Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:SKST VlašimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Ševc Zdeněk
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:Zemanová Michaela
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:1214:147SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ilievová DagmarKeroušová Michaela9-2135 3110
2.Blašková ZdenaBošinová Aneta634  3020
3.Paridi KonstantinaPytlíková Tereza1897  3030
4.Blašková ZdenaKeroušová Michaela883  3040
5.Ilievová DagmarPytlíková Tereza287  3050
6.Paridi KonstantinaBošinová Aneta8810  3060
7.Blašková ZdenaPytlíková Tereza         
8.Paridi KonstantinaKeroušová Michaela         
9.Ilievová DagmarBošinová Aneta         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ilievová Dagmar20Keroušová Michaela02
Blašková Zdena20Bošinová Aneta02
Paridi Konstantina20Pytlíková Tereza02
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Stavoimpex Hodonín CVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Vachovcová Alena
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:Mocek Jaromír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:320:15330:306SKST Stavoimpex Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žižkovská RebekaSazimová Terezie-4977 3110
2.Blechová BarboraZoubková Adéla86-99 3120
3.Šíblová SáraBártová Tereza910-79 3130
4.Blechová BarboraDucháčová Kateřina3-823 3140
5.Žižkovská RebekaBártová Tereza-97-7-6 1341
6.Šíblová SáraZoubková Adéla-108-12-7 1342
7.Blechová BarboraBártová Tereza-4-3-5  0343
8.Šíblová SáraDucháčová Kateřina8-810-933253
9.Žižkovská RebekaZoubková Adéla676  3063
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Žižkovská Rebeka21Sazimová Terezie01
Blechová Barbora21Zoubková Adéla12
Šíblová Sára21Bártová Tereza21
   Ducháčová Kateřina02
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec Králové ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:Bajgerová Kristýna
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:Kindl Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:21331:356nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíralová MonikaStakhova Olesia-5-3-6  0301
2.Labošová EmaJirásková Tereza553  3011
3.Tomanová TamaraKubátová Hana67-5-693221
4.Labošová EmaStakhova Olesia-139-59113231
5.Vašendová JanaKubátová Hana-10-5-7  0332
6.Tomanová TamaraJirásková Tereza-7-5-9  0333
7.Labošová EmaKubátová Hana8-512-6-32334
8.Tomanová TamaraStakhova Olesia3-1058 3144
9.Vašendová JanaJirásková Tereza7-948 3154
10.Tomanová Tamara
Labošová Ema
 
 
Kubátová Hana
Stakhova Olesia
 
 
-5-6-9  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vybíralová Monika01Stakhova Olesia12
Labošová Ema21Jirásková Tereza12
Tomanová Tamara21Kubátová Hana21
Vašendová Jana11   
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MH - Stolní tenis OSTRAVAVrchní
rozhodčí:
Gromnica Václav
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí n/LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - ZábřehRozhodčí:Hranická Jana
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:30 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:Hrachová Marie
Celkový výsledek:
anulováno
BodůSadMíčkůVítěz
6:018:1206:128MH - Stolní tenis OSTRAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlehobrová SimonaVysocká Karolína764  3010
2.Mikulcová KristýnaNováková Martina78-88 3120
3.Kapounová BarboraAjdini Tereza785  3030
4.Mikulcová KristýnaVysocká Karolína782  3040
5.Šlehobrová SimonaAjdini Tereza939  3050
6.Kapounová BarboraNováková Martina586  3060
7.Mikulcová KristýnaAjdini Tereza5    10  
8.Kapounová BarboraVysocká Karolína         
9.Šlehobrová SimonaNováková Martina         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šlehobrová Simona20Vysocká Karolína02
Mikulcová Kristýna20Nováková Martina02
Kapounová Barbora20Ajdini Tereza02
Počet diváků: 9
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST HavířovVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:Endal Nikolas
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:120:11321:263SKST Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabicová KláraSommerová Helena6-35-11-92301
2.Štefcová KristýnaVyvadilová Jitka473  3011
3.Hanáková NelaPisárová Kateřina58-48 3121
4.Štefcová KristýnaŽSommerová Helena8-73-16103231
5.Hrabicová KláraPisárová Kateřina10-1156 3141
6.Hanáková NelaVyvadilová Jitka9-108-6123251
7.Štěpánová GabrielaPisárová Kateřina-113-8443261
8.Hanáková NelaSommerová Helena         
9.Hrabicová KláraVyvadilová Jitka         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Hrabicová Klára11Sommerová Helena11
Štefcová Kristýna20Vyvadilová Jitka02
Hanáková Nela20Pisárová Kateřina03
Štěpánová Gabriela10   
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:SKST Stavoimpex Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:Záviška Josef ml.
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:Fučík Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:119:6258:211TT Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedová EliškaKmeťová Veronika-69-5-8 1301
2.Harabaszová LenkaIlčíková Anežka1058  3011
3.Chernyavskaya EkaterinaKlempererová Anna555  3021
4.Harabaszová LenkaKmeťová Veronika7-979 3131
5.Šedová EliškaKlempererová Anna-1061010 3141
6.Chernyavskaya EkaterinaIlčíková Anežka898  3051
7.Harabaszová LenkaKlempererová Anna69-88 3161
8.Chernyavskaya EkaterinaKmeťová Veronika512   20  
9.Šedová EliškaIlčíková Anežka         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šedová Eliška11Kmeťová Veronika11
Harabaszová Lenka30Ilčíková Anežka02
Chernyavskaya Ekaterina20Klempererová Anna03



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUPVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Stavoimpex Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Hýbner Jaroslav
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:Polášek Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:120:11301:271MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čechová DanaBrateyko Solomiya4-48-963210
2.Adámková KarinŠevčíková Markéta6-759 3120
3.Širučková AnetaPartyka Natalia109-6-873230
4.Adámková KarinBrateyko Solomiya78-6-953240
5.Čechová DanaPartyka Natalia-97-511-72341
6.Širučková AnetaŠevčíková Markéta1148  3051
7.Adámková KarinPartyka Natalia7-699 3161
8.Širučková AnetaBrateyko Solomiya-74-94-923  
9.Čechová DanaZáděrová Linda         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Čechová Dana11Brateyko Solomiya02
Adámková Karin30Ševčíková Markéta02
Širučková Aneta20Partyka Natalia12
Počet diváků: 10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy