Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Stavoimpex HodonínVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:HB OstrovRozhodčí:Jamný Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 04. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:33:987:126HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tymofieiev OleksandrProkopcov Dmitrij-510-3-8 1301
2.Klos PatrikTregler Tomáš9-6-3-4 1302
3.Brhel ŠtěpánObešlo Michal-8-98-7 1303
4.Tymofieiev OleksandrTregler Tomáš         
5.Klos PatrikProkopcov Dmitrij         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tymofieiev Oleksandr01Prokopcov Dmitrij10
Klos Patrik01Tregler Tomáš10
Brhel Štěpán01Obešlo Michal10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát HavířovVrchní
rozhodčí:
Klecker Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC ENFIREEX OSTRAVARozhodčí:Petr Radim
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:
PPTV
BodůSadMíčkůVítěz
3:110:8184:169SKST Charvát Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajger OndřejOlivares Felipe-10465 3110
2.David PetrKleprlík Jakub-11-88-9 1311
3.Valenta JanDelinčák Filip88-8-1363221
4.Bajger OndřejKleprlík Jakub10-7-61093231
5.David PetrOlivares Felipe         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bajger Ondřej20Olivares Felipe01
David Petr01Kleprlík Jakub11
Valenta Jan10Delinčák Filip01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Klecker Roman
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí:Lysek Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 04. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:
PPTV
BodůSadMíčkůVítěz
2:310:10183:180KT Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Onderka FrantišekPavelka Tomáš6-67-7-102301
2.Martinko TomášOlejník Martin9-968 3111
3.Bindač MiroslavKoblížek Martin595  3021
4.Onderka FrantišekOlejník Martin-6-5-6  0322
5.Martinko TomᚎPavelka Tomáš76-6-8-102323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Onderka František02Pavelka Tomáš20
Martinko Tomáš11Olejník Martin11
Bindač Miroslav10Koblížek Martin01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Vrchní
rozhodčí:
Jirásek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST ChebRozhodčí:Sedláček Petr st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:35:9114:134SKST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buben VlastimilŠtěpánek David954  3010
2.Crha JakubGavlas Antonín ml.9-7-107-52311
3.Klásek MarekSlapnička Jakub-8-4-6  0312
4.Buben VlastimilGavlas Antonín ml.-5-5-9  0313
5.Crha JakubŠtěpánek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Buben Vlastimil11Štěpánek David01
Crha Jakub01Gavlas Antonín ml.20
Klásek Marek01Slapnička Jakub10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy