Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FRÝDLANTVrchní
rozhodčí:
Vaňous Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK - SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11Rozhodčí:Tobola Petr
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:Maršálek Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:12414:327TTC FRÝDLANT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobola Petr
Kaloč Svatopluk
 
 
Skulina David
Theodor Filip
 
 
10-9-9363210
2.Maršálek Vladimír
Hrabec Michal
 
 
Henžel Michal
Záškodný Marek
 
 
9-685 3120
3.Maršálek VladimírZáškodný Marek574  3030
4.Kaloč SvatoplukSkulina David656  3040
5.Tobola PetrHenžel Michal811-7-893250
6.Hrabec MichalTheodor Filip684  3060
7.Kaloč SvatoplukZáškodný Marek-6-2-3  0361
8.Tobola PetrSkulina David1-725 3171
9.Hrabec MichalHenžel Michal-9799 3181
10.Maršálek VladimírTheodor Filip64-89 3191
11.Tobola PetrZáškodný Marek-61094 31101
12.Hrabec MichalSkulina David634  30  
13.Maršálek VladimírHenžel Michal         
14.Kaloč SvatoplukTheodor Filip         
15.Hrabec MichalZáškodný Marek         
16.Maršálek VladimírSkulina David         
17.Kaloč SvatoplukHenžel Michal         
18.Tobola PetrTheodor Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Maršálek Vladimír20Záškodný Marek12
Kaloč Svatopluk11Skulina David02
Tobola Petr30Henžel Michal02
Hrabec Michal20Theodor Filip02
Utkání č. 12 bylo dohráno dříve než utkání č.11,



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovVrchní
rozhodčí:
Filipec Radomír
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Stadionu 838, 739 32 VratimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:Kaloč Bohuslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:32352:478TTC Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štůsek Jakub
Válek Filip
 
 
Wawrosz Pavel
Wasilewski Damian
 
 
-6-6-6  0301
2.Štůsek David
Skalický Jiří
 
 
Novotný Jiří
Sikora Filip
 
 
1268  3011
3.Skalický JiříWawrosz Pavel710-6-9-82312
4.Štůsek JakubSikora Filip-8-1981093222
5.Válek FilipNovotný Jiří-7-7-2  0323
6.Štůsek DavidWasilewski Damian-8-128-3 1324
7.Štůsek JakubWawrosz Pavel-4-6-5  0325
8.Válek FilipSikora Filip9-26-4-62326
9.Štůsek DavidNovotný Jiří-4-7-4  0327
10.Skalický JiříWasilewski Damian-8-146-2 1328
11.Válek FilipWawrosz Pavel-8-2-3  0329
12.Štůsek DavidSikora Filip-6-39-9 13210
13.Skalický JiříNovotný Jiří-9-7   02  
14.Štůsek JakubWasilewski Damian         
15.Štůsek DavidWawrosz Pavel         
16.Skalický JiříSikora Filip         
17.Štůsek JakubNovotný Jiří         
18.Válek FilipWasilewski Damian         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skalický Jiří02Wawrosz Pavel30
Štůsek Jakub11Sikora Filip21
Válek Filip03Novotný Jiří20
Štůsek David03Wasilewski Damian20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní NěmčíVrchní
rozhodčí:
Uher Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní NěmčíRozhodčí:Kolísek Josef
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:Ježek Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12460:361KST Dolní Němčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janča Miroslav
Mikulec Ivo
 
 
Chaloupka František
Lisztwan Jan
 
 
797  3010
2.Brázdil Jiří
Jančář Luděk
 
 
Křenek Tomáš
Beránek Pavel
 
 
3-583 3120
3.Mikulec IvoBeránek Pavel-5-57-9 1321
4.Brázdil JiříChaloupka František666  3031
5.Jančář LuděkLisztwan Jan-897-7-82332
6.Janča MiroslavKřenek Tomáš446  3042
7.Brázdil JiříBeránek Pavel1097  3052
8.Jančář LuděkChaloupka František-79-9683262
9.Janča MiroslavLisztwan Jan-10-137643272
10.Mikulec IvoKřenek Tomáš636  3082
11.Jančář LuděkBeránek Pavel-9999 3192
12.Janča MiroslavChaloupka František7107  30102
13.Kubeš DušanLisztwan Jan         
14.Brázdil JiříKřenek Tomáš         
15.Janča MiroslavBeránek Pavel         
16.Kubeš DušanChaloupka František         
17.Brázdil JiříLisztwan Jan         
18.Jančář LuděkKřenek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikulec Ivo11Beránek Pavel12
Brázdil Jiří20Chaloupka František03
Jančář Luděk21Lisztwan Jan11
Janča Miroslav30Křenek Tomáš02
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava-PorubaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51Rozhodčí:Gajdůšek Robert
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:Plhák Jan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31664:607TJ Sokol Šarovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bojko Karel
Křen Lubor
 
 
Cabiš Michal
Merta Marek
 
 
8-7-82-132301
2.Jahůdka Petr
Dorňák Zdeněk
 
 
Solanský Petr
Velebil Lukáš
 
 
-712-7683211
3.Jahůdka PetrVelebil Lukáš8-9-9-2 1312
4.Dorňák ZdeněkMerta Marek634  3022
5.Křen LuborCabiš Michal-1112-99-62323
6.Bojko KarelSolanský Petr517  3033
7.Dorňák ZdeněkVelebil Lukáš-69-9-3 1334
8.Křen LuborMerta Marek2-9-6-9 1335
9.Bojko KarelCabiš Michal-6-56-8 1336
10.Jahůdka PetrSolanský Petr9103  3046
11.Křen LuborVelebil Lukáš798  3056
12.Bojko KarelMerta Marek658  3066
13.Jahůdka PetrCabiš Michal10-6-3-7 1367
14.Dorňák ZdeněkSolanský Petr3-810-1073277
15.Bojko KarelVelebil Lukáš727  3087
16.Jahůdka PetrMerta Marek-7-351023297
17.Dorňák ZdeněkCabiš Michal-7-7-9  0398
18.Křen LuborSolanský Petr5-8810 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jahůdka Petr22Velebil Lukáš22
Dorňák Zdeněk22Merta Marek13
Křen Lubor22Cabiš Michal40
Bojko Karel31Solanský Petr04
Počet diváků: 2
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC BolaticeVrchní
rozhodčí:
Schimetzek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST VsetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slunečná 9, Bolatice 747 23Rozhodčí:Musiol Kamil
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:Burdík Vítězslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:39713:710nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burdík Vítězslav
Harazim Zdeněk
 
 
Sagáčik Štefan
Slováček Libor
 
 
78-4-8103210
2.Vitásek Adam
Musiol Kamil
 
 
Škrla Jiří
Vaculík Vladimír
 
 
11-686 3120
3.Wollný MichalŠkrla Jiří86-33 3130
4.Harazim ZdeněkSagáčik Štefan-8-11-7  0331
5.Burdík VítězslavJuřica Tomáš-95-97-52332
6.Vitásek AdamVaculík Vladimír-107710 3142
7.Harazim ZdeněkŠkrla Jiří-6-54-9 1343
8.Burdík VítězslavSagáčik Štefan-78-9-8 1344
9.Vitásek AdamJuřica Tomáš792  3054
10.Wollný MichalVaculík Vladimír-6-79753264
11.Burdík VítězslavŠkrla Jiří810-7-0-82365
12.Vitásek AdamSagáčik Štefan77-7-12-82366
13.Musiol KamilJuřica Tomáš8-89-6-82367
14.Harazim ZdeněkVaculík Vladimír7-76-993277
15.Vitásek AdamŠkrla Jiří-7-114943287
16.Musiol KamilSagáčik Štefan-5-10-5  0388
17.Harazim ZdeněkJuřica Tomáš57-87 3198
18.Burdík VítězslavVaculík Vladimír7-7-34-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wollný Michal20Škrla Jiří22
Harazim Zdeněk22Sagáčik Štefan40
Burdík Vítězslav04Juřica Tomáš22
Vitásek Adam31Vaculík Vladimír13
Musiol Kamil02   
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OdryVrchní
rozhodčí:
Lev Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Odry, ul. Kopečná č.p. 185, č.o. 19Rozhodčí:Hendrych Radek
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:39610:683TJ DDM Valašské Meziříčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bača Jaroslav ml.
Hendrych Daniel
 
 
Ondryáš Daniel
Došek Jaroslav
 
 
9-3610 3110
2.Šustek Pavel
Gajdičiar Ondřej
 
 
Hladil David
Vlček Radim
 
 
-97-9-8 1311
3.Šustek PavelOndryáš Daniel-11-3-4  0312
4.Hendrych DanielHladil David-49-8-6 1313
5.Gajdičiar OndřejDošek Jaroslav99-87 3123
6.Bača Jaroslav ml.Vlček Radim7-12-2-6 1324
7.Hendrych DanielOndryáš Daniel8-6-5-2 1325
8.Gajdičiar OndřejHladil David-4-79-5 1326
9.Bača Jaroslav ml.Došek Jaroslav-89-9773236
10.Šustek PavelVlček Radim5-9812 3146
11.Gajdičiar OndřejOndryáš Daniel-8-6-4  0347
12.Bača Jaroslav ml.Hladil David6-8-610-102348
13.Šustek PavelDošek Jaroslav-7-513-7 1349
14.Hendrych DanielVlček Radim5-81011 3159
15.Bača Jaroslav ml.Ondryáš Daniel68-69 3169
16.Šustek PavelHladil David-10-87873279
17.Hendrych DanielDošek Jaroslav9-9-9-9 13710
18.Gajdičiar OndřejVlček Radim-7-5   02  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šustek Pavel22Ondryáš Daniel31
Hendrych Daniel13Hladil David31
Gajdičiar Ondřej12Došek Jaroslav22
Bača Jaroslav ml.22Vlček Radim12
Počet diváků: 20
Bez přípomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
Plachý Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol NákloRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Zlámal Jaromír
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Kovář Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3368:253SK Přerov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valašík Lukáš
Palásek Michal
 
 
Jarolím Tomáš
Hejduk Pavel
 
 
75-810 3110
2.Skalský Ondřej
Olejník Jakub
 
 
Prázdný Pavel ml.
Prázdný Pavel st.
 
 
774  3020
3.Palásek MichalJarolím Tomáš46-97 3130
4.Valašík LukášHejduk Pavel567  3040
5.Skalský OndřejPrázdný Pavel ml.9711  3050
6.Olejník JakubPrázdný Pavel st.1197  3060
7.Valašík LukášJarolím Tomáš1384  3070
8.Skalský OndřejHejduk Pavel1044  3080
9.Olejník JakubPrázdný Pavel ml.1069  3090
10.Palásek MichalPrázdný Pavel st.105-98 31100
11.Skalský OndřejJarolím Tomáš47   20  
12.Olejník JakubHejduk Pavel         
13.Palásek MichalPrázdný Pavel ml.         
14.Valašík LukášPrázdný Pavel st.         
15.Olejník JakubJarolím Tomáš         
16.Palásek MichalHejduk Pavel         
17.Valašík LukášPrázdný Pavel ml.         
18.Skalský OndřejPrázdný Pavel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Palásek Michal20Jarolím Tomáš02
Valašík Lukáš20Hejduk Pavel02
Skalský Ondřej20Prázdný Pavel ml.02
Olejník Jakub20Prázdný Pavel st.02

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy