Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Stavoimpex HodonínVrchní
rozhodčí:
Klecker Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC ENFIREEX OSTRAVARozhodčí:Juřík Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:39:10174:187TTC ENFIREEX OSTRAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klos PatrikBělík Šimon98-107 3110
2.Brhel ŠtěpánŽDelinčák Filip66-11-8-72311
3.Tymofieiev OleksandrKleprlík Jakub-89-1-7 1312
4.Klos PatrikDelinčák FilipŽ1097  3022
5.Brhel ŠtěpánBělík Šimon-8-2-12  0323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Klos Patrik20Bělík Šimon11
Brhel Štěpán02Delinčák Filip11
Tymofieiev Oleksandr01Kleprlík Jakub10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Vrchní
rozhodčí:
Jirásek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST LiberecRozhodčí:Tomanec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:211:8191:173TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buben VlastimilBlinka Michal9-8-9-11 1301
2.Klásek MarekŽSeibert Jakub-95-11-4 1302
3.Mokrejš JanPrůša DavidŽ599  3012
4.Buben VlastimilSeibert Jakub-1187-793222
5.Klásek MarekBlinka Michal576  3032

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Buben Vlastimil11Blinka Michal11
Klásek Marek11Seibert Jakub11
Mokrejš Jan10Průša David01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí:Kotlorz Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:33:988:120KT Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelinka JakubPavelka Tomáš-9-65-7 1301
2.Rozínek VojtěchOlejník Martin-410-9-3 1302
3.Stach MatějKoblížek Martin-76-3-6 1303
4.Zelinka JakubOlejník Martin         
5.Rozínek VojtěchPavelka Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Zelinka Jakub01Pavelka Tomáš10
Rozínek Vojtěch01Olejník Martin10
Stach Matěj01Koblížek Martin10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:HB OstrovVrchní
rozhodčí:
Kafka Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:Vondrová Iva
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895,Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:211:9206:188HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokopcov DmitrijMartinko Tomáš67-9-16-72301
2.Tregler TomášOnderka František10410  3011
3.Skála RadekŠtalzer Adam-9-8-9  0312
4.Prokopcov DmitrijOnderka František9-108-593222
5.Tregler TomášMartinko Tomáš-81134 3132

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Prokopcov Dmitrij11Martinko Tomáš11
Tregler Tomáš20Onderka František02
Skála Radek01Štalzer Adam10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát HavířovVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST ChebRozhodčí:Skulina Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:4131:103SKST Charvát Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.David PetrŠtěpánek David78-910 3110
2.Bajger OndřejGavlas Antonín ml.4-7-8783220
3.Valenta JanSlapnička Jakub-7366 3130
4.David PetrGavlas Antonín ml.         
5.Bajger OndřejŠtěpánek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
David Petr10Štěpánek David01
Bajger Ondřej10Gavlas Antonín ml.01
Valenta Jan10Slapnička Jakub01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy