Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Stavoimpex HodonínRozhodčí:Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:211:9188:169TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Onderka FrantišekBrhel Štěpán6-753 3110
2.Martinko TomášKlos Patrik11-7-82-102311
3.Štalzer AdamTymofieiev Oleksandr-7-9-4  0312
4.Onderka FrantišekKlos Patrik-6-381063222
5.Martinko TomášKadlček Michal3312  3032

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Onderka František20Brhel Štěpán01
Martinko Tomáš11Klos Patrik11
Štalzer Adam01Tymofieiev Oleksandr10
   Kadlček Michal01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát HavířovVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí:Skulina Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:310:11191:191KT Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.David PetrOlejník Martin9-5-75-92301
2.Bajger OndřejPavelka Tomáš58-8-7113211
3.Valenta JanKoblížek Martin972  3021
4.David PetrŽPavelka Tomáš76-9-9-62322
5.Bajger OndřejOlejník Martin-6-3-10  0323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
David Petr02Olejník Martin20
Bajger Ondřej11Pavelka Tomáš11
Valenta Jan10Koblížek Martin01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChebVrchní
rozhodčí:
Průcha Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST LiberecRozhodčí:Gavlas Anton st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nerudova 2283/7Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:19:5144:118SKST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gavlas Antonín ml.Blinka Michal745  3010
2.Štěpánek DavidSeibert Jakub-87-78113220
3.Jadrný ŠimonPrůša David-8-12-8  0321
4.Gavlas Antonín ml.Seibert Jakub774  3031
5.Štěpánek DavidBlinka Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Gavlas Antonín ml.20Blinka Michal01
Štěpánek David10Seibert Jakub02
Jadrný Šimon01Průša David10
Bezpripominek



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:HB OstrovVrchní
rozhodčí:
Jirásek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC ENFIREEX OSTRAVARozhodčí:Kafka Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895,Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:
PPTV
BodůSadMíčkůVítěz
3:09:3122:99HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tregler TomášBělík Šimon73-7-993210
2.Obešlo MichalKleprlík Jakub-4854 3120
3.Prokopcov DmitrijDelinčák Filip91011  3030
4.Tregler TomášKleprlík Jakub         
5.Obešlo MichalBělík Šimon         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tregler Tomáš10Bělík Šimon01
Obešlo Michal10Kleprlík Jakub01
Prokopcov Dmitrij10Delinčák Filip01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Rozhodčí:Hrdý Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:310:11198:180TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelinka JakubBuben Vlastimil9-633 3110
2.Černota FilipKlásek Marek4-9-7-9 1311
3.Kaucký PetrPavlica Martin9-1094 3121
4.Zelinka JakubKlásek Marek4-9-63-112322
5.Černota FilipBuben Vlastimil-4-107-7 1323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Zelinka Jakub11Buben Vlastimil11
Černota Filip02Klásek Marek20
Kaucký Petr10Pavlica Martin01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy