Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FRÝDLANTVrchní
rozhodčí:
Vaňous Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11Rozhodčí:Tobola Petr
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:Maršálek Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:30338:436TTC Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobola Petr
Kaloč Svatopluk
 
 
Pisarczyk Tomek
Wasilewski Damian
 
 
-6-6-6  0301
2.Maršálek Vladimír
Hrabec Michal
 
 
Novotný Jiří
Sikora Filip
 
 
-66-1-8 1302
3.Maršálek VladimírWasilewski Damian-55-6-8 1303
4.Kaloč SvatoplukSikora Filip-8-6-3  0304
5.Tobola PetrNovotný Jiří13-6-6-7 1305
6.Hrabec MichalPisarczyk Tomek-69-88-112306
7.Kaloč SvatoplukWasilewski Damian-7-8-6  0307
8.Tobola PetrSikora Filip-7-79-9 1308
9.Hrabec MichalNovotný Jiří-5-479-32309
10.Maršálek VladimírPisarczyk Tomek6104  3019
11.Tobola PetrWasilewski Damian9-10-58-623110
12.Hrabec MichalSikora Filip8-1-9-5 13  
13.Maršálek VladimírNovotný Jiří         
14.Kaloč SvatoplukPisarczyk Tomek         
15.Hrabec MichalWasilewski Damian         
16.Maršálek VladimírSikora Filip         
17.Kaloč SvatoplukNovotný Jiří         
18.Tobola PetrPisarczyk Tomek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Maršálek Vladimír11Wasilewski Damian30
Kaloč Svatopluk02Sikora Filip20
Tobola Petr03Novotný Jiří20
Hrabec Michal02Pisarczyk Tomek11
Utkání číslo 12 bylo dohráno před utkáním číslo 11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovVrchní
rozhodčí:
Filipec Radomír
HOSTUJÍCÍ:SK - SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Stadionu 838, 739 32 VratimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:Vrtal Oldřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:27620:597TTC MG Odra GAS Vratimov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cvečko Daniel
Vrtal Oldřich
 
 
Záškodný Marek
Henžel Michal
 
 
-128-9-8 1301
2.Štůsek David
Skalický Jiří
 
 
Řežáb Jiří
Skulina David
 
 
81010  3011
3.Uhlář RadimZáškodný Marek-3-1-9  0312
4.Skalický JiříŘežáb Jiří-810410 3122
5.Cvečko DanielHenžel Michal2-57-983232
6.Štůsek DavidSkulina David68-12-483242
7.Skalický JiříZáškodný Marek579  3052
8.Cvečko DanielŘežáb Jiří10108  3062
9.Štůsek DavidHenžel Michal9-12-89-62363
10.Uhlář RadimSkulina David-4-8-9  0364
11.Cvečko DanielZáškodný Marek-49-95103274
12.Štůsek DavidŘežáb Jiří-59-1110-82375
13.Uhlář RadimHenžel Michal7-798 3185
14.Skalický JiříSkulina David749  3095
15.Vrtal OldřichZáškodný Marek77-9-10-82396
16.Uhlář RadimŘežáb Jiří-61047 31106
17.Skalický JiříHenžel Michal         
18.Cvečko DanielSkulina David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Uhlář Radim22Záškodný Marek22
Skalický Jiří30Řežáb Jiří13
Cvečko Daniel30Henžel Michal12
Štůsek David12Skulina David12
Vrtal Oldřich01   
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní NěmčíVrchní
rozhodčí:
Uher Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava-PorubaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní NěmčíRozhodčí:Kolísek Josef
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:Ježek Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:25628:530KST Dolní Němčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janča Miroslav
Mikulec Ivo
 
 
Velebil Lukáš
Solanský Petr
 
 
339  3010
2.Jančář Luděk
Brázdil Jiří
 
 
Cabiš Michal
Merta Marek
 
 
9147  3020
3.Mikulec IvoVelebil Lukáš6-105-13-52321
4.Brázdil JiříSolanský Petr554  3031
5.Jančář LuděkCabiš Michal-14-510-6 1332
6.Janča MiroslavMerta Marek-968-933242
7.Brázdil JiříVelebil Lukáš7-64-8-32343
8.Jančář LuděkSolanský Petr79-810 3153
9.Janča MiroslavCabiš Michal535  3063
10.Mikulec IvoMerta Marek5-65-993273
11.Jančář LuděkVelebil Lukáš-49-7-9 1374
12.Janča MiroslavSolanský Petr339  3084
13.Mikulec IvoCabiš Michal-10-62-6 1385
14.Brázdil JiříMerta Marek10-75-5-82386
15.Janča MiroslavVelebil Lukáš6-83-7103296
16.Mikulec IvoSolanský Petr1116  30106
17.Brázdil JiříCabiš Michal         
18.Jančář LuděkMerta Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikulec Ivo22Velebil Lukáš31
Brázdil Jiří12Solanský Petr04
Jančář Luděk12Cabiš Michal21
Janča Miroslav40Merta Marek12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51Rozhodčí:Plhák Jan st.
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:Gajdůšek Robert
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34683:636nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bojko Karel
Račák Vítězslav
 
 
Křenek Tomáš
Beránek Pavel
 
 
11211  3010
2.Jahůdka Petr
Dorňák Zdeněk
 
 
Lisztwan Jan
Chaloupka František
 
 
-9-8-6  0311
3.Dorňák ZdeněkBeránek Pavel-9-104-5 1312
4.Jahůdka PetrKřenek Tomáš-5167-7-82313
5.Račák VítězslavLisztwan Jan-6-7-11  0314
6.Bojko KarelChaloupka František7-959 3124
7.Jahůdka PetrBeránek Pavel-123-103-162325
8.Račák VítězslavKřenek Tomáš8-879 3135
9.Bojko KarelLisztwan Jan453  3045
10.Dorňák ZdeněkChaloupka František8-9-46-62346
11.Račák VítězslavBeránek Pavel6-1165 3156
12.Bojko KarelKřenek Tomáš742  3066
13.Dorňák ZdeněkLisztwan Jan764  3076
14.Jahůdka PetrChaloupka František-3-483143286
15.Bojko KarelBeránek Pavel-7-8-8  0387
16.Dorňák ZdeněkKřenek Tomáš9-68-10-42388
17.Jahůdka PetrLisztwan Jan-5-38-8 1389
18.Račák VítězslavChaloupka František87-9-953299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dorňák Zdeněk13Beránek Pavel31
Jahůdka Petr13Křenek Tomáš22
Račák Vítězslav31Lisztwan Jan22
Bojko Karel31Chaloupka František13
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC BolaticeVrchní
rozhodčí:
Schimetzek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slunečná 9, Bolatice 747 23Rozhodčí:Musiol Kamil
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Wollný Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:33394:475TJ DDM Valašské Meziříčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musiol Kamil
Maier Zbyněk
 
 
Vlček Radim
Orlovský Pavel
 
 
-7-87-9 1301
2.Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
Ondryáš Daniel
Vlček Pavel
 
 
-6-5-9  0302
3.Burdík VítězslavOndryáš Daniel-108-106-52303
4.Harazim ZdeněkVlček Pavel66-78 3113
5.Musiol KamilVlček Radim-77-119-72314
6.Wollný MichalOrlovský Pavel5-7-12663224
7.Harazim ZdeněkOndryáš Daniel-38-2-5 1325
8.Musiol KamilVlček Pavel-87-9-6 1326
9.Wollný MichalVlček Radim-9-7-6  0327
10.Burdík VítězslavOrlovský Pavel8-6-5-9 1328
11.Musiol KamilOndryáš Daniel-7-7-2  0329
12.Maier ZbyněkVlček Pavel8-7-6-5 13210
13.Burdík VítězslavVlček Radim-99   11  
14.Harazim ZdeněkOrlovský Pavel         
15.Maier ZbyněkOndryáš Daniel         
16.Burdík VítězslavVlček Pavel         
17.Harazim ZdeněkVlček Radim         
18.Musiol KamilOrlovský Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Burdík Vítězslav02Ondryáš Daniel30
Harazim Zdeněk11Vlček Pavel21
Musiol Kamil03Vlček Radim20
Wollný Michal11Orlovský Pavel11
Maier Zbyněk01   
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OdryVrchní
rozhodčí:
Lev Jindřich
HOSTUJÍCÍ:KST VsetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Odry, ul. Kopečná č.p. 185, č.o. 19, nad kuželnouRozhodčí:Hendrych Radek
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:Zeman Lubomír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:35630:642KST Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bača Jaroslav ml.
Hendrych Daniel
 
 
Škrla Jiří
Vaculík Vladimír
 
 
979  3010
2.Gajdičiar Ondřej
Šustek Pavel
 
 
Sagáčik Štefan
Slováček Libor
 
 
7-9-4-7 1311
3.Hendrych DanielSagáčik Štefan108-56 3121
4.Gajdičiar OndřejŠkrla Jiří3-936 3131
5.Šustek PavelVaculík Vladimír-4-1677-82332
6.Bača Jaroslav ml.Juřica Tomáš957  3042
7.Gajdičiar OndřejSagáčik Štefan-8-4-4  0343
8.Šustek PavelŠkrla Jiří-8-785-72344
9.Bača Jaroslav ml.Vaculík Vladimír6-956 3154
10.Hendrych DanielJuřica Tomáš9-9-10-9 1355
11.Šustek PavelSagáčik Štefan5-711-7-92356
12.Bača Jaroslav ml.Škrla Jiří-14-119-2 1357
13.Hendrych DanielVaculík Vladimír-3-4-9  0358
14.Gajdičiar OndřejJuřica Tomáš12-9-97133268
15.Bača Jaroslav ml.Sagáčik Štefan7117  3078
16.Hendrych DanielŠkrla Jiří-7-6-8  0379
17.Gajdičiar OndřejVaculík Vladimír104-2-13-823710
18.Šustek PavelJuřica Tomáš-9-94  12  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hendrych Daniel13Sagáčik Štefan22
Gajdičiar Ondřej22Škrla Jiří31
Šustek Pavel03Vaculík Vladimír31
Bača Jaroslav ml.31Juřica Tomáš12
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy