Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:HB OstrovVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:SKST Stavoimpex HodonínRozhodčí:Švec Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895, 58001 Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:1103:63HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skála RadekBrhel Štěpán4311  3010
2.Obešlo MichalTymofieiev Oleksandr95-23 3120
3.Prokopcov DmitrijKlos Patrik746  3030
4.Skála RadekTymofieiev Oleksandr         
5.Obešlo MichalBrhel Štěpán         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Skála Radek10Brhel Štěpán01
Obešlo Michal10Tymofieiev Oleksandr01
Prokopcov Dmitrij10Klos Patrik01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SKST ChebRozhodčí:Fausek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:
PPTV
BodůSadMíčkůVítěz
1:33:10114:134SKST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelinka JakubŠtěpánek David-8-10-7  0301
2.Rozínek VojtěchGavlas Antonín ml.-10-7-6  0302
3.Kaucký JakubSlapnička Jakub-11668 3112
4.Zelinka JakubGavlas Antonín ml.-5-8-9  0313
5.Rozínek VojtěchŠtěpánek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Zelinka Jakub02Štěpánek David10
Rozínek Vojtěch01Gavlas Antonín ml.20
Kaucký Jakub10Slapnička Jakub01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Vrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát HavířovRozhodčí:Šlechta Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:39:10178:181SKST Charvát Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlica MartinBajger Ondřej-6-3-3  0301
2.Klásek MarekDavid Petr775  3011
3.Buben VlastimilValenta Jan-101096 3121
4.Pavlica MartinDavid Petr-8-117-10 1322
5.Klásek MarekBajger Ondřej-649-12-92323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pavlica Martin02Bajger Ondřej20
Klásek Marek11David Petr11
Buben Vlastimil10Valenta Jan01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC ENFIREEX OSTRAVAVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:Petr Radim
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:311:10190:204TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělík ŠimonMartinko Tomáš-899-7-82301
2.Kleprlík JakubOnderka František1065  3011
3.Delinčák FilipSadílek Tomáš12-5106 3121
4.Bělík ŠimonŽOnderka František98-5-5-72322
5.Kleprlík JakubMartinko Tomáš-6-510-7 1323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bělík Šimon02Martinko Tomáš20
Kleprlík Jakub11Onderka František11
Delinčák Filip10Sadílek Tomáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST LiberecVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí:Varcl Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:37:9139:159KT Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Seibert JakubKoblížek Martin8-68-4-52301
2.Blinka MichalOlejník Martin119-5-6-62302
3.Průša DavidPanský Jindřich877  3012
4.Seibert JakubOlejník Martin-11-9-8  0313
5.Blinka MichalKoblížek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Seibert Jakub02Koblížek Martin10
Blinka Michal01Olejník Martin20
Průša David10Panský Jindřich01
Bez připomínek.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy