Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Stavoimpex HodonínVrchní
rozhodčí:
Klecker Roman
HOSTUJÍCÍ:SKST ChebRozhodčí:Juřík Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:35:9118:138SKST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tymofieiev OleksandrKvěton Ondřej-969-4-82301
2.Klos PatrikGavlas Antonín ml.-31010-9-72302
3.Kadlček MichalŠtěpánek David-3-94-9 1303
4.Tymofieiev OleksandrGavlas Antonín ml.         
5.Klos PatrikKvěton Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tymofieiev Oleksandr01Květon Ondřej10
Klos Patrik01Gavlas Antonín ml.10
Kadlček Michal01Štěpánek David10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát HavířovVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:HB OstrovRozhodčí:Petr Radim
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:35:9126:140HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valenta JanProkopcov Dmitrij-7-7-10  0301
2.David PetrTregler Tomáš5810  3011
3.Bajger OndřejObešlo Michal98-4-8-92312
4.Valenta JanVožický Bohumil-7-9-9  0313
5.David PetrProkopcov Dmitrij         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Valenta Jan02Prokopcov Dmitrij10
David Petr10Tregler Tomáš01
Bajger Ondřej01Obešlo Michal10
   Vožický Bohumil10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo PrahaRozhodčí:Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:211:7177:158TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinko TomášKaucký Petr577  3010
2.Onderka FrantišekZelinka Jakub-7-88-10 1311
3.Bindač MiroslavRozínek VojtěchŽ677  3021
4.Martinko TomášZelinka Jakub7-7-6-8 1322
5.Onderka FrantišekKaucký Petr-91097 3132

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Martinko Tomáš11Kaucký Petr02
Onderka František11Zelinka Jakub20
Bindač Miroslav10Rozínek Vojtěch01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KT PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Rozhodčí:Kotlorz Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, 101 00 Praha 10-VršoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:2113:73KT Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinMokrejš Jan396  3010
2.Pavelka TomášBuben Vlastimil-5-98453220
3.Koblížek MartinHort Tomáš655  3030
4.Olejník MartinBuben Vlastimil         
5.Pavelka TomášMokrejš Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin10Mokrejš Jan01
Pavelka Tomáš10Buben Vlastimil01
Koblížek Martin10Hort Tomáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST LiberecVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC ENFIREEX OSTRAVARozhodčí:Varcl Jan ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:38:9147:163TTC ENFIREEX OSTRAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Seibert JakubDelinčák Filip1048  3010
2.Blinka MichalBělík Šimon76-8-4-72311
3.Průša DavidŽKleprlík Jakub-6-810-3 1312
4.Seibert JakubBělík Šimon-10711-2-72313
5.Blinka MichalDelinčák Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Seibert Jakub11Delinčák Filip01
Blinka Michal01Bělík Šimon20
Průša David01Kleprlík Jakub10
Bez připomínek.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy