sirotek MartinKrieger Jakub8-6-7-7 1374
12.Urban MartinMrázek Tomáš-117-10-10 1375
13.Brabec JaroslavMikuláš Michal-6-7-6  0376
14.Kulvajt AlešPudil Milan699  3086
15.Urban MartinKrieger Jakub987  3096
16.Brabec JaroslavMrázek Tomáš6-7-6-9 1397
17.Kulvajt AlešMikuláš Michal9-6-7-8 1398
18.Sirotek MartinPudil Milan-8-6-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brabec Jaroslav22Krieger Jakub13
Kulvajt Aleš31Mrázek Tomáš31
Sirotek Martin13Mikuláš Michal31
Urban Martin22Pudil Milan13
Zadne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VS Tábor BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lodhéřov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:22549:485TJ VS Tábor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Petr
Tesař Václav
 
 
Čejna Tomáš
Lehký Lukáš
 
 
-9-1110-3 1301
2.Karlík Zdeněk
Losos Marek
 
 
Peč Ondřej
Račák David
 
 
9-877 3111
3.Procházka PetrČejna Tomáš4-58-8-92312
4.Karlík ZdeněkLehký Lukáš984  3022
5.Tesař VáclavPeč Ondřej-5-6-10  0323
6.Losos MarekRačák David6-666 3133
7.Karlík ZdeněkČejna Tomáš-6783 3143
8.Tesař VáclavLehký Lukáš638  3053
9.Losos MarekPeč Ondřej-69-7-8 1354
10.Procházka PetrRačák David565  3064
11.Tesař VáclavČejna Tomáš-9-498123274
12.Losos MarekLehký Lukáš-6-68683284
13.Procházka PetrPeč Ondřej3-10-11-6 1385
14.Karlík ZdeněkRačák David495  3095
15.Losos MarekČejna Tomáš1056  30105
16.Procházka PetrLehký Lukáš         
17.Karlík ZdeněkPeč Ondřej         
18.Tesař VáclavRačák David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Petr12Čejna Tomáš13
Karlík Zdeněk30Lehký Lukáš03
Tesař Václav21Peč Ondřej30
Losos Marek31Račák David03
Prohlášení COVID-19



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Katolický dům Dačice z.s.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jindřichův Hradec 1930 ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala KD DačiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33641:624Katolický dům Dačice z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lovětínský Tomáš
Macků Tomáš
 
 
Peckert Ondřej
Mrázek Miroslav
 
 
-5-7-10  0301
2.Havlík Martin
Havlík Zdeněk
 
 
Lipl Karel
Fitl Radek
 
 
3610  3011
3.Havlík MartinPeckert Ondřej-1-5109-62312
4.Havlík ZdeněkMrázek Miroslav-9999 3122
5.Lovětínský TomášFitl Radek412-11-933232
6.Macků TomášLipl Karel5-948 3142
7.Havlík ZdeněkPeckert Ondřej-6-10-6  0343
8.Lovětínský TomášMrázek Miroslav4101  3053
9.Macků TomášFitl Radek68-93 3163
10.Havlík MartinLipl Karel54-10-273273
11.Lovětínský TomášPeckert Ondřej-6-4-6  0374
12.Macků TomášMrázek Miroslav-6-467-72375
13.Havlík MartinFitl Radek5-7-7-8 1376
14.Havlík ZdeněkLipl Karel210-10-663286
15.Macků TomášPeckert Ondřej9-47-10-52387
16.Havlík MartinMrázek Miroslav-6-9-4  0388
17.Havlík ZdeněkFitl Radek7108  3098
18.Lovětínský TomášLipl Karel9118  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havlík Martin13Peckert Ondřej40
Havlík Zdeněk31Mrázek Miroslav22
Lovětínský Tomáš31Fitl Radek13
Macků Tomáš22Lipl Karel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Třeboň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DDM Soběslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KC RoháčRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:16466:375TJ Jiskra Třeboň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pašek Felix
Petrásek Martin
 
 
Vondruška Filip
Vondruška Oldřich
 
 
3910  3010
2.Benda Miroslav
Posel Adam
 
 
Klabík Vilém
Holub Martin
 
 
7136  3020
3.Pašek FelixVondruška Filip-125-8-10 1321
4.Benda MiroslavVondruška Oldřich-7-7-7  0322
5.Posel AdamKlabík Vilém6-888 3132
6.Petrásek MartinHolub Martin6-766 3142
7.Benda MiroslavVondruška Filip-5-4-9  0343
8.Posel AdamVondruška Oldřich-11497 3153
9.Petrásek MartinKlabík Vilém555  3063
10.Pašek FelixHolub Martin3-127 3173
11.Posel AdamVondruška Filip-11-53583283
12.Petrásek MartinVondruška Oldřich-8458 3193
13.Pašek FelixKlabík Vilém873  30103
14.Benda MiroslavHolub Martin         
15.Petrásek MartinVondruška Filip         
16.Pašek FelixVondruška Oldřich         
17.Benda MiroslavKlabík Vilém         
18.Posel AdamHolub Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pašek Felix21Vondruška Filip21
Benda Miroslav02Vondruška Oldřich12
Posel Adam30Klabík Vilém03
Petrásek Martin30Holub Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Staving Studená CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Třeboň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 Studená, naproti bývalému pivovaruRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:30629:575nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mastný Tomáš ml.
Brada Adam ml.
 
 
Lang Václav
Pešek Karel
 
 
687  3010
2.Kameník Jaroslav
Stránský Stanislav
 
 
Werner Zdeněk
Novák Jan
 
 
-6-78-6 1311
3.Brada Adam ml.Werner Zdeněk-8-6-7  0312
4.Kameník JaroslavNovák Jan68-118 3122
5.Stránský StanislavPešek Karel-95-10-8 1323
6.Mastný Tomáš ml.Lang Václav844  3033
7.Kameník JaroslavWerner Zdeněk-9-84-11 1334
8.Stránský StanislavNovák Jan-8-106-8 1335
9.Mastný Tomáš ml.Pešek Karel8114  3045
10.Brada Adam ml.Lang Václav886  3055
11.Stránský StanislavWerner Zdeněk-8-6-4  0356
12.Mastný Tomáš ml.Novák Jan8412  3066
13.Brada Adam ml.Pešek Karel8-974 3176
14.Kameník JaroslavLang Václav1048  3086
15.Mastný Tomáš ml.Werner Zdeněk8-874 3196
16.Brada Adam ml.Novák Jan-8-97-8 1397
17.Kameník JaroslavPešek Karel-10-810-7 1398
18.Stránský StanislavLang Václav-11-85-12 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brada Adam ml.22Werner Zdeněk31
Kameník Jaroslav22Novák Jan22
Stránský Stanislav04Pešek Karel22
Mastný Tomáš ml.40Lang Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí AVrchní
rozhodčí:
Rybák Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ SDH Nové Dvory ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
7 ZŠ TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:25Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:24547:495TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Říha Luboš
Bednář Zbyněk
 
 
Alexa Jaroslav
Stodola Radek
 
 
816  3010
2.Rybák Roman
Rous David
 
 
Prokop Rostislav
Břicháček Miroslav
 
 
78-8-593220
3.Bednář ZbyněkStodola Radek7-767 3130
4.Rybák RomanProkop Rostislav-1055-883240
5.Rous DavidBřicháček Miroslav-8-9-5  0341
6.Říha LubošAlexa Jaroslav86-97 3151
7.Rybák RomanStodola Radek-7898 3161
8.Rous DavidProkop Rostislav-4-5-10  0362
9.Říha LubošBřicháček Miroslav866  3072
10.Bednář ZbyněkAlexa Jaroslav-87-7-9 1373
11.Rous DavidStodola Radek6-8-7-5 1374
12.Říha LubošProkop Rostislav866  3084
13.Bednář ZbyněkBřicháček Miroslav-76-87-92385
14.Rybák RomanAlexa Jaroslav-4-68953295
15.Říha LubošStodola Radek765  30105
16.Bednář ZbyněkProkop Rostislav         
17.Rybák RomanBřicháček Miroslav         
18.Rous DavidAlexa Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bednář Zbyněk12Stodola Radek13
Rybák Roman30Prokop Rostislav12
Rous David03Břicháček Miroslav21
Říha Luboš40Alexa Jaroslav12

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy