Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Stavoimpex Hodonín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Sedloň Josef
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:Ševc Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:1213:127SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítovcová DanielaŠprtová Karolína-8358 3110
2.Blašková ZdenaŽižkovská Rebeka559  3020
3.Paridi KonstantinaŠíblová Sára556  3030
4.Blašková ZdenaŠprtová Karolína696  3040
5.Vítovcová DanielaŠíblová Sára544  3050
6.Paridi KonstantinaŽižkovská Rebeka7168  3060
7.Blašková ZdenaŠíblová Sára         
8.Paridi KonstantinaŠprtová Karolína         
9.Vítovcová DanielaŽižkovská Rebeka         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Vítovcová Daniela20Šprtová Karolína02
Blašková Zdena20Žižkovská Rebeka02
Paridi Konstantina20Šíblová Sára02
Počet diváků: 17



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MH - Stolní tenis OSTRAVAVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - ZábřehRozhodčí:Hranická Jana
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:Hrachová Marie
Celkový výsledek:
anulováno
BodůSadMíčkůVítěz
6:119:6275:197MH - Stolní tenis OSTRAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlehobrová SimonaVondráková Markéta5413  3010
2.Mikulcová KristýnaKohlmannová Aneta542  3020
3.Kapounová BarboraVajcová Kateřina-114-8963230
4.Mikulcová KristýnaVondráková Markéta6710  3040
5.Chovancová MarieVajcová Kateřina9-5-14-11 1341
6.Kapounová BarboraKohlmannová Aneta368  3051
7.Mikulcová KristýnaVajcová Kateřina-12657 3161
8.Kapounová BarboraVondráková Markéta676  30  
9.Chovancová MarieKohlmannová Aneta         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šlehobrová Simona10Vondráková Markéta02
Mikulcová Kristýna30Kohlmannová Aneta02
Kapounová Barbora20Vajcová Kateřina12
Chovancová Marie01   
Výpadek WiFi,zápas č 8 dohrán dříve než zápas č.7



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST HavířovVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SKST VlašimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Svobodová Vlasta
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Štrbík Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:119:5242:178SKST Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánová GabrielaKeroušová Michaela-57-1-9 1301
2.Hanáková NelaBošinová Aneta96-105 3111
3.Hrabicová KláraPěnkavová Kristýna257  3021
4.Hanáková NelaKeroušová Michaela75-59 3131
5.Štěpánová GabrielaPěnkavová Kristýna8107  3041
6.Hrabicová KláraBošinová Aneta542  3051
7.Hanáková NelaPěnkavová Kristýna10104  3061
8.Hrabicová KláraKeroušová Michaela         
9.Štěpánová GabrielaBošinová Aneta         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štěpánová Gabriela11Keroušová Michaela11
Hanáková Nela30Bošinová Aneta02
Hrabicová Klára20Pěnkavová Kristýna03
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Klecker Roman
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec Králové ARozhodčí:Záviška Josef ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:Makovický Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:611:21259:325SVS Hradec Králové A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chernyavskaya EkaterinaStachová Olesja-810-10-4 1301
2.Harabaszová LenkaJirásková Tereza5-4-6493211
3.Šedová EliškaKubátová Hana-5-5-6  0312
4.Harabaszová LenkaStachová Olesja-1-6-10  0313
5.Chernyavskaya EkaterinaKubátová Hana8-11-8-7 1314
6.Šedová EliškaJirásková Tereza99-910 3124
7.Harabaszová LenkaKubátová Hana-410-7-4 1325
8.Šedová EliškaStachová Olesja-5-1078-52326
9.Chernyavskaya EkaterinaJirásková Tereza51010  30  
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Chernyavskaya Ekaterina02Stachová Olesja30
Harabaszová Lenka12Jirásková Tereza02
Šedová Eliška12Kubátová Hana30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUPVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec Králové BRozhodčí:Záviška Josef ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Hýbner Jaroslav
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:Němeček Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:119:4246:158MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Masopustová LucieDucháčová Kateřina-1115-4-9 1301
2.Adámková KarinZoubková Adéla849  3011
3.Čechová DanaTruněčková Anežka926  3021
4.Adámková KarinDucháčová Kateřina934  3031
5.Masopustová LucieTruněčková Anežka-7456 3141
6.Čechová DanaZoubková Adéla646  3051
7.Adámková KarinTruněčková Anežka570  3061
8.Čechová DanaDucháčová Kateřina         
9.Masopustová LucieZoubková Adéla         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Masopustová Lucie11Ducháčová Kateřina11
Adámková Karin30Zoubková Adéla02
Čechová Dana20Truněčková Anežka03
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Stavoimpex Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo PrahaRozhodčí:Záviška Josef ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Mikulecký František
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:Kmeťová Veronika
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:4229:143SKST Stavoimpex Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brateyko SolomiyaPisárová Kateřina468  3010
2.Záděrová LindaVyvadilová Jitka17-98 3120
3.Partyka NataliaSommerová Helena665  3030
4.Záděrová LindaPisárová Kateřina7-8-8743240
5.Brateyko SolomiyaSommerová Helena-6254 3150
6.Ševčíková MarkétaVyvadilová Jitka487  3060
7.Záděrová LindaSommerová Helena-9    01  
8.Ševčíková MarkétaPisárová Kateřina         
9.Brateyko SolomiyaVyvadilová Jitka         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Brateyko Solomiya20Pisárová Kateřina02
Záděrová Linda20Vyvadilová Jitka02
Partyka Natalia10Sommerová Helena02
Ševčíková Markéta10   
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Stavoimpex Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí n/LRozhodčí:Záviška Josef ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:Mikeska Jaroslav
Celkový výsledek:
anulováno
BodůSadMíčkůVítěz
6:120:8281:212SKST Stavoimpex Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková KláraNováková Martina7-79-6103210
2.Kmeťová VeronikaAllertová Sára333  3020
3.Ilčíková AnežkaAjdini Tereza5-976 3130
4.Kmeťová VeronikaNováková Martina74-5-933240
5.Ševčíková KláraAjdini Tereza174  3050
6.Ilčíková AnežkaAllertová Sára8-15-68-32351
7.Kmeťová VeronikaAjdini Tereza698  3061
8.Ilčíková AnežkaNováková Martina         
9.Ševčíková KláraAllertová Sára         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ševčíková Klára20Nováková Martina02
Kmeťová Veronika30Allertová Sára11
Ilčíková Anežka11Ajdini Tereza03
Počet diváků: 8

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy