Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST LiberecVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Stavoimpex HodonínRozhodčí:Varcl Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:311:11217:200SKST Stavoimpex Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blinka MichalKlos Patrik148-9-9-92301
2.Seibert JakubTymofieiev Oleksandr8-9115 3111
3.Průša DavidKadlček MichalŽ7-113-6-72312
4.Blinka MichalTymofieiev Oleksandr5-728 3122
5.Seibert JakubKlos Patrik-8-76-7 1323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Blinka Michal11Klos Patrik20
Seibert Jakub11Tymofieiev Oleksandr02
Průša David01Kadlček Michal10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KT PrahaVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TTC ENFIREEX OSTRAVARozhodčí:Fausek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, 101 00 Praha 10-VršoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:37:11157:170TTC ENFIREEX OSTRAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinKleprlík Jakub-388-783210
2.Koblížek MartinBělík Šimon-52-88-82311
3.Panský JindřichDelinčák Filip-8-14-7  0312
4.Olejník MartinBělík Šimon-97-63-52313
5.Koblížek MartinKleprlík Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin11Kleprlík Jakub01
Koblížek Martin01Bělík Šimon20
Panský Jindřich01Delinčák Filip10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Rozhodčí:Jašek Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:37:12159:180TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinko TomášKlásek Marek-48-7683210
2.Onderka FrantišekBuben Vlastimil7-6-8-4 1311
3.Štalzer AdamPavlica Martin7-939 3121
4.Martinko TomášBuben Vlastimil-6-9-9  0322
5.Onderka FrantišekKlásek Marek-7-5-8  0323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Martinko Tomáš11Klásek Marek11
Onderka František02Buben Vlastimil20
Štalzer Adam10Pavlica Martin01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát HavířovVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo PrahaRozhodčí:Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2021 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:5141:121SKST Charvát Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.David PetrZelinka Jakub79-7-1083210
2.Bajger OndřejRozínek Vojtěch82-1010 3120
3.Valenta JanStach Matěj-9-59293230
4.David PetrRozínek Vojtěch         
5.Bajger OndřejZelinka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
David Petr10Zelinka Jakub01
Bajger Ondřej10Rozínek Vojtěch01
Valenta Jan10Stach Matěj01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChebVrchní
rozhodčí:
Kafka Pavel
HOSTUJÍCÍ:HB OstrovRozhodčí:Švec Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895, 58001 Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:34:996:131HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gavlas Antonín ml.Obešlo MichalŽ79-4-4-72301
2.Štěpánek DavidTregler Tomáš7-5-59-42302
3.Jadrný ŠimonProkopcov Dmitrij-9-5-9  0303
4.Gavlas Antonín ml.Tregler Tomáš         
5.Štěpánek DavidObešlo Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Gavlas Antonín ml.01Obešlo Michal10
Štěpánek David01Tregler Tomáš10
Jadrný Šimon01Prokopcov Dmitrij10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy