Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChebVrchní
rozhodčí:
Štika Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Stavoimpex HodonínRozhodčí:Panský Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nerudova 2283/7Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:36:10134:158SKST Stavoimpex Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gavlas Antonín ml.Klos Patrik-9768 3110
2.Štěpánek DavidTymofieiev Oleksandr-11-7-7  0311
3.Slapnička JakubKadlček Michal-4-4-6  0312
4.Gavlas Antonín ml.Tymofieiev Oleksandr889  3022
5.Štěpánek DavidŽKlos Patrik-7-7-6  0323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Gavlas Antonín ml.20Klos Patrik11
Štěpánek David02Tymofieiev Oleksandr11
Slapnička Jakub01Kadlček Michal10
Počet diváků: 20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:HB OstrovVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát HavířovRozhodčí:Kafka Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895, 58001 Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:
PPTV
BodůSadMíčkůVítěz
3:09:0103:67HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tregler TomášRusnák Aleš179  3010
2.Obešlo MichalBajger Ondřej7139  3020
3.Prokopcov DmitrijDavid Petr876  3030
4.Tregler TomášBajger Ondřej         
5.Obešlo MichalRusnák Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tregler Tomáš10Rusnák Aleš01
Obešlo Michal10Bajger Ondřej01
Prokopcov Dmitrij10David Petr01
Počet diváků: 200



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:Votípka Emanuel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:19:7159:146SF SKK El Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelinka JakubBindač Miroslav-83136 3110
2.Rozínek VojtěchMartinko Tomáš-7-8-10  0311
3.Šíp MartinSadílek Tomáš4-8-6893221
4.Zelinka JakubMartinko Tomáš88-99 3131
5.Rozínek VojtěchBindač Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Zelinka Jakub20Bindač Miroslav01
Rozínek Vojtěch01Martinko Tomáš11
Šíp Martin10Sadílek Tomáš01
Počet diváků: 34



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Vrchní
rozhodčí:
Jirásek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí:Vítek Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:19:6141:136TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Crha JakubKoblížek Martin9410  3010
2.Klásek MarekOlejník Martin-5-7-7  0311
3.Buben VlastimilPavelka Tomáš-4-951093221
4.Crha JakubOlejník Martin-76107 3131
5.Klásek MarekKoblížek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Crha Jakub20Koblížek Martin01
Klásek Marek01Olejník Martin11
Buben Vlastimil10Pavelka Tomáš01
Počet diváků: 26



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC ENFIREEX OSTRAVAVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST LiberecRozhodčí:Skulina Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:0102:59TTC ENFIREEX OSTRAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kleprlík JakubSeibert Jakub583  3010
2.Olivares FelipeBlinka Michal8113  3020
3.Bělík ŠimonPrůša David1047  3030
4.Kleprlík JakubBlinka Michal         
5.Olivares FelipeSeibert Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kleprlík Jakub10Seibert Jakub01
Olivares Felipe10Blinka Michal01
Bělík Šimon10Průša David01
Počet diváků: 20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy