Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Nový Jičín BVrchní
rozhodčí:
Vincek Jindřich
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01Rozhodčí:Janoštík Jaroslav
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:Nguyen Adam
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1017:35412:523HB Ostrov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Masnica Michal
Polášek Radovan
 
 
Kanta František
Záboj Matěj
 
 
-7-4-2  0301
2.Pavlík Tibor
Vincek Martin
 
 
Bárta Daniel
Jadrný Šimon
 
 
9-6-8993211
3.Masnica MichalKanta František-10-7-5  0312
4.Kratochvíl TomášBárta Daniel-8-5-9  0313
5.Vincek MartinZáboj Matěj-9-96-8 1314
6.Pavlík TiborJadrný Šimon10-910-1253224
7.Kratochvíl TomášKanta František-88-7-6 1325
8.Vincek MartinBárta Daniel-4-7-7  0326
9.Pavlík TiborZáboj Matěj2910  3036
10.Masnica MichalJadrný Šimon696  3046
11.Vincek MartinKanta František-4-5-8  0347
12.Pavlík TiborBárta Daniel-7-6-3  0348
13.Masnica MichalZáboj Matěj109-76 3158
14.Kratochvíl TomášJadrný Šimon-10-7-7  0359
15.Pavlík TiborKanta FrantišekWO    03510
16.Masnica MichalBárta Daniel         
17.Kratochvíl TomášZáboj Matěj         
18.Vincek MartinJadrný Šimon         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Masnica Michal21Kanta František30
Kratochvíl Tomáš03Bárta Daniel30
Vincek Martin03Záboj Matěj12
Pavlík Tibor21Jadrný Šimon12
WO01WO10
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov CVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Studená I.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Svobodová Vlasta
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:Toman Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:32635:627SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomaniec Jiří
Gráf Jiří
 
 
Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 
6-11-6883210
2.Baroš Antonín
Bača Jaroslav ml.
 
 
Smola Igor
Čermák Marek
 
 
8-3714 3120
3.Tomaniec JiříKorbel Filip ml.106-78 3130
4.Baroš AntonínDoležal Ondřej-774-1173240
5.Bača Jaroslav ml.Smola Igor-8-4-6  0341
6.Gráf JiříČermák Marek9-11810 3151
7.Baroš AntonínKorbel Filip ml.-16-97-5 1352
8.Bača Jaroslav ml.Doležal Ondřej-55-59-72353
9.Gráf JiříSmola Igor-8-5-6  0354
10.Tomaniec JiříČermák Marek-101076 3164
11.Bača Jaroslav ml.Korbel Filip ml.-4-796-42365
12.Gráf JiříDoležal Ondřej37-811 3175
13.Tomaniec JiříSmola Igor-7815 3185
14.Košťál DanielČermák Marek7-7-9563295
15.Gráf JiříKorbel Filip ml.-11-9-4  0396
16.Tomaniec JiříDoležal Ondřej-8613-8832106
17.Košťál DanielSmola Igor-4-6-8  03  
18.Bača Jaroslav ml.Čermák Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tomaniec Jiří40Korbel Filip ml.31
Baroš Antonín11Doležal Ondřej13
Bača Jaroslav ml.03Smola Igor21
Gráf Jiří22Čermák Marek03
Košťál Daniel10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Stavoimpex Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Mikulecký František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:30395:456TTC MS Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Petr
Růžička Filip
 
 
Mejzlík Martin
Sigmund Ivo
 
 
10-7-56-72301
2.Hromek Filip
Brhel Štěpán
 
 
Šenkapoul Petr
Bíza Petr
 
 
814-8-2-72302
3.Brhel ŠtěpánBíza Petr8410  3012
4.Svoboda PetrMejzlík Martin-810-4-5 1313
5.Hromek FilipSigmund Ivo-10-6-9  0314
6.Růžička FilipŠenkapoul Petr-6-9-5  0315
7.Svoboda PetrBíza Petr-9-9-4  0316
8.Hromek FilipMejzlík Martin-6-12-9  0317
9.Růžička FilipSigmund Ivo768  3027
10.Brhel ŠtěpánŠenkapoul PetrŽ-59-107-102328
11.Hromek FilipBíza Petr-11-97-8 1329
12.Růžička FilipMejzlík Martin-64-7-9 13210
13.Brhel ŠtěpánSigmund Ivo-9-9   02  
14.Svoboda PetrŠenkapoul Petr         
15.Růžička FilipBíza Petr         
16.Brhel ŠtěpánMejzlík Martin         
17.Svoboda PetrSigmund Ivo         
18.Hromek FilipŠenkapoul Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brhel Štěpán11Bíza Petr21
Svoboda Petr02Mejzlík Martin30
Hromek Filip03Sigmund Ivo11
Růžička Filip12Šenkapoul Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZlínVrchní
rozhodčí:
Černohorská Dana
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:Vranka Aleš
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:Jelínek Vojtěch st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6384:267KST Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Adam
Král Filip
 
 
Forman Libor
Vybíral Lukáš
 
 
6-5-71153210
2.Nedbálek Michal
Dufek Jan
 
 
Ondrovčák Miroslav
Vybíral Marek
 
 
-571011 3120
3.Soukup AdamVybíral Marek-107-71293230
4.Král FilipVybíral Lukáš697  3040
5.Nedbálek MichalOndrovčák Miroslav12108  3050
6.Dufek JanForman Libor447  3060
7.Král FilipVybíral Marek66-47 3170
8.Nedbálek MichalVybíral Lukáš10612  3080
9.Dufek JanOndrovčák Miroslav242  3090
10.Soukup AdamForman LiborWO    30100
11.Nedbálek MichalVybíral Marek         
12.Dufek JanVybíral Lukáš         
13.Soukup AdamOndrovčák Miroslav         
14.Král FilipForman Libor         
15.Dufek JanVybíral Marek         
16.Soukup AdamVybíral Lukáš         
17.Král FilipOndrovčák Miroslav         
18.Nedbálek MichalForman Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Soukup Adam10Vybíral Marek02
Král Filip20Vybíral Lukáš02
Nedbálek Michal20Ondrovčák Miroslav02
Dufek Jan20Forman Libor01
WO10WO01
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:TJ SadskáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
České školy 108/2, Chvalíkovice 74706Rozhodčí:Gregor Karel
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:38655:670TJ Sadská

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dzida Lukáš
Knybel Kamil
 
 
Kyncl Jiří
Pych Luděk ml.
 
 
7-510-4143210
2.Dzida Jan
Tomica Daniel
 
 
Dolejší Stanislav
Trajhan Miroslav
 
 
-4-117953220
3.Tomica DanielTrajhan Miroslav-129-6-7 1321
4.Knybel KamilPych Luděk ml.895  3031
5.Dzida LukášDolejší Stanislav-7-8-5  0332
6.Dzida JanKyncl Jiří858  3042
7.Knybel KamilTrajhan Miroslav7-9-10853252
8.Dzida LukášPych Luděk ml.8-8-8-3 1353
9.Dzida JanDolejší Stanislav-78-48-82354
10.Tomica DanielKyncl Jiří6-884 3164
11.Dzida LukášTrajhan Miroslav-9-6-7  0365
12.Dzida JanPych Luděk ml.68-9-11-82366
13.Tomica DanielDolejší Stanislav3-6-89-72367
14.Knybel KamilKyncl Jiří684  3077
15.Dzida JanTrajhan Miroslav6-4-2-5 1378
16.Tomica DanielPych Luděk ml.-9-8-7  0379
17.Knybel KamilDolejší Stanislav57-86 3189
18.Dzida LukášKyncl Jiří-109-8-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tomica Daniel13Trajhan Miroslav31
Knybel Kamil40Pych Luděk ml.31
Dzida Lukáš04Dolejší Stanislav31
Dzida Jan13Kyncl Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran KRPA Hostinné BVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 HostinnéRozhodčí:Drahotský Tomáš
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:Antoš Bohumil
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:38627:656KST Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schwab Richard
Kalenský Jaroslav
 
 
Vaculík Miloslav
Veselý Lukáš
 
 
965  3010
2.Valeš Jakub
Jakubský Filip
 
 
Přikryl Aleš
Svoboda Lukáš I.
 
 
-4-3-5  0311
3.Kalenský JaroslavVaculík Miloslav9-84-7103221
4.Valeš JakubVeselý Lukáš-810-7953231
5.Jakubský FilipPřikryl Aleš9-5-6-9 1332
6.Schwab RichardSvoboda Lukáš I.729  3042
7.Valeš JakubVaculík Miloslav5-4-8-4 1343
8.Jakubský FilipVeselý Lukáš-11-9-8  0344
9.Schwab RichardPřikryl Aleš855  3054
10.Kalenský JaroslavSvoboda Lukáš I.-4-57-10 1355
11.Jakubský FilipVaculík Miloslav-64-15-7 1356
12.Schwab RichardVeselý Lukáš6-9-8-5 1357
13.Kalenský JaroslavPřikryl Aleš1048  3067
14.Valeš JakubSvoboda Lukáš I.-109-2-4 1368
15.Schwab RichardVaculík Miloslav76-5-5-82369
16.Kalenský JaroslavVeselý Lukáš-96-8363279
17.Valeš JakubPřikryl Aleš118-9-553289
18.Jakubský FilipSvoboda Lukáš I.-511-7-5 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalenský Jaroslav31Vaculík Miloslav31
Valeš Jakub22Veselý Lukáš22
Jakubský Filip04Přikryl Aleš13
Schwab Richard22Svoboda Lukáš I.31



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec CVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ HoláskyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Absolonová Marie
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:Gireth Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:20575:485SKST Liberec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gireth Pavel
Protiva Luboš
 
 
Ságl Ondřej
Palbuchta Jiří
 
 
-9-14-10  0301
2.Mareš Erik
Rosu Robert Alexandru
 
 
Babák Petr
Chrást Roman
 
 
10-8-106-52302
3.Protiva LubošChrást Roman-1011-9-4 1303
4.Gireth PavelSágl Ondřej9128  3013
5.Mareš ErikBabák Petr8-8108 3123
6.Rosu Robert AlexandruPalbuchta Jiří-4-1048113233
7.Gireth PavelChrást Roman6-9-9-7 1334
8.Mareš ErikSágl Ondřej783  3044
9.Rosu Robert AlexandruBabák Petr769  3054
10.Protiva LubošPalbuchta Jiří-81073 3164
11.Mareš ErikChrást Roman-996-8-72365
12.Rosu Robert AlexandruSágl Ondřej10-984 3175
13.Protiva LubošBabák Petr432  3085
14.Gireth PavelPalbuchta Jiří8310  3095
15.Rosu Robert AlexandruChrást Roman684  30105
16.Protiva LubošSágl Ondřej         
17.Gireth PavelBabák Petr         
18.Mareš ErikPalbuchta Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Protiva Luboš21Chrást Roman31
Gireth Pavel21Ságl Ondřej03
Mareš Erik21Babák Petr03
Rosu Robert Alexandru40Palbuchta Jiří03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy