Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Stavoimpex HodonínVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Rozhodčí:Jamný Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:110:5142:126SKST Stavoimpex Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klos PatrikBuben Vlastimil679  3010
2.Kadlček MichalKlásek Marek-3-56-6 1311
3.Tymofieiev OleksandrPavlica Martin1378  3021
4.Klos PatrikKlásek Marek-565-943231
5.Kadlček MichalBuben Vlastimil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Klos Patrik20Buben Vlastimil01
Kadlček Michal01Klásek Marek11
Tymofieiev Oleksandr10Pavlica Martin01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TTC ENFIREEX OSTRAVARozhodčí:Hrdý Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:19:6138:113SF SKK El Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelinka JakubBělík Šimon3-533 3110
2.Rozínek VojtěchKleprlík Jakub-71056 3120
3.Kaucký JakubDelinčák Filip-6-7-7  0321
4.Zelinka JakubKleprlík Jakub-6854 3131
5.Rozínek VojtěchBělík Šimon         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Zelinka Jakub20Bělík Šimon01
Rozínek Vojtěch10Kleprlík Jakub02
Kaucký Jakub01Delinčák Filip10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:HB OstrovVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:SKST LiberecRozhodčí:Kafka Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895, 58001 Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:1117:93HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo MichalBlinka Michal10-81014 3110
2.Prokopcov DmitrijSeibert Jakub7911  3020
3.Skála RadekPrůša David5610  3030
4.Obešlo MichalSeibert Jakub         
5.Prokopcov DmitrijBlinka Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Obešlo Michal10Blinka Michal01
Prokopcov Dmitrij10Seibert Jakub01
Skála Radek10Průša David01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChebVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí:Průcha Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nerudova 2283/7Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:38:9143:166KT Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gavlas Antonín ml.Pavelka Tomáš986  3010
2.Štěpánek DavidOlejník Martin-7-5-9  0311
3.Slapnička JakubKoblížek Martin-2-4-3  0312
4.Gavlas Antonín ml.Olejník Martin61310  3022
5.Štěpánek DavidPavelka Tomáš96-8-4-82323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Gavlas Antonín ml.20Pavelka Tomáš11
Štěpánek David02Olejník Martin11
Slapnička Jakub01Koblížek Martin10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát HavířovRozhodčí:Svobodová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:4127:109TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Onderka FrantišekBajger Ondřej1-678 3110
2.Martinko TomášDavid Petr98-44 3120
3.Bindač MiroslavValenta Jan107-6-9113230
4.Onderka FrantišekDavid Petr         
5.Martinko TomášBajger Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Onderka František10Bajger Ondřej01
Martinko Tomáš10David Petr01
Bindač Miroslav10Valenta Jan01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy