Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SKST Stavoimpex HodonínRozhodčí:Hrdý Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:
PPTV
BodůSadMíčkůVítěz
2:310:11179:199SKST Stavoimpex Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelinka JakubTymofieiev Oleksandr59-88 3110
2.Kaucký JakubKlos Patrik-4-9-2  0311
3.Kaucký PetrKadlček Michal-91394 3121
4.Zelinka JakubKlos Patrik8-7-88-72322
5.Kaucký JakubTymofieiev Oleksandr-3-495-42323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Zelinka Jakub11Tymofieiev Oleksandr11
Kaucký Jakub02Klos Patrik20
Kaucký Petr10Kadlček Michal01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:HB OstrovVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Rozhodčí:Kotil Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895, 58001 Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:19:5145:118HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tregler TomášMokrejš Jan564  3010
2.Prokopcov DmitrijBuben Vlastimil64-6-8133220
3.Skála RadekCrha Jakub-6-13-8  0321
4.Tregler TomášBuben Vlastimil4107  3031
5.Prokopcov DmitrijMokrejš Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tregler Tomáš20Mokrejš Jan01
Prokopcov Dmitrij10Buben Vlastimil02
Skála Radek01Crha Jakub10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChebVrchní
rozhodčí:
Průcha Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC ENFIREEX OSTRAVARozhodčí:Gavlas Anton st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Cheb, Nerudova 2283/7Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:212:9213:214SKST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gavlas Antonín ml.Bělík Šimon8-10105 3110
2.Štěpánek DavidKleprlík Jakub-107-710-72311
3.Květon OndřejKorbel Petr-616-10-9 1312
4.Gavlas Antonín ml.Kleprlík Jakub699  3022
5.Štěpánek DavidBělík Šimon-5-31011113232

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Gavlas Antonín ml.20Bělík Šimon02
Štěpánek David11Kleprlík Jakub11
Květon Ondřej01Korbel Petr10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST LiberecVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát HavířovRozhodčí:Varcl Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:37:10145:168SKST Charvát Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průša DavidBajger Ondřej95-5-9-42301
2.Blinka MichalDavid Petr-10-98-4 1302
3.Pařízek MartinČihák Marek-10989 3112
4.Průša DavidDavid Petr-5-78-5 1313
5.Blinka MichalBajger Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Průša David02Bajger Ondřej10
Blinka Michal01David Petr20
Pařízek Martin10Čihák Marek01
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí:Jašek Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:33:9103:130KT Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štalzer AdamPavelka Tomáš910-2-10-82301
2.Onderka FrantišekOlejník Martin-8-10-3  0302
3.Martinko TomášKoblížek Martin-10-108-8 1303
4.Štalzer AdamOlejník Martin         
5.Onderka FrantišekPavelka Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štalzer Adam01Pavelka Tomáš10
Onderka František01Olejník Martin10
Martinko Tomáš01Koblížek Martin10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy