Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kovářov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:3341:197TJ Sokol České Budějovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volavková Kateřina
Tenglová Jaroslava
 
 
Kohoutová Ema
Sloupová Magdalena
 
 
264  3010
2.Tenglová JaroslavaKohoutová Ema374  3020
3.Volavková KateřinaSloupová Magdalena274  3030
4.Bačiaková AdélaLoudová Andrea645  3040
5.Volavková KateřinaKohoutová Ema766  3050
6.Tenglová JaroslavaLoudová Andrea766  3060
7.Bačiaková AdélaSloupová Magdalena9107  3070
8.Volavková KateřinaLoudová Andrea644  3080
9.Bačiaková AdélaKohoutová Ema-489-6-112381
10.Tenglová JaroslavaSloupová Magdalena544  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tenglová Jaroslava30Kohoutová Ema12
Volavková Kateřina30Sloupová Magdalena03
Bačiaková Adéla21Loudová Andrea03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VS TáborVrchní
rozhodčí:
Lachout Ladislav
HOSTUJÍCÍ:Jindřichův Hradec 1930Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3357:196TJ VS Tábor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lemberková Martina
Stuchlíková Eva
 
 
Homolková Nikol
Hrušková Tereza
 
 
251  3010
2.Lemberková MartinaHomolková Nikol3511  3020
3.Krátká PavlaHunalová Agáta6-5-7493230
4.Stuchlíková EvaHrušková Tereza343  3040
5.Krátká PavlaHomolková Nikol1495  3050
6.Lemberková MartinaHrušková Tereza853  3060
7.Stuchlíková EvaHunalová Agáta364  3070
8.Krátká PavlaHrušková Tereza74-76 3180
9.Stuchlíková EvaHomolková Nikol453  3090
10.Lemberková MartinaHunalová Agáta8103  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lemberková Martina30Homolková Nikol03
Krátká Pavla30Hunalová Agáta03
Stuchlíková Eva30Hrušková Tereza03
Prohlašujeme, že hráči obou družstev nejsou v karanténě a nejsou si vědomi nakažení nemocí covid-19



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol LheniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší Brod BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Běličce 244 ,Lhenice 38402Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:16364:312nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Březinová Jana
Novotná Tereza
 
 
Petrů Andrea
Levaiová Tereza
 
 
36-99 3110
2.Fišerová KatkaLevaiová Tereza-95-10-9 1311
3.Novotná TerezaJarošová Anna315  3021
4.Březinová JanaPetrů Andrea-11-710-11 1322
5.Novotná TerezaLevaiová Tereza359  3032
6.Fišerová KatkaPetrů Andrea-887-5-82333
7.Březinová JanaMalá Barbora457  3043
8.Novotná TerezaPetrů Andrea8-5-7-6 1344
9.Březinová JanaLevaiová Tereza-8-910-9 1345
10.Fišerová KatkaMalá Barbora698  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Fišerová Katka12Levaiová Tereza21
Novotná Tereza21Jarošová Anna01
Březinová Jana12Petrů Andrea30
   Malá Barbora02

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy